Jump to content
alex civic

Англичанка EDM

Recommended Posts

И да обясниш на простолюдието какъв е смисъла на темата? А какво общо има със JDM style-a? Дай подробности за новата,какво си и правил,какво смяташ да и правиш,защото ако чакаш аплодисменти за това че си си купил англичанка ,едва ли ! :D

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и се започна в човъркане как да стане по красива по елегантна и още нещо с цел JDM който мисля че скоро едва ли ще постигна при условие че за едни калобрани ми искат 100лв както и да е ще се опитам да направя по нея с подръчни материали колкото мога и с колкото имам.

Първото което беше е да оправя фаровете в стил JDM стоповете сащо и страничните мигачи

Публикувано изображение

стоповете преди

Публикувано изображение

стоповете сега

Публикувано изображение

и с черна решетка

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

след това малко performance :P K & N

Публикувано изображение

малко мелодия :huh:

Публикувано изображение

има и още занапред ама трябва да бадат някои хора тарпеливи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка хондичка с много потенциал ;) ще следя да видим какво ще доукрасиш :huh: пък и ще идем да пием по 1 биричка някаде да разкараме красавиците :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е зле но няма как да бъде jdm нещо направено в Англия :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепенката 1.8 VTI и червените емблеми с колко коня вдигат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е зле но няма как да бъде jdm нещо направено в Англия :huh:

:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро си минал от JDM на BDM ... :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро си минал от JDM на BDM ... :huh:

;) ;) ;):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах стига не е нужно да с еподигравате на човека колата не изглежда зле само стоповете не трябваше да ги бараш иначе просот няма как да е jdm тъй като то означава Japanese domestic market демек вътрешно Японски продукт което за Англичанките не се връзва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро от JDM си минал на JBL :P има има потенциал ПП: JBL ката ми хвана окото я сподели някакво инфо за говоритела Успех и пълни темата със снимки :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс колега чесно ти казвам не се сърди ама старата ме кефи 2 пъти повече от новата :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така за всички колеги :D дето се самняват че няма да стане JDM да не си мислят че няма да стане ще се опитам да постигна най близо оригинялния тунинг така че ;) не е мн лесно но ще опитам ;) ако не стане това ще е първата англичанка с блед опит за ЖДМ тюнинг отгоре на тва темата ми е МОЖЕ БИ не е няма и да баде защото е зглобена в англия макар че някои хора си мислат че тва не е хонда ама мн яко са се обаркали имах джапонка :cool: и сам мн разо4арован от мн неща относно комфорта-на кой за квот му трябва де ама за мен англичанката е мн по по по като кола за разлика от онаа ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро от JDM си минал на JBL :D има има потенциал ПП: JBL ката ми хвана окото я сподели някакво инфо за говоритела Успех и пълни темата със снимки ;)

ами сублуферса на JBL e 3000 вата ;) бе з едната нула ама сам доволен защото ми трепери тавана ;) някога ако дойда на някоя среща дет има само критици ще чуеш как свири :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами сублуферса на JBL e 3000 вата ;) бе з едната нула ама сам доволен защото ми трепери тавана :D някога ако дойда на някоя среща дет има само критици ще чуеш как свири ;)модел нещо ако не те затруднява ще сподлиш ли щото и аз се оглеждам в момента точно за басове и ззатова апък ЖейБиЕл са много сериозна фирма :cool:

Редактирано от yokozuna™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
name='yokozuna™' date='Nov 4 2009, 09:26 PM' post='365114']

модел нещо ако не те затруднява ще сподлиш ли щото и аз се оглеждам в момента точно за басове и ззатова апък ЖейБиЕл са много сериозна фирма ;)

 

 

хаха сериозна фирма са ако не са Made in China пак свирят ама извинявай оригинален JBL е 4 цифрено число особенно 15 инчовите :punk: като този ;) и той свири ама говорим за оригинална марка :P и аз имах JBL 18" и като го пусках ми гасеше компютъра ама .. :D беше 300 лв нов ;) неоригинален :P а за всички критици нямате ли си друга работа отколкото да критикувате хората за това което са се постарали да направят. Ето защо няма много проекти в другите форуми се подкрепят а тук какво човек почне нещо и бива залят от подигравки и нападки. Вие убивате желанието на хората. Аиде спирам до тук сорри за :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом като искаш да докараш нещо от т. нар. JDM стила, виж тук:Хонда Домани

Тази за японския пазар ли е правена или?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом като искаш да докараш нещо от т. нар. JDM стила, виж тук:Хонда Домани

че какво и е JDM на тая че не мога с усетя :) освен че е мн грозен седан ;):plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично, но оранжеви мигачи, червени стопове и червени емблеми, не правят една Хонда JDM!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично подкепям колегата само напред и с рогата. Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично и от мен.

 

По заглавието на темата и нещата които правиш на английския модел Сивик доста хора ще ти пишат неприятни неща в темата .. :plane:. Може да си я докараш по твой вкус така както си започнал и важното е теб да те кефи. И никой не може да ме убеди, че англичанката е по-хубава от японката! Тва тавана да ти увисва след време, и дръжките на вратите да се чупят пак след такова .. е мани. Бахти качеството..! Тва е мое мнение (доста офтопик, може и да отнеса некой % :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично подкепям колегата само напред и с рогата. Успех.

мерси колега ама нз каква е тая работа тука се едно сам зел да прааа :plane: опел на хонда или обратното или просто мн хора завиждат ама както и да е важното е да се пални темата :) мен колата ме кефи мн а относно качеството секи си има кусури ама да щом е хонда правена в АНГЛИЯ не е Онда зеха некои коментари от повечето да ми стават смешни дано скоро сложа некоя разична снимка с некое подобрение ;) че тука само коментри ала бала кои знае кои не знае....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,на мен колата ти си ми харесва много и аз предпочитам англичанките за мен все си е(Хонда)пък била и англичанка.Продължавай само напред и много успехи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега ама нз каква е тая работа тука се едно сам зел да прааа :plane: опел на хонда или обратното или просто мн хора завиждат ама както и да е важното е да се пални темата :) мен колата ме кефи мн а относно качеството секи си има кусури ама да щом е хонда правена в АНГЛИЯ не е Онда зеха некои коментари от повечето да ми стават смешни дано скоро сложа некоя разична снимка с некое подобрение ;) че тука само коментри ала бала кои знае кои не знае....

Колега, не им се връзвай. Нали знаеш, "Всеки си има вкус!, казало кучето и си облизало дупето" :P Прави си я на теб да ти е кеф и за моя спойлер къде го сложих на багажника разни индивиди ми викат, че е простир или пейка, ама не ми пука на мен си ми харесва! ;) То според другите колеги, който карат японски коли, не трябва въобще хора с англичанки да се допускат във форума ама сме тук и ставаме все повече ;) ПС: Разпиши се във темата от подписа ми ако искаш! :) Редактирано от Ganchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не се врягайте, никой не е казал, че е грозно :) Просто англичанките са европейски автомобили, откъдето и да ги погледнем и няма как да станат JDM.P.S Има VW Polo с оранжеви мигачи и червени стопове, ама не е JDM...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом като искаш да докараш нещо от т. нар. JDM стила, виж тук:Хонда Домани

че какво и е JDM на тая че не мога с усетя :P освен че е мн грозен седан ;):)
Явно ти самият не искаш да си признаеш, че не използваш правилно термина JDM (Japan Domestic Market - Японски вътрешен пазар). Това, че някои от моделите на Сивик са се предлагали само в Япония с кехлибарени мигачи, не означава, че всеки модел на Хонда може да стане JDM (каквото и да означава това) само с боядисване на мигачите в оранжево. А за този "мн грозен седан" мога да кажа само, че е "майката" на автомобила, който караш за момента. Просто този модел на Хонда е използван за база от инженерите в Суиндън (град в Англия, в който се произвеждат автомобилите Роувър). Не знам дали японците са разработили модела Домани специално с цел да се внедри по-лесно на европейския пазар, най-вероятно е така, но е факт, че японската версия на нашите англичанки е именно този модел, а аз не виждам той да е с кехлибарени мигачи и начервени стопове. Аз също смятам, че хечбека е по-практичен от седана, но не бих нарекъл този седан грозен. Не искам да си мислиш, че те критикувам или плюя или нещо подобно, просто се опитвам да ти спестя подигравките на някои хора, на които би им казал, че това, което си направил по колата си, е в стила JDM. Иначе ти можеш да си правиш всичко, което ти харесва на теб, това го казаха и останалите, но просто използвай правилните термини.А за да не пиша само разни приказки, виж тук:VTI-SВъпреки че този модел е след фейслифта, аз ще се опитам да докарам тази визия за моята кола, само цвета ще бъде друг. Аз не те карам да харесваш тази визия, напротив, имаш пълната свобода да си харесваш каквото си искаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички колеги малко сам пообъркал заглавието на темата не JDM а EDM тези дни поразгледах и видях че за всички Хонди си има такова за япония са JDM за англия са EDM за америка са USDM според зависи каде са направени както и да е ето и малко снимки от новите промени по автомобила ми а

газова уредба за да може вече и до тоалетната дет се вика да ходя с нея ;)

Публикувано изображение

малко преправяне по музиката макар че хич не ми се щеше да си режа кората :cool: но всяко нещо изисква жетрви :offtopic:

Публикувано изображение

п.с тарся си калобрани колеги ако някои има предложения да пише не можах да намеря в тарсачката на форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам информация англичанките да имат фабрично калобрани при каквото и да е ниво на оборудване. Мислил съм си дали имам нужда от такива и още не мога да преценя окончателно, но ако се реша да си слагам ще трябва да си търся някакви универсални, примерно такива:КалобраниА за феновете на направи си сам може да видите тук в един "по-народен" форум как са се справили с проблема:Направи си сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тая баскаса сам ли си я правил и ако да с какво си я облекъл?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично нямам информация англичанките да имат фабрично калобрани при каквото и да е ниво на оборудване. Мислил съм си дали имам нужда от такива и още не мога да преценя окончателно, но ако се реша да си слагам ще трябва да си търся някакви универсални, примерно такива:КалобраниА за феновете на направи си сам може да видите тук в един "по-народен" форум как са се справили с проблема:Направи си сам

Почти всички Англичанки които съм разглобил са били с калобрани :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тая баскаса сам ли си я правил и ако да с какво си я облекъл?

да колега касата сам си я правил от 3-см мдф :P а я тапицирах с изкусвена кожа за мебели :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Личното ми мнение е, че на англичанките не им се връзват тези ламбо-врати, просто им стоят неестествено.А за калобраните след по-обстойно проучване установих, че се предлагат като допълнителен аксесоар. В магазина на официалния представител на Хонда комплект предни калобрани би струвал около 20 евро, комплект задни - 25 евро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи кам 100 четерте и то чистак нови че за втора рака ми искаха пак 100 лв. :lol: мерси за инфото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега браво,че си се наел :cool: аз също съм с толкова омразната думичка Англичанка.Аз също имам проект на англичанчето ми , но като го направя ще посна всичко :o след големия завършек.На визия колата / на много хора не им харесва / на мен пък другите чуруци не ми харесват от класа civic.Та каква екстра , която имат другите сивици,англичанките нямат ??? Ако някой може да ми каже ще му стисна ръката.Като махнем тЮнинга ? и каде е произведена.Все хонда "мязаща на роувар" .....Ако успея да си направя проекта ще убедя много хора че от това парче желязо може да му се намери място сред комерсиялните тЮнинговани кошници.Peace Brothers ! Cheers :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol:

А за калобраните след по-обстойно проучване установих, че се предлагат като допълнителен аксесоар. В магазина на официалния представител на Хонда комплект предни калобрани би струвал около 20 евро, комплект задни - 25 евро.

Без да искам съм написал правилно, че калобраните БИХА СТРУВАЛИ 20-25 евро, защото се оказа, че цените в Honda Electronic Parts Catalog v13 се различават от цените в Бултрако. За предни калобрани ми поискаха 68 български лева :lol: . Така че съжалявам ако съм заблудил някого :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже пари няма а матриали се намират в гаража :lol: реших да си направя

тва са прясно боядисаните преди монтаж

Публикувано изображение

преден

Публикувано изображение

и заден

Публикувано изображение

след монтирането им се осети лека разлика колата се клати по малко по неравности и скърцането в интериора спря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...