Jump to content
g0shh

Теч на нафта от предницата

Recommended Posts

Здравейте колеги. Мъчи ме теч на нафта от предницата (като се наведа отпред леко в дясно на предницата не точно посредата) ходих в хонда смениха ми мъркучите за излишна нафта и ТН. затягаха нещо и пак тече . Сега казаха варианта да е от гарнитури на нафтовата помпа и да се сваля и да се прави 200-300 лева ми обявиха даже нагоре май. Ако може за съвети дали да търся втора употреба помп или да ми я правят и дали има вариант от друго да е теча (четох някъде от радиатор който охлажда нафтата за обратно към резервоара) моля ви за съвети и дали някой се е сблъсквал с този проблем. Мерси . (да доуточня само като съм паркирал на улица с наклон и предницата да е по-нависоко тогава се вижда теча , но не знам наклона ли влияе или просто преди това където е капало се е насъбрало някъде по кори и ТН и тогава просто заради наклона се изсипва) Honda accord 2.2 2004

Редактирано от g0shh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами махни кората отдолу, качи я на канал и гледай при запален/изгасен двигател от къде е. Ако е оляно много и не личи от къде е , ще трябва първо да измиеш двг. и като изсъхне да гледаш.

Тук едва ли по описание някой ще може да ти каже нещо.

Проблема може да е елементарен, но  в сервиза да те жулнат яко за нещо несъществуващо като виждат, че не си в час...Какъв е този сервиз, че напосоки да предполага едно след друго разни неща, докато улучат и ти плащаш...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами махни кората отдолу, качи я на канал и гледай при запален/изгасен двигател от къде е. Ако е оляно много и не личи от къде е , ще трябва първо да измиеш двг. и като изсъхне да гледаш.

Тук едва ли по описание някой ще може да ти каже нещо.

Проблема може да е елементарен, но  в сервиза да те жулнат яко за нещо несъществуващо като виждат, че не си в час...Какъв е този сервиз, че напосоки да предполага едно след друго разни неща, докато улучат и ти плащаш...

в хонда Стара Загора и не са ми взимали пари до сега за намесите , но и на мен ми се струват шано . Два пъти до сега се не могат да го видят от къде е . Ще ходя до обикновен сервиз утре да разгледам (ако някой препоръча сервиз в Стара Загора ще е добре)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...