Jump to content
RaliDD

Подмяна на крушки и фасунга

Recommended Posts

Здравейте , 

изгоряха ми няколко крушки , успях да сваля арматурното табло но никъде не успях да намеря подходящи Фасунги (дори в интернет ) защото са прегоряли . Аз съм от Бургас , ако някой може да ми отговори ще съм му благодарен .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с същия проблем самоче в Пловдив такаче някой ако знае да казва :) 

Редактирано от demon89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива крушки в комплект с фасунките съм виждал в каталога на Вюрт, "Авто и Карго" на страница 38. http://www.wuerth.bg/%D0%90%D0%B2%D1%82%D0%BE-%D0%B8-%D0%9A%D0%B0%D1%80%D0%B3%D0%BE.html

Като им гледам сайта имат магазини в Бургас и Пловдив.

Предполагам, че цените няма да са ниски, защото съм купувал други неща от тях и понякога след това се е случвало на друго място да намеря подобни стоки на доста по-ниски цени. Но качеството им винаги е било на ниво.

Другата алтернатива е Бултрако, ама последно като питах за подобна крушка, цената беше 9.60 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен фасунгите си бяха ок и смених само самата крушка, тя е с дълги крачета които се режат  и излиза, а после  пъхаш новата и само завиваш крачетата, крушките бяха на цена 60 ст за брой.Иначе където и да питах имаха само по големи модели фасунги. Друга алтернатива ти е  директно запояване за платката или диодна лента. 

 

http://prikachi.com/images.php?images/702/7766702Z.jpg

 

Това е на Кончертото с ококло 40 см  диодна лента т.е. 3лв  

Редактирано от demon89

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RaliDD, виж на "Янко Комитов" веднага след Хемус в посока Галерия. Има две дюкянчета. Там съм купувал крушки за стоповете на моята Джазка. Не бяха скъпи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , 

изгоряха ми няколко крушки , успях да сваля арматурното табло но никъде не успях да намеря подходящи Фасунги (дори в интернет ) защото са прегоряли . Аз съм от Бургас , ако някой може да ми отговори ще съм му благодарен .

 

Колега защо не пишеш на някои в продавалника. Има доста прелюди на части. За 5-6 фасунги едва ли ще ти вземат пари

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...