Jump to content
CkopnuoH

блондинка с черни очила

Recommended Posts

Все повече срещам блондинки със черни бмв-та и мерцедеси последен модел....добре ок, но нужно ли е вечер/привечер да е със тъмни очила....зад мен да има 10 коли тя да е навлязла в грешна еднопосочна улица и да ми маха за да мине тя напред защото незнае къде е задната скорост??? и да пренебрегва всички правила заради това че кара еди каква си кола и че е жена на еди кой си и т.н.

 

ето снимка от жена (руса) с дете как спира на кръстовище и заминава неизвестно накъде за колко време....снимката е 2 мин направена след слизането и, отбелязвам че отляво нямаше друга паркирала кола и колата с фаровете в момента (аудито) се чуди как да завие да не я одере....

 

очаквам коментари и подобни случки с вас напоследък

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все повече срещам блондинки със черни бмв-та и мерцедеси последен модел....добре ок, но нужно ли е вечер/привечер да е със тъмни очила....зад мен да има 10 коли тя да е навлязла в грешна еднопосочна улица и да ми маха за да мине тя напред защото незнае къде е задната скорост??? и да пренебрегва всички правила заради това че кара еди каква си кола и че е жена на еди кой си и т.н.

 

ето снимка от жена (руса) с дете как спира на кръстовище и заминава неизвестно накъде за колко време....снимката е 2 мин направена след слизането и, отбелязвам че отляво нямаше друга паркирала кола и колата с фаровете в момента (аудито) се чуди как да завие да не я одере....

 

очаквам коментари и подобни случки с вас напоследък

 

Публикувано изображение

въпреки че и аз съм жена,много често ми се случват подобни гледки да не кажа че веднъж влазох в една уличка която беше без изход и тка бяха паркирали колите,че не можеше да се разминеш с друга кола освен ако не я изчкаш.Трябваше да чакам една женка да излезе,обаче на заден ход 15мин. при което се ядосах понеже вече закъснявах за работа слязох и отидох при нея и я помолих съвсем учтиво да и преместя колата за което жената ми благодари сигурно няколко пъти. Е да де ама как можеш да имаш книжка и да не можеш да изкараш колата на заден ход е тва не ми беше ясно :):) ...но все пак ние живеем е БГ и тези неща са си нормални :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега скрий му номера на този мергел, преди да си си изпросил боя от някой...твоя на аватара да ти прави впечатление нещо?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, това още ли те прави впечатление? За госпожиците със скъпите коли? Ама те и огромен процент от тези с евтините са леш. По цял ден въртя със служебната и мога да кажа, че супер често ме е срам, че съм жена!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми хвърляш една маса от балкона по мерджана и повече няма да спре така ... изпитано :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или небрежно минаваш с ключа по боята... :) Абе аман от такива каки с джипки и мерцедеси, дето си плямпат по телефончетата и държат волана с 2 пръста...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега скрий му номера на този мергел, преди да си си изпросил боя от някой...твоя на аватара да ти прави впечатление нещо?

ок сори не се бях замислил за това, но както има сайт road.bg където всеки пише коя кола с какъв номер какво нарушение е направила, си помислих, че няма проблем да дам номера така както се вижда... а и в този сайт road.bg дали някой неможе да те накове с клевета ако ти има зъб и дали се гледа на сайта сериозно от служителите на реда и служи ли като доказателство снимка или нещо такова някъде...добре ще е да има яснота какво може/неможе и наказуемо ли е....то се знае, че така неможе да продължава... ама знае ли човек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кхъх :) Абе инструктора и по кормуване сигурно е бил на 7мото небе от удоволствия друга причина за книжка не знам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кхъх :) Абе инструктора и по кормуване сигурно е бил на 7мото небе от удоволствия друга причина за книжка не знам :)

Или просто си е затворил очите и напълнил портфейла.. Щом меро са и купили, вярвам и пари за книжка са останали. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега скрий му номера на този мергел, преди да си си изпросил боя от някой...твоя на аватара да ти прави впечатление нещо?

Ако стигнем до там, че по форумите да ни гонят, че показваме хорската простотия ... нещата са уникално зле :XИ на мен ми прави впечатление как разни дами с x6-ци и други подобни едри машини карат все едно те винаги са с предимство и правилата на важат за тях, кофти работа, но какво може да се направи? Явно наистина за тях правилата не важат ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като съм с Волгича найш как важат правилата. Чак да се учуди човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу тая е много смотана ама и няма много умствен материал мале мале и на такива к***ви с извинеие им се дават книжки ужас :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак живеем в България,тук всичко е възможно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво може да се направи.. глоби.. и за мен глоби, и за вас глоби, и за тия смотани патки, дето съм виждал да карат по Бул. Васил Левски срещу движението:D Ама да метнеш маса или да надраскаш с ключ... това е простащина, и не е начин да възпитаваш;) Така никога няма да се оправим ако се учим един друг на простотии!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се счита и за ОФФ, но поне малко е близко до темата.

 

Паркинг само за жени.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак живеем в България,тук всичко е възможно.

Абсолютно! България е страната на чудесата, вие не знаете ли? Жалко само, че не можем да използваме чудесата в наша полза и да се оправим веднъж за винаги с какичките с черните очила и мерцедеси...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък наскоро кротко си карам по Цариградско, посока Младост и след моста, там където е тунела за Бриколаж, изведнъж гледам една дама идва от тунела и се включва срещу движението :D . в момента, в който разбра къде по-точно се намира само видях как си постави ръката пред устата в трескав ужас. кво да ви кажа- до нас се смях без прекъсване.

Редактирано от moni13

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе като съм с Волгича найш как важат правилата. Чак да се учуди човек.

;) ;) ;) Точно така,колега.Нека се бутат с големите си лъскави автомобили тогава...Често съм си мислил за това,дай боже един ден да си имам една Волгичка-само за по един ден в седмицата-ПЕТЪК. :D Редактирано от ursus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък искам едно точно ей такова:

Публикувано изображение

И даги видим тогава колко ще ми излизат в насрещното и ще си оставят колите по улиците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз пък искам едно точно ей такова:

Публикувано изображение

И даги видим тогава колко ще ми излизат в насрещното и ще си оставят колите по улиците.

Или ей такоз >>Публикувано изображение:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен любимата класика ми е русо пиче, което няма 20, но "работи" "шефка на фирма", караща джип 3 тона, със слънчеви очила, която се опитва да паркира. Нагледал съм се на такива колкото искаш. Особено из зачуканите улички в центъра и под "Шишковата". А веднъж (жалко, че тогава нямах телефон с камера), на "Бенковска" една подобна какичка спря А6 от старите успоредно на улицата и зае място, достатъчно да паркират 4 автомобила. Затова винаги съм казвал, че не книжките трябва да бъдат взети на жените, а КОЛИТЕ :rolleyes: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива девойки има и в Русе, спират си най нагло по средата на улицата, правиш забележка, а тя - амии аз само за малко....... :huh: А най голямата простотия дето съм виждал в последно време, е всякакви хорица с всякакви коли, като си пуснат аварийните, да правят супер груби нарушения - карат срещу движението в еднопосочни улици, паркират на забранени места, отнемат предимство...с включени аварийни..все едно като ги пуснеш тия вълшебни аварийни и се прехвърляш в огледалния свят, даже си с Алиса и може да правиш каквото си пожелаеш, но имаш "разрешение" - аварийните????? Брях, простотия и туйто! :rolleyes::rolleyes::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, това с аварийните и аз съм го виждал, една даже вървеше, лющейки боята на спрелите коли, както и своята, сигруно си мислеше, че като са включени аварийните щетите ще зарастнат сами ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или небрежно минаваш с ключа по боята... :rolleyes:

Тва е пък още по-лошо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко встрани от темата но все пак, а и да не пускам отделна тена : http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1121211774Да не забравите да хвърлите и един поглед на коментарите отдолу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво може да се направи.. глоби.. и за мен глоби, и за вас глоби, и за тия смотани патки, дето съм виждал да карат по Бул. Васил Левски срещу движението:xmas: Ама да метнеш маса или да надраскаш с ключ... това е простащина, и не е начин да възпитаваш:) Така никога няма да се оправим ако се учим един друг на простотии!

Колега, имаш право разбира се. Но за съжаление глобите ги отнасяме само аз и ти, а каките/батковците в лъскави коли най-често се разминават с последно предупреждение и продължават в същия дух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това успях да снимам - събота, 14ч. пред сервиза. Шофьорката - блондинка със слънчеви очила.

 

Късмет, че не имало никой на пешеходните пътеки, защото щеше да стане страшно! ;)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това еработа на нещо русо с пари-но снищо другоДобре че има такива та да са ми отправна точка в какво се превръща жена с париА таки господ дал нали трябва да има с какво да се забавляват господата с мерцедеси ;);););):P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах от там и се чудих как така е станало, че и на 3 метра навътре в тревата по таван. Не можах да измисля от къде е идвала тая кола че така да се метне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да успееш да я обарнеш така тази кола си трябва талант :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си имам един жив пример и редовно много се смея с нея - моя позната е адската шоферка! За цвета на косата ще се сетите сами..Единия случай - паркирала си жената на шопинг малко на паркинга на супермаркета, нали се сещате - от оня тип паркинзи дето колите паркират една срещу друга. Ама за нейно нещастие между двете срещуположни места за паркиране имало бордюр, който тя естевено не видяла. И понеже като тръгвала срещу нея няма кола, що да дава назад...мръсна първа и прескача бордюра с предните колела.Ама той висок и колата й на кантар ...ха сега - ни напред ни назад. Та 3-ма мъжаги и помогнали да преместят колата...Другия случай - в щатите става. Кара си отворена тя из Манхатан, щото вече е добър шофер. .. :P Хубаво ама се наръгала в еднопосочна улица. Нищо че знака е за малоумни направен - за тия дето не го знаят кво значи си пише "DO NOT ENTER"..И кара си тя бодро и настреща кой - луноход на NYPD. Пуска чичко полицай дискотеката и момата знаете ли кво си помислила - "Бахти тоя ся що ми свети?!"Еми тва е....Само искам да кажа, че тия случки тя сама си ги разправя и много се смее...тежък случай!

Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми пречат. Докато има толкова много мъже "звезди" на пътя не мисля, че имаме голямо право да придавяваме претенции към жените.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми пречат. Докато има толкова много мъже "звезди" на пътя не мисля, че имаме голямо право да придавяваме претенции към жените.

Много е прав колегата. Щото повечето жени не се правят на състезатели, а си карат кротко макар и да правят глуповати грешки. Докато има младежи на по 2-3 хил. км. стаж, дето се мислят вече за ветерани и почват с изпълненията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е само от некадърност, или вече се намесва и непукизма на българина, ама снощи точно си тръгвам от офиса, движа се по еднопосочна и пред мен на задна от тротоара слиза един бус. Та тоя пич с буса само даде назад..даде още назад, после още назад... (пуснал, разбира се, вълшебните аварийки), отдясно на улицата имаше паркирал успоредно автомобил... Видях как се е засилил и нададох клаксона, само че той спря ВЪВ другата кола, след това си довърши маневрата и тръгна напред. Аз бях така ;) 10 метра по-нататък той отби пак в уличката, аз минах покрай другия автомобил, естествено тоя глупак беше огънал калника на невинния човек, и когато минах покрай него само му викнах "Глупак"! Човека беше на видима възраст около 40, с очила...ще кажеш нормален шофьор, със сума ти стаж вече и т.н.... Да, ама не, огъна колата на човека като последната блондинка, качила се оня ден на Мерцедес, подарък от гаджето и Репата! :lol: Според мен това си е чист непукизъм вече, а горкия човечец сега не ми се мисли какви разправии със застрахователи ще има, заради нечия наглост и простотия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този "невинния" човечец дето го е опраскал буса да не би случайно да е бил паркиран на тРоТоАрА :hug: Аз както виждам нещата, просто колите станаха прекалено много. Това е причината. Не че сме прости, некадърни, че жените ни не могат да карат ... не че и в тия работи няма истина, но не това според мене е главния проблем. Когато взех книжка, което не беше толкова отдавна (2001г), нещата бяха много по-спокойни. Да не се изхвърлям, ама колите бяха поне два пъти по-малко. Писнало ми е на мене лично от коли по тротоарите, от коли в градинките, от бусове маневриращи на косъм пред задръстени от автомобили кооперации с по 2 автмобила на апартамент. Аз живея в такава кооперация и последната мода е да не мога да си използвам гаража. Спират ми разни селянчета отпред и спокойно отиват в "барчето" което се помещава в един от ГАРАЖИТЕ на тази кооперация. А колите на собственика на въпросната дупка наречена "барчето" знаете ли къде са ... Правилен отговор за всички онези от вас които предположиха "тротоара". Просто няма къде ... вече започнаха да мислят разни диагонални паркирания на тротоара за да има място за повече коли. Достатъчно място обаче пак няма, защото ако всички днес са "паркирали" на тротоара, един от тях до няколко месеца ще е горд собственик на още една кола която ще се чуди къде да натъпче. Искало ми се е да им раздам тениски с надпис "скъпи селяни, моля ви не си купувайте повече от 2 коли, ако наистина имате нужда от повече, не е нужно да ги държите всичките пред входа Ви. Има чудесни платени паркинги."М/у другото е доказано че на жените им е по-трудно да се научат да карат назад. Не им се сърдете, не го правят нарочно, просто наистина не могат :) В ситуация в която някоя жена се бави с маневрата назад, най-доброто което можете да направите е да и дадете време :) ако и давате зор вероятността да се задере някъде нараства многократно. В краен случай когато виждате че не може да се справи, а ви е наложително да минете от там, може да и направите маневрата. Ако има от къде да минете алтернативно обаче, най-добре я оставете да се мъчи. Уменията се раждат в натоварените ситуации :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...