Jump to content
revenue

Рокендрол Сервиз Симеоновско - мнения

Recommended Posts

Здравейте,

 

Чух отзиви за Рок енд Рол Автосервиз на Симеоновско. Не съм сигурен дали се казва точно така, но знам че се занимават с автокозметични дейности. Моля споделете мнения.

 

Занимават ли се с интериорни ремонти или само по външната част?

 

Благодаря предварително за всяка информация.

Редактирано от revenue

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм услугите на този сервиз, обаче преди много време (7-8 год.). Карах една Vectra B и ми бяха надрали предния капак с ключ от край до край. Боядисваха ми целия капак плюс монтаж и бодисване на спойлер за задния капак, който си бях взел. Относно цена, беше някаква нормална, не си спомням точно колко ми излезна, а и едва ли е меродавно от преди толкова време. Като качество на работа - цвета беше малко по-особен (някаква перла) и ме предупредиха, че може и да не го докарат 1:1, но за щастие беше станало идеално. Поне за моето око (на неразбирач) беше перфектно, поне в началото. За съжаление, след около година, година и половина, от стареенето ли, от какво ли - не знам, но започна да се забелязва разлика м/у цвета на капака и калниците. Не беше фрапантна, но се виждаше. Това е моят опит с тях. 

Относно интериор - не знам дали правят, не ми се е налагало, не съм се интересувал.

 

PS: Избрах сервиза, защото тогава живеех много близко до тях и постоянно виждах вътре куп "скъпи, лъскави и модерни" коли. Реших, че щом правят такива ги бива :) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...