Jump to content

Recommended Posts

Само в Шумен ли не правим срещи бе момци айде да измислим нещо по въпроса толкова хондета се сабраха в града па няма кой да ни събере.Очаквам мнения и предложения тук.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно в тоя форум само аз влизам от Шумен и ще си остана сам с темата.Ам ще ходим по чуждите срещи и това е. ;):rolleyes:;):P :P :P Збьркал сьм града да карам Хонда добре че не сьм обьркал марката поне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest speedy gonzales

колега не си само ти от шумен във форума и ас съм от този край (Велики Преслав).обаче сам в Русе тука работя и се числя към русенската компания.несе отчайвай с времето ще се появят.аз на 30,31,1 ще съм се прибрал за малко така че ако има до тогава ентусиасти мога да намина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит ама трябва да го уточним, понеже сега съм във Варна?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

добре станахме тима да жидим дали ще се появи още някои и чакам предложения за дата и място примерно на на Шуменско плато на паркинга на информация е идеално.От нажитите чакам предложение за дата. аде ора ще се сьбереме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Хехе има има Шумналии и то доста ама сме под прикритие и честно казано като знам половината хонди в Шумен какви хора(естествено не ги познавам всичките - не се засягайте) ги карат ми е по приятно да се метна до Русе ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Devil_RX

Що бре какви хора? Аз като гледам пък какви хондаджиики има... Добра среща ще стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сте казали кога ще се събираме не съм дошъл.Обаче трябва да го направим от петък до неделя защото повечето хора са на работа и заети през другото време а и аз през седмицата съм във Варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

Devil_RX за хондаджииките си прав ама тряа ги накараме някак да додат.ОТНОСНО GeFi даи да се запознаеш с тез дет не ги познаваш пьк ако не ти харесат пак си ходи в русе.За ралито бях на срещата и предпочитам да се саберем тук отколкото да бльскам 250 км до русе,и не моа една бира на спокоиствие да пия посли.Аде кажете кои ликенд ще се збереме тоя или другия.И по ЖИВО МОМЦИ ДА САЖИВИМ ГРАДА. :ph34r::(;) ;) :(;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отностно кога , предлагам да спазим традицията и да е последната неделя от месеца , пък тоз месец по изключение може да е събота :ph34r: Относно къде , аз предлагам паметника - има място за доста хондета има хубава права(за гонки) и де да седнем да пиинем по нещо :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GeFi и аз мисля, че това е единственото място в Шумен което става. Събота или Неделя са добре за среща. Обаче тази събота и неделя няма да съм в града :ph34r: Има и друго денят е дълъг може и да е през седмицата, да кажем 18/19:00. Защото вече полицията редовно си ходи горе в неделя, а може и събота. А смятам, че ще е готино, днес пет, утре десет хонди и те така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета аз ще съм в района (В.Преслав).Оточнете се за час и ще се опитвм да доида.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде тая събота която идва /31/ да се организираме?Примерно в 19:00 на паметника на паркинга до бар4ето???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво е тва 19:00 ? Седянка ли ще си правим нещо или пък да стане по бързо тъмно че да не ни видят ? Дайте по обяд ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сьбота става ама сигурно ще сьм на работа до 17.00 ама не се знае утре ще видим а на паметника е перфектно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберете тази събота духом ще съм с вас. :) Просто няма да съм в града.п.п.Не очаквайте много и не се разочаровайте веднага, все пак ще е първа среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest harabijta

Devil_RX кофти 4е не мойеш да додеш ама си прав среща трябва да има и ако трябжа сам ще ида.Малко ще е тьпо ама всякон ачало е трудно.С мен са още трима зарибени дет ще додат така че ще се збереме.аде пишете за деня и часа окончателно и да го праим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предлагам да е 17:00- място ПАМЕТНИК 1300 ГОДИНИ - Паркинга на информация пък за другата(и другите предстоящи) ще се уточним по-нататака ... Че и без това всичко е в последния момент :rolleyes:

Редактирано от GeFi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК в 17:00 ще съм там надявам се да сме повече :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да изразявам дълбокото си възмущение от т.н. Хонда Фенове в Шумен , ама поне да бяхте написали че никой няма се появи ... Добре че си зех още един колега с мене пък едни момчета с едно хонде случайно минаха и на място разбраха за т.н Среща ....3 коли ... нито една от тия дето настояваха за среща ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пич сори ама се прибрах в 6.20 и се качвах на паметника ама немаше никои тва 4е сте се разбрали днес е грешката.Взел сам много сериозно нещата и ще задеистжаме целия град за следващите мироприйтия.Понеже имам самнения че ж тоя форум сме само 3ма правя флаери за реклама и ще окича всички хонди в града с тях. ако имаш желание пиши на лични или на скаип pesho1985 или на e mail harabijta@abv.bg Mоже да се жидим и по рано.Край на юни е 29 ти неделя даи да се оточним от сега да нйма недоволни и т.н.Които има йелание да пише тук или ли4но на мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате може и гости от Търговище да дойдат следващият път,да стане по весело,само кажете дата и час...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе как може само един да отиде :rolleyes: А за флаерите дай и на мен. По цял ден обикалям и няма да ти кажа колко много хонди виждам, не пречи да ги кича.И се извинявам на всички колеги във всички градове ако някои с гола глава и брадичка ги е гледал лошо докато карат. Просто се заглеждам. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде не бях сам домакнах още 1 колега с мене :rolleyes: И все пак ... Викам всеки които иска да дойде да каже тука какъв час му е удобен и да се уточниме още от сега .... че да няма пак грешки ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеделник е. Мен ми е мерак да се съберем. Неделя се събират всички. Така, че или тогава или събота към шест.И е първата събота от месеца и ще сме само ние и...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорех за последната неделя от месеца ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Devil_RX

Добре де нека е последната от месеца.Кой каза, че ще прави флаерки?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка събота, мога да съм на Рецепция след 15:30, всяка неделя, след 11:00 хубаво е човек да се наспива, особено след събота вечер :D Само кажете кога, точен ден и час и съм там, нека да придвижваме нещата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

29 юни примерно в 13 часа.Аз сьм там които изка е добре дошьл.И аде по сериозно моля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

маи ще си ходя сам на 29 ти ааааааааааааааааааааааа.ДЕ СТЕ БЕ ХОРА?????????????? ;) ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GeFi

Не е приятно да си сам , вярвай ;) Аз сигурно ще вкарвам новото хонде в бокса тогава ама ще мина(надявам се тоя път да не съм сам) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Lalev

Тука сме когато се разберете за следващата среща съм там 100 про но проблем е че съм студент във Варна и само от петък до неделя съм тук ако срещите са в това време ще съм там на драго сърце ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става вьпрос за 29 ти неделя по обяд и сьм с още 4 колеги така че аде МУУВ натам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно тази неделя имам ангажимент, но в името на каузата ще опитам и аз да дойда с още няколко колеги ;) Към 13:00 ли ще ходите ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви ангажименти братче ела да се збереме па си ходи де искаш после.И др кви бегачки има о града МАЛИИ ама не четат форума.Аде кам 13.00 заповядаи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братлета и мене ме считаите от 14.06.08 за горд собстженник на хонде д16з6 :) и аз съм навит за 29.06.08 в 13:00 да се съберем на паметника ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...