Jump to content
addicted2drift

решетка на маската

Recommended Posts

Искам да сложа мрежа на мястото на предната решетка на Сивик-а ама нещо ми липсва идеята! Имам мрежа, имам маска, купих си даже и голяма пластмасова емблема!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

... и искам да стане това...

Публикувано изображение

Истината е, че каквото и да ми хрумне много ме е страх да не счупя маската, че жална ми майчица! Ще съм благодарен ако някой ми разкрие тайната!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ставаме двама.. Имах една счупена маска и както и да я почна, все се чупеше хромираната лайсна.. Дайте съвет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си направих моита и ако се не лажа колеги има бол4ета от ватре6ната част и се разделя на две части :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

голУема информация си разменяте вие,аз моята я направих...ама как,с кво,защо не си посочил...Нали това се пита в темата! Драсни няколко реда подробно да ни кажеш,нали затова сме тук да си помагаме! П.П Сорру за оФФ-а... и по темата.... "И Аз видях...един как си я направи... :lol: Питайте го тои ще ви каже :D:blink: "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е колегата rEsPeCtiVe! На моята англичанка с D14A5 на и се разглобява маската на две! Въпроса ми е има ли някаква матрица нещо като хромирана лайсна или каквото и да е там! Абе ако не е проблем някой да обясни, щот' се набутах с една мрежа и сега нема к'во да я правя! Благодаря предварително!P.S. Колегата Ganchev, и аз съм родом от TX! Как е родното градче? Процъфтява ли?!? :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои ако има желание нека ми прати една маска , и мрежа и ще му я направя ,а как .Ще снимам и ще пиша като я направя :P .Само не ми пишете лични ,телефона ми го има на всякъде .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо от нета :http://www.clubcivic.com/board/showthread.php?t=59118http://www.clubcivic.com/board/showthread.php?t=29409Дано да помогне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
за тези болчета говорех и се извинявам за закаснението а какава кола карам HONDA CIVIC 6G мода на некои да покажа как сам направил и бронята долу сас мрежа поздрави и успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някои да ме насочи от каде да си взема черна мрежа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, става дума за маска от Англичанка! Тя няма болтчета, видии, гайки, рапиди и всякакви други чудесии. Маската е цяла. Не се дели. Има двама трима колеги от форума, които са си направили маските с мрежа, но не споделят тайната. Дайте някакви идеи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз купувах такава мрежа за друго от магазин за авто-аксесоари и беше около 5-7лв, парче 30х80см някъде.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си разглобих моита на 6г хеч и си сложих мрежата.Мрежа може да немериш почти на всякаде черна сребриста синя какаватие кеф.Но несам правел на англичанка нека някои с англичанка да каже как става

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам ли, че на всички сивици 6-та ген. японки било то хеч. или купе им се разглобяват решетките т.е. разделят се на 2 части?Нека някой, който е правил тази операция с решетката да сподели как я е извършил, защото има доста желаещи да си направят и своите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сега карам Сивик 6-та, но преди имах една Мазда и експериментирах точно с маската - сложих и въпросната мрежа. Няма нищо страшно, взимайте ножовката или някой по удобен уред(аз рязах с една малка ракетка) и почвайте. Щом караме Хонди значи все ще е издокараме :) ето снимки какво бях направил аз.След като нарязах маската, съвсем спокойно сложих решетката - тя се огъва навсякаде така че давайте :)Късмет

post-17025-0-89572900-1329938889.txt

post-17025-0-46932100-1329938906.txt

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре само да си намеря мрежа и ще се пробвам ,пак ако стане нещо ще покажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги, днес нямаше какво да правя и реших да сложа въпросната мрежичка на маската. Аз карам японка и по маската всичко се разглобява с видийки.

post-17025-0-58580400-1330688452.jpg

post-17025-0-23806100-1330688463.jpg

post-17025-0-00752000-1330688474.jpg

Редактирано от 626

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изрязох моя с поялник, изглаждах с пила и накрая черен спрей :Д Лесно е, но си е играчка.

Публикувано изображение

Редактирано от cekocek

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,после как захващате решетката от долната страна за бронята нямаше ли болтове и отдолу?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...