Jump to content
sttekata

Некоректен търговец SUPERAUTOBG

Recommended Posts

Здравейте,

Искам да споделя един горчив опит от некоректен търговец Супераутобг -

 

Трябваше да си закупя багажник за ски и бях си избрал HAKR ALU4 погледнах в сайтовете и установих,че го има налично само в Баумакс и при въпросния търговец в Редута (София).

Реших да отида до редута, за да видя дали ще стане на ЦРВ-то багажника.

Още с влизането въпросния собственик, който не пропусна да изтъкне, че от 15г продавал багажници и тези Хакр били евтини и боклуци (да ама ги продава...).

Веднага предложи багажник за ски от 180 лв (на сайта са 179.00лв, но левчето е само за заблуда на клиента, т.е. да си каже ееее по-добри цени има от други магазини).

В сайта някъде пише безплатен монтаж, но той от вратата се опита да ме иззлъже, че този модел нямало да стане на моите релси. Въпреки това взех един Т адаптор и сам го пробвах на гредите. Тогава каза "този няма да стане за теб вземи си от 180лв, казах ако ми го продадеш за 80лв ще го взема ако ли не искам Хакр. Намръщи се и каза аз такива не монтирам!

Продаде ми Т адапторите за 20.00лв (реално струват 10.00лв при всички други търговци), а багажника от 79.00лв си го таксува 80.00 и така взе 100.00лв гладника!

 

 

Въпросния търговец публикува в сайта си цени различни от тези ня които продава и това е следващата ми стъпка да опиша случката и да пусна жалба срещу Superautobg!

Малко по-късно ще кача снимка на касовия бон и това, което закупих за 100.00лв при реална цена обявена от него (89.00лв)!

 

Пазете се от този мошеник Супераутобг!

Не ми се мисли ако ми потрябва гаранция - ще излъже и нямя да я покрие!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DSC_0078.jpg

 

DSC_0080.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...