Jump to content
kytila

Национална Хонда среща 2014

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

 Екипа категорично смята, че предвид това, че ще организираме пиянска среща, палаткаджиите трябва да присъстват също :D.

Е това изречение ми осмили мотивацията .... за присъствие !! Ше лъсна старата барака , ше облека старата хондена фанелка , ше сложа едно шише със сок от сини сливи у багажника и ше дойда да ви прегърна синцата дърти пиеници !!  :afro: Абе Конова да я взимам ли ... тя малко вазирА от лагера ?!?!  :P  :lol:

Редактирано от ROCKONOFF
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда среща без писта... не е много приятно, дано успеем да се съберем поне да се видим на по пиене :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не е казал че тази година няма да има писта ;) . Просто няма да е на тези дати ;)

П.С: Как без Конова бре :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно! Сипваме бензинец, SLAYER volume на max и пристигаме да бичим айляк...само да доуточним графика с жената. Предполагам, че няма да има проблем с настаняването ако пристигнем в петък вечерта към 21,30-22,00?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда срещта без писта....Не е хонда среща!

...а такаа,.....значи аз съм бил другаде на поне 6 такива.

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-близката писта Междене, ама 35км. и цял час до там :plane: 

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано наистина след тази среща да има и събиране с писта защото има хора(фенове на марката)където чакат цяла година да видят ЛЮБИМАТА си марка в действие,да премерят сили,да видят кой какво е направил по автомобила си и да се изкефят максимално на  хондите в действие,било то зад волана или отстрани!!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, а някаква информация дали тази година ще има фанелки и някаква програма ? или просто се напиваме и почваме да се търкаляме около басейна :Р

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да си отговоря на въпроса щом няма да има писта, по какво Националната Хонда Среща ще се отличава примерно от Националната Среща на филателистите.

Приятно изкарване колеги и дано поне организаторите разрешат да ударите по някой друг прекъсвач - ама не прекалявайте все пак, че ще има и други почиващи там!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е по Желание,не е задължителна! Ще има тениски.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то в нашите срещи шествие и писта като няма какво остава....Приятно изкарване на всички отишли на "срещата"

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко уточнение към незадоволените колеги , които не четат внимателно пресата и ни занимават с душевните си терзания : 
 

Цитат : Ombre, on 14 Apr 2014 - 21:30, said: от тази темаhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=92705

Искам да споделя с Вас,че се опитваме да  организираме 2 срещи.(една ориентирана към състезанията и една ориентирана към почивката с приятели и съмишленици)

Стъпихме на максимата "Различни хора – Различни идеали" и решихме да са 2 срещи,като всеки може да посети и двете,но и може да отиде само на тази,която му е на сърце.

 

п.п... "лъскайте" каляските и си чакайте спокойно и без драми "Пистовата среща" ! 

 

Поздрави и оставете Нас аматьорите да умрем от тъпотия и алкохол .....  :bye:

 

  • Нагоре 2
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въъъъъййййй,олелееееее ма как така ХОНДА среща БЕЗ писта?!?!?!

Ми то така как така?Че да дойдем пеш тогава?НЯМА да има гонки,стартове,преследвания и бой с полицията?....Ще повърна от скука ей.А едно време кви срещи ставаха копелетаааааа...абе що така бе?

  • Нагоре 4
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми звучи супер, само че за жалост аз не пия :D Ще трябва да дойда да ви гледам как лющите гюбеци и се въргаляте по земята  :tooth:  :P

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Конофф е специалист по гюбеците. Ако знаеш само как щрака с пръсти :drunk: :drunk: :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Муликано , сандъци ...........Сандокан мале с двата ножа   :tooth:  /нема икона за гибеци деба/ 
 
 

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом няма се печем цял ден на оная поляна, ще взема и аз дойда след 2 пропуска.  ;)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда,ще разходя тебешира най вероятно :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за идеята.От тези трънаци на Калояново ми беше писнало.Няма нищо по добро от едно двудневно изкъртване с приятели. :punch:  :punch:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Муликано , сандъци ...........Сандокан мале с двата ножа   :tooth:  /нема икона за гибеци деба/ 

 

 

ша мъ накараш дойда ти намажа палците с олио  :tongue1:

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа....ако случайно не ме качат в Прелюда, аз ще дойда сама ( пък ще спра по - надалеч ). Откога не съм ви виждала муцуните!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, а някаква информация дали тази година ще има фанелки и някаква програма ? или просто се напиваме и почваме да се търкаляме около басейна :Р

 

Абе за фланелки не знам, ама фотографи няма да има  :slap:  :w00t:  :w00t:  :w00t:  :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм колегата,защо така ги разделихте нещата.кво ще стане ся алко-палатко нещо си с 15-20 стаи.за писта не се знае кога,къде и т.н.и кво и 2те срещи ще са с по малък интерес. нищо против начина на организация,лично на мен не ми харесва така и няма да присъствам.хубаво изкарване на всички

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета... :) ....не тъй остро.Много черно/бяло виждате нещата.Не знам от възрастта ли е от какво ли...не нападайте и не съдете хората с мнение и вкус различен от вашия.

Прочитайки някои от коментарите човек остава с впечатлението че едва ли не на тази "безпистова" среща ще се съберат пияни прасета да се въргалят покрай някой басейн...нещо яко бъркате.Най-лошото нещо не е това че има поне две групи хора с различни настроения за подобни мероприятия а това че се почва плюенето,типично по български.

Дали ми тече бензин в кръвта или не  могат да кажат само най-близките ми приятели които ме познават достатъчно добре.Дали съм сектант или не също.Но какъвто и да съм,това не мисля че ме задължава да искам ЗАДЪЛЖИТЕЛНО национална среща на писта за да докажа или покажа колко ми е голяма пишката и да я премеря с пишките на другите.Състезанията са много хубаво нещо естествено.Но има достатъчно други такива общонационални мероприятия на които можете да раздавате всичката газ...обичам да гледам такива неща когато мога.Но ако трябва да избирам между тях и приятелите си,няма да се чудя никак.ИДЕАЛНИЯ вариант би бил всичко да се съчетае,но това както се вижда през годините е трудно предвид нашата реалност и възможности.

Предвид скромния си интелектуален потенциал искам да ви помоля да не ни категоризирате като....ммм...педали?...тия които искаме просто да си видим старите приятели и да пием по бира с тях.Без друга "програма".Може би и това е от възрастта,знам ли...

Поздрави на всички и по-малко негативизъм.

П.П. а лично от мен имате поздравления тия момчета които доказват качествата на марката по пистите,а не по улиците!Аз също бих го правил ако имах време и възможности.Засега си оставам редови сектанат с около 25-26 Хонди. :tooth:

П.П.

Редактирано от MAD DOG
  • Нагоре 8
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най истинските , хубави и прекрасни хонда срещи не са били на "Писта" Калояново , от както ходим на тва Калояново ми се отщява все повече и повече да бия толкова път за да се изтипосам на 45градуса слънце 2 дена .Все има недоволни , но то си е нормално толкова паплач , няма угодия на всички .Аз се кефя и ще присъствам , а като гледам кои хора се събираме ми миреше на едно време , когато нямах търпение да дойде време за хонда среща .Които си иска писта има писта Междене , отива мери си К_ _А с колегите  и се прибира ... Недейте да злобейте а мислете позитивно за това мероприятие ...Живи и здрави ...

  • Нагоре 3
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко релакс , добре ще дойде.. А ако ще има след това и Калояново, дано да е примерно към септември, че да не умираме от жега на онази гола поляна.

пийс! не се косете хора  :hondarulez:  :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Надявам се горе нищо да не се е променило :),откога го чакам тоя маршрут!п.с.пистата също :)

Редактирано от plamoni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 Идаааа...ааааа.....а....ааааааааа   :punk:

И нямам абсолютно нищо против да съм в категорията "пияно прасе с други прасета се търкалят по поляната или краи басеина" !   :drunk:

Редактирано от bate_em4o
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май четете с много импровизации,а?Много мразя да ми приписват думи които не съм казал!Къде точно казах че момчетата които искат да се ръчкат са комплексари??!!Казах самои единствено АЗ нямам нужда да правя това когато се виждам с хора с които ме е запознала марката!Яжо не знам какво ти става пич,стегни се.Не те познавам като такъв човек.Нито теб съм обидил,нито някой друг.Приемете че има хора с различни мераци,толкова ли е трудно?

П.П. - аз доколкото разбирам никой не е дискриминиран,не знам защо ревете.Нали ще има и друга,изцяло пистарска среща?Какво не е наред тогава?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Пише се MAD DOG

2. 50% от хората предишни години по твоята логика можем да кажем че са били дискриминирани

3. В няколко поста по-горе пише че ще има втора среща!

4. Няколко пъти се спомена че срещата е пиянска, ама пък ние не се обиждаме :)

5. Това че искам да се видя с приятели изключва ли ме автоматично от другата среща? И защо си мислиш че хората, които ще посетят тази среща, не се интересуват от състезания?

6. Това за бана не можах да го разбера.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Коко извинявай че ти обърках ника.

2. 50 % не сте били дискриминирани, защото пак сте били по хотелчета, палатки и ТН и сте си хапвали пиивали и забавлявали след което сте се кефели на бегачките на пистата.

3. за втората среща ми е много трудно да повярвам, защото не вярвам в небесни краставици, всяка година едвам се смогва една да се направи, знам колко труд нерви и разправия е организацията на едно  подобно мероприятие не мога да си представя за две какво ще бъде.

4.Защо си мислиш че и аз не искам да се видя с приятели било то на трасето или на масата :) и аз имам много близки и приятели от този форум, просто не вярвам че ще има втора среща и за това е редно да се направи една но както трябва вместо "две"

5. Това с бана го напосах защото на последно време забелязвам че някой ако недоволства от нещо или изрази мнението си и не се хареса на някой модератор директно се банва за това.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се включиш ли в организацията на втората среща? Ще те препоръчам и застана зад кандидатурата ти, гледайки желанието ти. In ли си да поемеш активно органиацията ѝ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...