Jump to content
marinpopov

лампа на дпф

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте,колеги имам следния проблем след махане на дпф филтъра преди около месец във София не споменавам къде за сега за да не подведа някого, след доразвитие ще пиша.Та светна ми днес лампата ,но колата не влиза в авариен режим върви си идеално и круиз контрола работи никакво признаци на проблеми,и при диагностика няма грешки ,но лампата свети обадих се на човека който го махна и каза,че много се съмнява много такива хонди са правени и проблем няма.Незнам какво да мисля и правя,ако някой има идея моля да казва.CRV-2007 ДИЗЕЛ 140коня

Редактирано от marinpopov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ти свети чека, а няма записана грешка.

Отиди някъде, където ще могат да я прочетат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е къде колега закачат лаптопа и няма грешка ,преди да махна дпф като ми светнеше тази лампа влизаше в авариен режим и пак не отчиташе грешка ФАКТ .Пускаха рециклиране през комп. Почиства гасне и така докато светнеше пак.Като отидох със светеща лампа да махам дпф пак нямаше грешка

Редактирано от marinpopov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ти кажи къде и кой ти е закачал лаптопа?

Има много хора, разполагащи с лаптопи и  разни програми за диагностика, но те може и да не я хващат.

В представителството на Хонда закачал ли си я?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачи е и човек от хонда с тяхния софтуер вчера и казва успешно е махнат DPF ,но лапмата свети грешки няма,каза ми че има отметка да не е активна но непозволява намеса т.е. да я изключиш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди при този който ти е махал ДПФа да си оправи бакиите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...