Jump to content
snickersy

Хидравлична рейка втора ръка

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте колеги! Имам Сивик 5-та ген хеч, Д13-ка. Рейката е разбита и имам следния въпрос - как мога да разбера дали е читава рейката, която ще купувам, защото ще е втора ръка. Няма как да я сложа и тогава да проверя. Просто да питам, така както ми е в ръцете дали мога да разбера в какво състояние е!

Благодаря предварително!

Редактирано от snickersy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май няма как да я разбереш без да я качиш.И аз си купих 2-ра ръка и се оказа че тече много.И си рециклирах моята.По добре си рециклирай твоята.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да по принцип това е другата опция, но взимам частите 2-ра ръка от, да кажем доказан източник, и се надявам да е запазена, но все пак би трябвало да може да се разбере в какво състояние е въпросната рейка на място. Благодаря за отговора колега Янушев. Ако някой може да сподели нещо друго, наистина ще е от полза!

Редактирано от snickersy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М/у другото 140лв. ми излезна рециклирането в Пловдив.А ако знаеш колко пари дадох преди това за масло  :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

140лв изобщо не е зле. Къде я направи и остана ли доволен? А и за колко време ти я направиха?

Редактирано от snickersy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На рогошко шосе.След Пловдивския панаир.Човека се казва Божидар 0888702162. За около 3-4 дни беше готова.За сега съм доволен (все пак съм я карал около 1000км,след смяната) , но сега не тропа и не тече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...