Jump to content
Gencho

Неделните гонки на пистата в Пищигово

Recommended Posts

Ето тази нова тема за да може спокойно да се пише за преживяванията на Пищигово.И да не се ядосват колегите и от двете страни .Нека всички сме доволни .Макар че идва зима и темата ще изтине за известно време но аз мисля че , ще бъде полезна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аххххх,Генчо. . . . .помоли да я изтрият тази тема ,за доброто на хондаджиите е:) И на всички които я посещават. . .пистата. . .

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя не е за посещаване пистата :);):) 3 седмици под ред ходя, на втората ми удариха калника, на третата ми изтропаха биелните лагери :D :D :D Поне ги приемам от добрата страна нещата..... :):D :DСледващият път очаквам да ми откраднат двигатеlя (някой собственик на БМВ 328 :D :D :D )

Редактирано от Sako_DJ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя не е за посещаване пистата :):D :D 3 седмици под ред ходя, на втората ми удариха калника, на третата ми изтропаха биелните лагери :D:):D Поне ги приемам от добрата страна нещата..... :D :D :DСледващият път очаквам да ми откраднат двигатеlя (някой собственик на БМВ 328 :D;):D )

ааа сашка не се знае приятел може и аз да го завлеча :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая неделя сме там нали Ангеле :) сабирайте се и да заминаваме само да става времето да гледаме Дрифтове то вече за друго и без това не става тая писта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажете къде е тая писта

Просто си правиш уговорка с някои които я знае и отивате заедно. Нека не се обяснява във форума къде е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я кажете къде е тая писта

Просто си правиш уговорка с някои които я знае и отивате заедно. Нека не се обяснява във форума къде е!
що да се не знае бе Тоше,кажи що си против

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм този които да казва кое,как и къде! Просто си е гадничко ако полицията направи едно посещение на пистата! Аз не съм против това в никакъв случаи,по-добре там от колкото по пътищата.Даже ако беше по-близичко нямаше да пропускам да погледам хондите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм този които да казва кое,как и къде! Просто си е гадничко ако полицията направи едно посещение на пистата! Аз не съм против това в никакъв случаи,по-добре там от колкото по пътищата.Даже ако беше по-близичко нямаше да пропускам да погледам хондите.

хахха полицията като види пътя до пистата и ще се откаже ;):);) та така тая неделя ще има ли нещо аз имам още някой километар за разработване но мага да дойда с някой пакет семки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме, но аз най вероятно ще наблюдавам тази седмица ;) свършика парите за излишен бензин :lol: хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето днеска и от нашата писта.... само едно клипче има понеже като снимам не успявам да видя дръпката...Имаше адски бързи коли, ето тука се пущат две Audi-та RS6, едното е 740 коня, а другото около 500...http://vbox7.com/play:e882a110Имаше и бързи BMW-та дето трудно ше ги бие някой от наще :(Щом едното BMW би RS6-то дето е 500 коня..., a БМВ-то беше Е30 2.8 Турбо със Сликове естествено ...

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра, една темичка за Пищигово... срещи едно друго ще да се ореждат Тук ми се струва :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата си е супер такива теми бол в тунинг. бг и кои ли не форуми така. че Тоше не се притеснявай, чак толкоз. Това е реплика към Тошо за пускането на темата.Аз одавна не съм ходил на Пищигово и май тази година се очертава и да не ходя. И ви завиждам, че имате време за такива удоволствия :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата си е супер такива теми бол в тунинг. бг и кои ли не форуми така. че Тоше не се притеснявай, чак толкоз. Това е реплика към Тошо за пускането на темата.Аз одавна не съм ходил на Пищигово и май тази година се очертава и да не ходя. И ви завиждам, че имате време за такива удоволствия :)

Че си е кеф, кеф си е .... ама са си и разходи ... бензин, ядене ако си земе някой едно друго пак .... Но кеф ЦЕНА няма :):(:) :) :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето виждам че темата има смисъл и ще съществува.Нека има точно определено място за писане на тема Пищигово. :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Самоче за тази година ще е това ... като гледам времето ще се разваля за напред ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази неделя беше много добро времето имаше много хора , но нямаше много хондички :P май с мойта ако не се бъркам бяхме 4-ри един сивик 7 ген хеч 1 син рекс и един червен прелюд . дано и таз неделя койято идва да е добро време пак да се поразходим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми тази може да се появим знае ли човек :) хаха

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги . Утре дали ще се ходи на пищигово аз си разработих колата и просто от 3 дена втек-а не спира да пеее :) и имам голямо желание да утупам някоя немска каска :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме бе :) за каде без нас :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме бе :) за каде без нас :)

еми тогава и аз ще дойда да ви видя :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам до като падне сняг ще има Хонди на тази писта . Нека да напомняме на противниците какво караме и кой е най - добрия в този клас. ;) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна срещичка !!! HONDA nomer 1 ;) както винаги разбирасе имаше един бърз мерцедес това не го отричам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна срещичка ;) HONDA nomer 1 ;) както винаги разбирасе имаше един бърз мерцедес това не го отричам ;)

и на мен ми хареса срещата единствено не ми харесаха мойте гуми ;) се едно бяха от пластмаса ухас няма трагване иначе някой знае ли какав беше ония голф дето се дърпаше с мен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spezov смяташ,че мерцедеса е бърз защото беше с 17-ки а не както миналата седмица с 9-ки джанти :) Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заеби!Мера си вървеше :angry:И другия пъ трябва да внимаваме повечв с криковете.Между другото ако Някой има снимките от телефона на габи да не се стиска :)

Редактирано от Rezko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spezov смяташ,че мерцедеса е бърз защото беше с 17-ки а не както миналата седмица с 9-ки джанти :angry: Поздрави.

Защо пак някой се заяжда с мене турбо мерцедес хах да варви да варви колко да варви бил незнам си колко коня извинявай много ама щом Жоро е една кола зад него ... сещам се за доста други хонди който ще са 1 пред него а това със 17 ките и 9 ките като не знаете за какво става дума за какво говорите и не ти ли е малко неудобно първи пост почващ да се ядеш. Другия път ще дойда по спирачни дискове да ви точковам най хубаво :) хахаха и тогава вече говорете на воля....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо пак някой се заяжда с мене турбо мерцедес хах да варви да варви колко да варви бил незнам си колко коня извинявай много ама щом Жоро е една кола зад него ... сещам се за доста други хонди който ще са 1 пред него а това със 17 ките и 9 ките като не знаете за какво става дума за какво говорите и не ти ли е малко неудобно първи пост почващ да се ядеш. Другия път ще дойда по спирачни дискове да ви точковам най хубаво :angry: хахаха и тогава вече говорете на воля....

Е човек да не се избазика с тебе :) ама това за дисковете ще е яко.
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spez ако съм на тебе веднага ще го предизвикам този новия на чертата на Пищигово :):angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай първо да се науча да я карам по дискове, че много върти дисковете така !!! хаха и предизвиквам който иска !!! хахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакай първо да се науча да я карам по дискове, че много върти дисковете така ;) хаха и предизвиквам който иска ;) хахах

Приемам предизвикателството още тази неделя ,ама може да останеш очуден. :) сега да не кажеш че пак се заяждам.
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие всички сте все много бързи ей ... ;)не зная защо станах като критерии дали на някой му върви колата или не :) хаха бунаци

Редактирано от spezov
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали предизвикваш всички, кво? Да не би да му се сърдиш че приема ;)

  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе бързаци айде неделя на чертата тогава щом мислите че ме е стах ама rulemaker ти като много говориш искам да си ми от другата страна на колата от едната ще е SL-R от другата rulemaker аз съм навит а да видим ти като много приказваш дали ще си там :lol: аиде да видим кой е П***а сега...

  • Нагоре 3
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове не се срамувай те чувствайте се поканени в неделя на пишига от много писане няма много смисъл щото има в тая тема много писане и малко спорт и помнете запазете добрия тон нека споровете са разрешават на пистата по приятелски да не забравяме какво ни обединява :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защто само се заяждате тук а никой не идва на пистата накря, колегата rulemaker все се кани да дойде но нито един път не дойде, искам да видя как върви това купе

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защто само се заяждате тук а никой не идва на пистата накря, колегата rulemaker все се кани да дойде но нито един път не дойде, искам да видя как върви това купе

Така като гледам може изобщо да не се движи и затова да не идва :lol:
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P всеки път като съм на изпит в Пловдив пиша в няколко теми че ако има навитаци за гонки аз съм насреща. Защо тогава си траят всички? Мен не ме ебе дали ще падна, карам 1160кг купе със 105 коня. Скромна тежка кола. Нали се сещаш че няма да тръгна да се доказвам на всеки пубер, който реши да ме предизвика и да обикалям всеки ден градове и села ;) Като има мерак спеца ще ги пуснем, няма проблем, но аз не съм на повикване ;) Ако пък е толкова навит да дойде той, нямам нищо против. Старт няма да му откажа, въпроса е да се сверим :lol:
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...