Jump to content
pando

Тропане от дясно

Recommended Posts

Здравейте колеги,днеска ходих да проверят ходовата част на колата,имам едно тропане от дясно,като минавам по неравности.

Огледаха всичко,всичко здраво,от амортисьора преден десен е казва майстора.Амортисьора не е омаслен,не люлей въобще колата,карал съм с изпуснали амортисьори,като се натиска здраво предницата,въобще не мърда.Може ли да хлопа от него,подлежи ли на ремонт,нов или втора употреба един,какво ще ме посъветвате?Благодаря ви предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И моята така я усещам.Няма нищо разбито по предницата.Ще сменям амортисьори-не съм избрал какви да са все още.Хондата е 2009г.На предишния ми автомобил VW Bora със същите симптоми излезе изпуснал преден десен амортисьор! Също бях сменил  лагерите и тампоните-на амортисьора.

Редактирано от aliyatin.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А кормилен накрайник?

+1

 

А ако излезе кормилен накрайник ше трябва и реглаж.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Биалетки и тампончета на стабилизиращата щанга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майстора ми е зает в момента,при първа възможност ще разглобим амортисьора ище я проверим най обстойно! Ще пиша за резултата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених предни амортисьори лагерите и тампоните-на амортисьора.Преден десен беше изтървал.Тресенето вече го няма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,смених амортисьор,тропането остана,днеска смених външен кормилен накрайник и всичко заспа,нямаше никакви външни поражения по накрайника!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Майстора ми е зает в момента

 

смених амортисьор,тропането остана,днеска смених външен кормилен накрайник и всичко заспа

 

Кажи името на заетия "майстор", да го разтоварим малко от заетостта, белким почне да дава, по точни диагнози. Аман от такива!

Ти направи ли рекламация на този който ти взе парите за смаяна на амортисьор и за самия такъв?

Редактирано от zmiata29
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи, кажи.

Че вместо 50 лв си дал още 400 сигурно за тоя дето духа.

Ем ти казахме накрайник. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех втора употреба ам , 80лв,когато майстора свали моя , тогава видя че накрайника е много лабав,държеше го само гумата ,която беше здрава.При сглобено състояние нямаше никакви признаци , че е скапан.Сега ми предстои повдигане на задницата.

Поздрави на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...