Jump to content
ivankirichev

Скоростна кутия за 2.4

Recommended Posts

Здравейте колеги, интерисува ме дали мога да сложа друга кутия на акорд 2.4, сегашната беше 6 степенна но след смяна на маховик (exedy stage 3 и керамичен съединител на същата марка същия стейдж-кутията не издържа и меко казано се пръсна  като яйце... няколко месеца вече немога данси намеря същата кутия или ми дават цени между 1300-1600лв което за мен е безумна цена... та въпроса ми е могали да сложа друга кутия от друг модел, кое според вас е по добре 5 или 6 степенна (гоним ускорение а не максимална скорост и икономия) Ако някой даде акъл какво да правя ще съм му безкрайно благодарен 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си много добър, за да счупиш кутия на Акорд. Каквато и друга да сложиш, ще я счупиш много по-лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко за кутийката, но разбра ли се причината? Да не стане същото и с новата. Дано някой ти е по-полезен, макар че силовият тунинг на Акорд 7 е малко апокрифен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябвати пак такава от Акорд, защото най малкото от Сивиците кутиите не пасват лапите за захват към шасито, иначе самите кутии са идентични, но самата отливка е различна.
Аз за да сложа други предавателни числа  и по къс файнъл се наложи да купя кутия от Civic Type R и да пренеса всичката карантия в кожуха на Акорда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...