Jump to content
R-Racing

Добра марка шарнири и накрайници

Recommended Posts

Здравейте колеги споделете каква що годе добра марка шарнири и накрайници на рейката (вътрешни и външни) като качество и цена ... Благодаря ви предварително

Редактирано от hondaracing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега аз съм сменял горен и долен шарнир 2-та ми излязоха 60лв. Марката е GMB японски са и са с добро качество препоръчвам ти ги. Би трябвало да предлагат и накраинициза реиката.

Редактирано от Mi7koN

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за компетентния отговор... наскоро чух от колеги добри отзиви за шарнири марка "555" някакви мнения по въпроса ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:punk:

Просто с подобно изказване заблуждаваш колегата... което не е коректно...

Просто това беше "най-доброто" което намерих в нашият град предлагаха ми и други немски шарнири но аз предппчетох тея. Карам вече половин година с тях и не съм имал проблеми. Нали затова са етикетите за да ни насочват, аз откъде мога да знам че се произвеждат в корея. Целта на поста ми не е била да заблуждавам когото и да било. Аз не съм виновен за подвеждащата информация която е дадена а и не са проявили дефект и немога да кажа че са с лошо качество.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, миналата седмица сменях кормилни накрайници. Взех ги от Асметал, лошото е че за цената ще те излъжа но около 20лв бройката. Съотношение цена качество мисля че е на доста добро ниво а и има доста хора които са доволни от марката. Виждам, че си от Пловдив имат магазин някаде но не знам къде е ,аз ги взех от Асеновград. Имам обаче и забележка оказа се че вътрешните не станаха бяха със различна резба и в крайна сметка сложих на "555" цена 29лв бройката а двата на Асметал ги върнах, просто нямах време да ходя пак до магазина и така. Ще видим колко ще изкарат, ако има някой който повече време е карал с техни нека сподели. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Колега много аргументирано си отхвърлил като марка GMB, но поне накрая да беше посочил кои стават според теб, като имаш огромни наблюдения над пазара и производствените бази на фирмите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,при мен долен шарнир на GMB издържа два месеца.А този на 555 вече четвърти месец не се е разкърцал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям проблем са тея шарнири ,колеги! От 3 години карам хонда и всяка година сменям и двата долни по един път!Всеки път слагам различни марки и всичките карат по10 000 км. не повече!Последния които смених е на марката ДЕЛФИ ,но сега е на около 5-6 хиляди и не знам дали ще изкара повече!На мен също ми хвалят 555 ,но още не съм го пробвал!Скоро ще е защото единия пак се разскърца!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Голям проблем са тея шарнири ,колеги! От 3 години карам хонда и всяка година сменям и двата долни по един път!Всеки път слагам различни марки и всичките карат по10 000 км. не повече!

После аз съм бил мародер :):) .сорри не се сдържах.По темата-Взимай квито има.личен опит.Миналия път взимах най-скъпите в Перник по 35 кинта парчето.Изкараха 1 год и 35 хил,като последните 8-9 скрибуцкаха :thumbs1: .сега съм с най-евтините за по 20ка и вече 5 хил няма яд.По думите и на майстора и на продавача-всичко е еднакъв леш,само от представителсвото оригинални ако има може да е по-добре,но пък не ми се и пита за цената :) .п.п.Лично мнение-не се набивай с кинти.Италиянски,турски,корейски,японски-се едно.Квото има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро и аз сменях от шарнири от едната страна долоен от другата горен зех на делфи единия 19 кинта другия 31 (ама с някакво намаление) разправят че на делфи частите са добри не са върха на сладоледа, но и не са боклуци. И на мен ми хвалят "555" са тряя сменям каре че се разтропа нещо като го сменя ще пиша :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Такааа значи като цяло излиза че 555 ще са най-добрия вариянт :D Ако се сетите още нещо казвайте колеги че пролет идва трябва да се сменят :)

Редактирано от HondaRacing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз купувам части с марката "555" от този магазин: бул. "Константин Величков" бл.203тел. : 02/ 920 82 61; 920 82 71; Карта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега изкажи някакво мнение за тях стават ли ? цената според качесството добре ли е ? впечатления ? :(Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще трябва да сменям долен ляв шарнир, че скърца много тревожно и майняма да дочакам следваща доставка от САЩ.Гледам, че най-много хвалят 555 обаче така и не намерих горе долу колко пробегизкарват при леко каране и пазене?За ориентир - в момента шарнира дето е за смяна, не е правен от мен(85к км.) и сие същия, с който взех колата та нищо чудно и да е на бая повече...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от AS METAL, на едно Audi смених накрайник, свалях го заради смяна на нещо друго след 35000 км и не беше мръднал движеше се толко стегнато като след като го извадих от кутията. По другите форуми има много положителни мнения за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моята класация по фирми:1.ОЕМ2.Lemforder3. 555

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...