Jump to content
ArHoNoV

Помощщ Колеги !? Инсталация д16а9 ...

Recommended Posts

Колеги, много голяма помощ ми трябва.. Имах д14а1 (дуал карб) 4г сивик... и се забърках в големият филм .... Та сложих си двигател д16а9, напълно го направих и закупих инсталация от кончерто, но си знаех, че нямат много много общо със тази от на рекс или 4-та г. ....Обмислям пак да сложа от црх-са, но от дясно, където е комутаторчето.. Незнайно защо някой я е направил само там ОБД1, а реално цялата инсталация е от рекс ОБД0.. Исках да ги навържа, но на ОБД0 е с 12 пина, а ОБД1 е с 19 пина и цветовете са различни.... и май няма да се получи... Та.. молбата ми е някой ако има некаква схемичка да ми прати... МОЛЯЯЯЯЯЯЯ :(((

post-19406-0-22762900-1396097430_thumb.jpg

post-19406-0-88340700-1396097458_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет Колеги оправих всичко но сега имам друг проблем ..... До бобината си идва ток ,но не дава на свещите ток и смених.Бубина,палец и кабели но няма и няма ток от какво може да е това странното нещо ?? Вазможно ли е да е от,комутаторчето вътре в делкото ??!?!

Редактирано от ArHoNoV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При контакт на ignition има ли +12V?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да има си постоянен ток като съм на контакт и към комутаторчето и към бубината ....... капачката ми е идеално здрава ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...