Jump to content
HondaTypeS07

Honda Civic 2006

Recommended Posts

имам хонда сивик 2006 година и си търся желязни джанти за зимата и ме интересува какъв е размера на гайгите или болтовете.Ако можете да ми помогнете и от къде да си купя такива джанти 16ки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Model Year PCD Offset Bore

 

Civic 00> 4x100 35 to 45 56.1

Civic / CRX 84 to 00 4x100 35 to 42 56.1

Civic 1.8 / Aerodeck 97 to 01 4x114 35 to 42 64.1

Civic Type R 01> 5x114 40 to 50 64.1

 

надявам се да съм бил изчерпателен !!!

Редактирано от AaaareS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си написал откъде си, но в случай, че си от София, може да провериш тук. Аз от там взех моите 15". Уж трябваше да са италиански (CMR), но на тях пише "Made by Dunlop, France". !!! Струваха около 97-98 лв. едната. Миналата зима изкарах с тях, доволен съм. Пак там продават и секретни гайки/болтове McGuard (около 70-80 лв. комплекта), но тогава нямаха налични от късите и си карах с оригиналните на Honda (доколкото разбирам пак производство на McGuard, но това не пречи на Бултрако да ги продават за 130-140 лв.) за алуминиевите джанти, но стърчаха доста грозно (едни глупави патки от Lombard ме замотаха 3 месеца с тасовете и така и си изкарах зимата само по капли).

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворите са ти 5 х 114.5Това ти трябва и всякакви 16" стоманени джанти ще ти свършат работа.За да изглежда що годе красавицата , обаче трябва да и вземеш тасове !!!Препоръчителните гуми са 16" 205х 55, ако ще взимаш и нови гумиУспех

Редактирано от mаrto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворите са ти 5 х 114.5Това ти трябва и всякакви 16" стоманени джанти ще ти свършат работа.За да изглежда що годе красавицата , обаче трябва да и вземеш тасове !!!Препоръчителните гуми са 16" 205х 55, ако ще взимаш и нови гумиУспех

При положение, че колегата над теб (user) е дал точна и изчерпателна информация, защо е нужно ти да се разпишеш с изказване, което дори и да беше вярно е напълно ненужно ?Няма да му свършат работа всички стоманени джанти на 5х114,3 понеже трябва да са и с точния централен отвор от 64,1mm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворите са ти 5 х 114.5Това ти трябва и всякакви 16" стоманени джанти ще ти свършат работа.За да изглежда що годе красавицата , обаче трябва да и вземеш тасове :dry:Препоръчителните гуми са 16" 205х 55, ако ще взимаш и нови гумиУспех

При положение, че колегата над теб (user) е дал точна и изчерпателна информация, защо е нужно ти да се разпишеш с изказване, което дори и да беше вярно е напълно ненужно ?Няма да му свършат работа всички стоманени джанти на 5х114,3 понеже трябва да са и с точния централен отвор от 64,1mm
:)Приемам забележката.Щото не чета , затова :dry:МИР !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...