Jump to content
Brutalism

Sedan Rulezzz

Recommended Posts

Колегата "атом" се похвали, че се е сдобил със седан 5-та г. и ми дойде идеята да направя нов тийм.. И той е - Sedan Rulezzz Team..Нека всеки, който се кефи на седаните да напише под името си,там където е титлата, името на тийма.Хечове и купета има доста,нека със седаните да изпъкнем с един тийм :spam: Също така дали няма да е добре да се направи една тема от модераторите, която да седи горе при важните и там да са изборени всички тиймове,както аз съм и в хонда джуниър тийм и така всеки да може да ги види, особено новорегистриралите се и да се присъедини като си реши... :spam:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата "атом" се похвали, че се е сдобил със седан 5-та г. и ми дойде идеята да направя нов тийм.. И той е - Sedan Rulezzz Team..Нека всеки, който се кефи на седаните да напише под името си,там където е титлата, името на тийма.Хечове и купета има доста,нека със седаните да изпъкнем с един тийм :spam: Също така дали няма да е добре да се направи една тема от модераторите, която да седи горе при важните и там да са изборени всички тиймове,както аз съм и в хонда джуниър тийм и така всеки да може да ги види, особено новорегистриралите се и да се присъедини като си реши... :spam:

Седан "or DIE" :spam:Публикувано изображение

 

п.с. дано не отнесем някое "наказание" от по висшите инстанции :spam:

Редактирано от atoma
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май сме само двама седанаджии :spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, аз имах седан 4-та и бях супер доволен, ама на пук сега ще си направя "Anti Sedan Team" :spam: :spam: :spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бързайте толкова момчета! Още един седан 5г :spam:

Редактирано от Fero

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз и аз, остава само да го приведа в движение :spam:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен към седаните :(

Редактирано от maniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май сме само двама седанаджии :(

Не сте само двамата, има и други. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опала и аз съм тука!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УРААААААААААААА Най-сетне съмишленициии в тая стара загора се пукнаха да ги карат купетата аз съм единствения зарибен на тема седан и ги пукам да ги бия с тия бавни купета ...... :D:D:D С моя седан нямам загуба от хе4 или купе :D:D:D SEDAN RULEZZzzzz БРАВОО на колегата 4е се е сетил :tooth: и аз се надявам да не го напънат модераторите . аааа забравих да кажа какъв седан карам (5г седан:) Д16 З6) това е колатаааа :DСчитайте и мене към клуба. в америка има цели форуми само за седан EG8 . А и тук е момента да попитам срещал съм на много американски седани на задната врата на пластмаската до стъклото слагат едни ламаринки такива заоблени с натпис "Ferio" какво озна4ава това някакъв фен клуб на седани ли кво???аз съм за тази идея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:tooth: а аз съм с багажник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте и моята каручка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добрееее с колегата Brutalism ще успеем да съберем "екип" за тиймче :) дано още хора се включат :)

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи седанчетата сме малко като гледам :lol: или се притесняват хората да кажат какво карат, аз пък съм горд с моя седан :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз си намерих мястото най-накрая :lol: Остава и една седан сбирка да си направим :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Броете и мен при седаните , е по -мудни са ама... поне е по-удобно :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи седанчетата сме малко като гледам :newbie: или се притесняват хората да кажат какво карат, аз пък съм горд с моя седан :P

Че защо да се притесняват!!Мен седана ме кефи 5 пъти повече от оная сапунерка (хеча).Въпреки че притежавам и от двата екземпляра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с вас/нас, колеги :newbie:Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не смятам, че са по-мудни. Точно един калник разлика със хеча, заради по-тежкото купе. А пък и седана се върти 100 пъти по-яко от хеча :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко сме- Силни сме :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние сме малцинство всичко е с хетчове те са доста по масови :)2-а седана ;) имам 5-та :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се разпиша с най-бързия седан 4 ген. D15B2 :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единсвения седан в сливенската група :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още малко подкрепа за окръг Враца ;). 5 ген. D15B2 (манарата (галено от моноинжекцион)) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата си е "наща" .. та да питам тук. Стандартно ли някой седани си излизат със антикрило? Щото ми прави впечатление, че повечето 5 ген. седани са с антикрило .. пък други - нье. Просто чуденка ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано някой по вещ ти отговори :)Моя е без, но пък така по ме кефи :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо за седан ли чух !? :D D15B2 5-та генерацийка ;) Иначе на колегата с "крилото" да отговоря...... Колега, тези които даваме малко по-добри времена от болид на F1 - ЛЕТИМЕ С КРИЛА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде и един Акордеон от мен. :rolleyes: Поздрави колеги :rolleyes:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой каза че наще каляски не вървят?? :rolleyes: Клипчето е от днес, снимам аз, а брат ми кара. Мястото е Атина .. някъде около Пиреос. Чакаме се на светофара с едно Ауди А3 2002 г. 1.6. Мойта хондела е 1.5 моно 90 к.с., 94г. ... Клипчето говори само за себе си :rolleyes: . Манарите рулират!

 

Civic vs. Audi - Виж клипчето

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...