Jump to content
gamencerista

Подарявам шибидах и табло с уреди

Recommended Posts

Колега в гаража са ми останали от 5тата генерация. ел шибидах, работещ, сив на цвят. Има леко избила ръжда и няколко малки дупки от градушкаСъщо така имам и табло с уреди без оборотомер, явно е от д13б2. До последно работеше без никакви проблеми.Нещата се намират в Долни Богров, на 7 км от София посока Благоевград. Не знам дали си заслужава да пращам по Еконт :)Всеки е добре дощъл :)Имам и 2 гуми летни 13-ки различна шарка са, 175/65 са ако не ме лъже паметта :)0899 94 25 93 - Жоро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в гаража са ми останали от 5тата генерация. ел шибидах, работещ, сив на цвят. Има леко избила ръжда и няколко малки дупки от градушкаСъщо така имам и табло с уреди без оборотомер, явно е от д13б2. До последно работеше без никакви проблеми.Нещата се намират в Долни Богров, на 7 км от София посока Благоевград. Не знам дали си заслужава да пращам по Еконт :)Всеки е добре дощъл :)Имам и 2 гуми летни 13-ки различна шарка са, 175/65 са ако не ме лъже паметта :)0899 94 25 93 - Жоро.

Здрасти колега за километржа дали е съвместим с д15б7 на мен ми трябва само скоростомера :) благодаря предварително Редактирано от djvsk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...