Jump to content
Greenwater

Глупак с Хонда

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

За сажаление все по често съм свидетел на това явление .Одеве си карам по околовръстното посока Овча купел и на светофара на Горнобански път ,ме изпреварва няква синя 6 генерация само не запомних плевенска или габровска беше с двама глупаци в нея и ми застават в лентата за ляв завой,светва зелено и аз си потеглям нормално и си ги изпреварвам ,оня откачи и от там газ до дупка по тъмното околовръстно .Аз натиснах педала доближих го и понеже видях ,че настигаме коли пред нас намалих а оня като луд в насрешното се едно кара родилка в колата ,ебати и тъпото копеленце за сажаление бързах за среща иначе имах голямо желание да му избия поне един зъб .Така ,че колеги и между нас има яки тапанари. :lol: Надявам се тапака да не е от нашия клуб ама ако е да си каже да ходя да го наритам белким му избия и тъпотията от болния му стрийт рацерски мозък.а за подкрепа на думите си просто ви предоставям следните кадри катастрофа

Редактирано от Greenwater

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колега ... за съжаление .... просто има много Глупаци на пътя, и не можем да ги запишем под никоя марка ... от както смених маршрута и времето за ходене на работа сутрин ... просто се наглеждам на шофиорска наглост и глупост ...да не давам свеж пример с едно BMW от преди 2 часа, как се опитва на 3 пъти да ми се прави на бързащ и на шофер ... вместо да си кара кротко с акъл да го еба (като мен :lol: , и да си хване зелената вълна), само бързаше да ми покаже колко е бръз и всички светофари, на които той пристигаше първи, спираше щото е червено, аз го подминавах с 40, защото ми е светнало зелено ... и после пак газ за да ме изпревари ... акъл баце .. на малко места вирее сега някак не ми правят толкова кофти впечатление хондите, но преди година докато реставрирах едно старо голфче единичка , и много ама много псувах всички "голфаджиии", които се криеха под голямото H на предния капак

Редактирано от CryoGen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа много комплексари с автомобили се навъдиха в последно време. Мислят че са царе на пътя и правилата не важат за тях. Само бой ще ги оправи нищо друго. Един такъв малоумник пред мен изяде боя, защото в стремежа си да покаже колко бързо може да кара в града, засече едно БМВ и на следващия светофар собственика на бавареца го изкара от колата, наби му два шамара и три шута и го прати да ходи на майната си ама малко му беше а пък ако беше одраскал и БМВ-то просто не ми се мисли какво щеше да му се случи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако почнем да бием всеки,който ни е засекъл,значи трябва всеки ден да раздаваме шамари поне по 2-3 пъти......Вярно много е изнервящо,но боят ,погледнато отстрани,изглежда много смешно решение..пс. понякога ми е идвало не да бия ,някой а направо....... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако почнем да бием всеки,който ни е засекъл,значи трябва всеки ден да раздаваме шамари поне по 2-3 пъти......Вярно много е изнервящо,но боят ,погледнато отстрани,изглежда много смешно решение..пс. понякога ми е идвало не да бия ,някой а направо....... :D

:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Ами прочел е някъде из форума,че си най-бързия седан и е решил да те понакаже малко :angry: !Ама ти що не го пусна да бега,а се връзваш........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми пуснах го накрая щото видех ,че тоя е куку.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest yajo

За съжаление голяма част от днешните малди шофиори си купуват книжки без дори да са се качвали в автомобил, какъвто и да е той. и за голямо съжаление почернят някое семеиство:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...