Jump to content
tonywoolf

Type R под наем

Recommended Posts

Тва трябва е космос за 500 лв ......

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти мани.. тоя пич ще спечели пари. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва трябва е космос за 500 лв ......

Ее твоята е повече космос ;)   

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нищо ново... По празниците някой завършващ ще ги даде тези пари. Че и повече дори. Нали трябва да се "изгъзарим" бала :D :D  Пък за колата... Готина е. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва трябва е космос за 500 лв ......

Ха,кефа цена няма!Ти добре го знаеш.... :yes:  :zen:  :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нищо ново... По празниците някой завършващ ще ги даде тези пари. Че и повече дори. Нали трябва да се "изгъзарим" бала :D :D  Пък за колата... Готина е. 

От вътре колата е много яка, но отвън като визия изглежда доста пластмасова така да се каже (лично мнение на база видяно на живо).

Това може би е една от малкото Хонди, които на снимка изглеждат по-добре, отколкото на живо.

Като наизлязат афтърмаркет части, картинката със сигурност ще стане друга, но и в този си вид возейки завършващия младеж, той или тя ще изглеждат много по-нестандартно на фона на повечето немски возила ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че тази кола ще бъде много малка атракция за повечето... Ще ме извините за израза- Селяндури... Все пак не е BMW, или Mерцедес... Фираритааа-Мираритааа, Бентлитааа-Ментлитааа... Лимузинии с жакузии и 10-15 маникйенки вътриии :D :D . 

256956de800.jpg

 

Евала!! :D 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт, на тази кола ще се изкефят манияци на Хонда или на хечбеци. Цената е нормална, по толкова върви наем на возило за баловете, но за съжаление Сивика ще се скрие измежду всички Мерцедеси, Аудита и топ марки. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мармота и той май караше абитуренти по баловете, ама червената С-ка е друга бира ;) 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немъчени пари мноо лесно се арчат, а... момци...

 

п.п. Нема такъФФФ тъП нароТ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малкият ми син е абитуриент т.г.

Не сме говорили за кола под наем, ще го вози баща му.

Странно ми е, как някой иска да плати за час- два возия с условия толкова, колкото му струват дрехите за бала.......Или месечен наем в кампус.

Но парвенющина винаги е имало. Нищо лично.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има хора, които имат достатъчно пари, че да си поглезят детето :) Аз например бях с нормална А8-ца и си заплатихме само горивото :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Чалга може ли да се слуша вътре ?.... за един приятел питам. :D

Редактирано от Imst
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малоумна работа. Това не го разбирам. Единствения случай, когато ще ме вози кола под наем ще е катафалката. То тя е в цената де :D 
Аз лично на бала бях с две коли. Тръгнахме с ескорта на брата, че алекото се беше счупило. Обаче, в двора на даскалото отиде съединителя на фордухата и се метнах на 316ката на един съученик. Точно мислех такси да викам. Ама всички взеха да ме канят. А на изпращането предния ден бръмчахме със ситроена на брат'чеда. 
Даже на сватбата си бяхме с прясно боядисаната англичанка. Фотографа ме избъзика дали е имало по невзрачна кола и го контрирах, че е нямало и той се чудеше ко да прай, че щях да го бия. 

Луда работа е това с тия балове. Класната забрани, иначе мислехме да се партичосаме за горивото на един Белаз от мината. Щеше да е проблем и с маневрите, но свърши тая преди 10г. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не, коли под наем се взимат по цял свят. Друг е въпроса за кича у нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...