Jump to content
kebappa

Повреден механизъм за ел . стъкло

Recommended Posts

Здрасти колеги

 

Водачите на предно ляво стъкло са износени  и стъклото се клати напред и назад.  В следствие на това ако вдигам прозореце (при по висока скорост) изкача над рамката на вратата . Никъде немога да си намеря ремонтен комплект водачи (бели пластмаси който се плъзгат по релсата  ) .  Някой случаино да е купувал ???За немски бангии е пално с ремонтни комплекти по за 3 лева . За хонда нищо не намирам освен цял механизъм с мотора за около 80 лева . Идей ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също питах наскоро, защото дясното стъкло се вдига лениво /трудно/, но никой не ми отговори. Също бих искал да науча какви са опциите. Дали ремонт, дали купуване на цял механизъм..... Ще ми е интересно да се развие темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нашите няма ремонтен комплект. Аз си нправих водачи и сега всичко е ок . Проблема ми е решен .

Колека , за да се движи бавно значи или не е смазАно , или ти е повредено жишото. Провери , смажи и виж дали ще се оправят нещата . Ако не , пиши и ще мислим .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега ми предлага моторче, но е от бензин. Надявам се няма разлика с тези от нафтовите печки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...