Jump to content
telly

черно-белият 2

Recommended Posts

Ето това е моята красавица,до скоро беше без волана и джантите за това не бързах да я качвам,а така мисля че вече има по приличен вид :):) не съм фен на брони и такива глезотийки за това не ми бутайте оферти да я правя..хах (и без това пари НЯМА) 

post-30244-0-07905000-1392849844_thumb.jpg

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е салона,браво колега

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина количка ;)Салона е супер !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията колеги! Ето още 2 снимчици :) държа да добавя че,като се постопли още малко ще се сдобие и със частично затъмняване на стоповете(само отгоре мигача и белия габарит)+затъмняване на страничните задни стъкла,за сега само тях защото в момента лека полека махам тая грозната лепенка на задния джам(не съм я слагал аз) не е по мой вкус,само ме притеснява да не се прецакат реoтаните отзад като я махам.Също задният спойлер ще се сменя със същия такъв,но със стоп в средата+ново крайно гърне ама за него има време! За сега това,ще качвам още снимки :) поздрави!

post-30244-0-53986800-1393355655_thumb.jpg

post-30244-0-26615100-1393355664_thumb.jpg

post-30244-0-15662700-1393355748_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 От няколко дни гледам снимките и чета коментари и не мога да се въздържа. Първо адмирации за положените труд и средства. На мен най-ми харесаха джантите. С риск да ми нацъкат минусчета, ама салона грам не ми харесва, а мисля че разбирам малко от това. Като замисъл добре, но като изпълнение ми прилича повече на набързо ушити калъфи. Да не се сърди колегата, ама това е лично мнение. Поздрави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за мнението колега,аз не се сърдя споко,ахах просто нали знаеш,че всеки си има вкус на мен така ми допада и за да те опровергая,на живо изглежда много добре и със сигурност не беше набързо ''Ушиването'' :D :D поздрави ((:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-важното е на тебе да ти харесва. На живо в повечето случаи наистина изглежда по-добре и при мен се получава така понякога. А ако си се постарал сам да си ги направиш си оттеглям първото мнение, но ако си плащал на някой, тогава лошо за колегата. Само хубави моменти пожелавам с колата.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...