Jump to content
Guest eftimov

Сивик - разхода нагоре?

Recommended Posts

Guest eftimov

от какво може да се дигне разхода? или просто си гори доста?карането е средно на 3к оборота. колата: д15б2/92ра.от бензин ли ще е, масло ли ще е? не съм си сменял филтрите да предупредя.дайте свъвет. благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Martinez

Маслото и филтрите играят доста голяма роля за разхода :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MUGEN-POWER

сам го каза филтрите :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

от какво може да се дигне разхода? или просто си гори доста?карането е средно на 3к оборота. колата: д15б2/92ра.от бензин ли ще е, масло ли ще е? не съм си сменял филтрите да предупредя.дайте свъвет. благодаря

Гуми меки, реглаж предница, пренатегнати лагери на главините, лош реглаж на карбуратор/проблем с датчици на инжекцион, неправилно предварение на запалването, лоши свещи/кабели/капачка и палец на делко, филтри (както казаха колегите), караш с товар(?).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

от какво може да се дигне разхода? или просто си гори доста?карането е средно на 3к оборота. колата: д15б2/92ра.от бензин ли ще е, масло ли ще е? не съм си сменял филтрите да предупредя.дайте свъвет. благодаря

Гуми меки, реглаж предница, пренатегнати лагери на главините, лош реглаж на карбуратор/проблем с датчици на инжекцион, неправилно предварение на запалването, лоши свещи/кабели/капачка и палец на делко, филтри (както казаха колегите), караш с товар(?).
Само лошия бензин си изпуснал ;) Колегата да си погледне и горивните маркучи, както и резервора. Много са вариантите. Но първо погледни въздушния филтър - при мен проблема беше там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest eftimov

благодаря на всички. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...