Jump to content
zixin

Централна конзола от прелюд

Recommended Posts

Колеги за колко пари мога да намеря добре запазена централна конзола от prelude 4gen.

С пепелника дръжката на ръчната подлакътника и ако има нещо за което не се сещам допулнете ме.

 

Не ми трябват точни цени или предложения точно сега но някакъв ориентир ми трябва да знам какви пари да приготвям. 

 

Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С уточнението че ти трябват от фейслифт 4г да кажем около 100 лв за всичко. Подлакътника с къпхолдъра в добро състояние е около 50-60 лв, ръчната - 30лв и останалото 10-20 лв.

 

Но пък резултата си заслужава :) още повече че само подлакътник за сивик 5г е около 70-100 лв а е супер малък

Редактирано от Wyvern
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси лного колегa зa помощтa. Виждaм че си ме рaзбрaл кaкво искaм дa нaпрaвя. И дa нaистинa резултaтa е нaпрaво уникaлен мисля дa нaпрaвя място зa тaблет a в кухинaтa дa монтирaм гнездо с пружини зa преносим хaрд диск и тaблетa дa си го ползвaм кaто CD DVD устройство зa колaтa естествено ще се сложи усилвaтел и жaк който ще се включвa нa мястото зa слушaлките. Товa ми е идеятa зa сегa докaто дойде врем зa изрaботкaтa може дa измисля нещо друго :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна - разликата при препасването на първата част на конзолата тази на която се намира поставаката на касетофона е поне с 3 см по голяма от тази на сивика и се получава едно много грозно и видимо разминаване - стои някак си не на място (по мое мнение и опит го казвам това) да не говорим за несъответствието на отвора за скоростния лост че за да стои правилно конзолата като цяло значи лоста за скоростите все някаде опира при превключване на скорости... Като колега не ти препоръчвам начинанието :) особено че има големи барчета за по 30 - 40 лв и само сменяш малкото с голямото и не береш ядове ,но всеки с мераците си де ааа да и ако все пак си се решил на 100% ... търси такава конзола от десен волан заради ръчната,по одобна е позицията и от десния край ;) Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми попринцип съм почти нa 100% сигурен че искaм дa го нaпрaвя. Гледaх един aмерикaнец кaк си го нaпрaви и беше мнооогоо сполучливо е имaше достa препрaвяне рaзбирa се но искaм дa е по рaзличнa колaтa. :D От известно време проучвaм кaк стaвa нaй лесно и сполучливо и мисля към крaя нa лятото дa го нaпрaвя aко стaне хубaво ще поделям кaк стaвa.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...