Jump to content
Guest 1net

Стара Руска Книжка

Recommended Posts

Guest 1net

Преди да ви кажа какво съм ви приготвил, трябва да спомена някои неща:Книжката която съм сканирал е писана от руснаци, а всички знаем за легендите на руската състезателна школа. Позволих си да наруша авторското право защото книжлето е старо и едвали много хора могат да го намерият. В същото време, това е едно страхотно четиво и много хора тук ще се изкефят максимално.Извинявам се на авторите, но просто не се сдържах.По същество: Ако някога сте се чудели как асовете в автомобилния спорт преодоляват пистите и ако някога, макар и малко сте си мечтали и вие да можете така, то тази книжка е за ВАС. До тук съм я чел два пъти и още не мога да и се наситя. Да не говорим, че определено ми се отрази добре на карането :)Дано Ви хареса!Книгата можете да намерите ТУК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Hronos

Интересно и полезно помагало,но по голямата част от това важи само за автомобили със задно предаване и не голяма мощност на автомобила.При съвременните състезателни автомобили,особенно с принудително пълнене техниките описани в книгата са неприложими според мен.Но е много полезно ръководство като основа на състезателното водене на автомобила.При екстремно каране на нормални пътища също не е препоръчително да се използват тия техники защото има голяма опастност при поява на насрещно движение.Всеки елемент от книжката трябва да се отработи на практика и да се осмисли за да може да се изпълнява при макс.възможна скорост и то с автомобил със задно предаване.Да се има в предвид че,за да се изчистят грешките ще има доста посещения на гората около трасето,така че не полезно да се практикува с лични автомобили.

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Дано Ви хареса!

 

Книгата можете да намерите ТУК

<{POST_SNAPBACK}>

 

Не мога да намеря книжката!help!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_mi6o

Ей наистина книжката я бива, въпреки че тук съм все сред сътезатели понаучих още от книжката. Мерси мноооо :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Ей наистина книжката я бива, въпреки че тук съм все сред сътезатели понаучих още от книжката. Мерси мноооо :angry:

<{POST_SNAPBACK}>

Е...светни ме как да я намеря...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...