Jump to content
drakus

Сервиз за отстраняване на щети след градушка

Recommended Posts

Здравейте колеги, някой от вас ползвал ли е услугите на сервиз, който изправя вдлъбнатините на следите от градушка, без пребоядисване и китосване? Ако някой има информация, моля да сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се интересувам от някой който е ползвал подобни услуги. Гледах ето този сайт http://paintfill-carding.com/hailteam_bg_bg.html , но все пак ако някой е изправял вдлъбнатини да сподели впечатления.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако звъннеш тия дни най-вероятно ще си 1300+++ записан в списък. Цялата бригада била във Франция (и там е имало подобно бедствие), не било сигурно кога ще се върнат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко информация. Посетих фирмата до плиска. Огледаха ми колата и ми съобщиха 2 бона и ще я оправим. Аз да не карам майбах:)))) Като се има в предвид , че моята няма големи поражения, а само леки вдлъбнатини от градушката си представям колко щяха да ми искат при по сериозни щети. Сигурно трябваше да им я оставя и пари да им дам:))) Така че за мен отпадат като вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и късно но и аз ще се включа. Софииската градущка не пожали колата нов внос на брат ми. Избрах сервиз в Пловдив . Колата не се китосваше а и изправиха вдлъвнатините. Е наистина не вярвах ,че може така да се възтанови и на прилична цена(под застрахователна отценка) . За да не ме накажат за реклама ще дам инфо на лични . Доволен сам много от сервиза

Редактирано от kebappa
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...