Jump to content
petrucian

Автопилот на Хонда джаз

Recommended Posts

Здравейте,

някой знае ли къде може да се сложи автопилот на Джаз 2005 1,4 83 коня с ел. подаване на газ. Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е точно с Ваеко.

post-29954-0-50451200-1456953202_thumb.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли си я слагал или така я взе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ли си я слагал или така я взе?

Така я купих,още и с печка Вебасто и т.н.Имам някакъв комуникационен проблем,писах до Ваеко за съпорт и ми пратиха пълно описание на продукта и монтажа,както и съвет какво да погледна и защо "зацикля".Този в колата ми е най-скъпия вариант и ми се иска да го оправя.Знам,че ще е нещо дребно но нямам познанията.Линка на колегата Дрон доста помогна защото там е посочен сервиз за монтаж.Като питах производителя за представител за Бг не ме насочиха към никои.Намерих продукта и тук да се продава,но те нямат ангажимент за монтаж-само продажба.Ще звъня от понеделник да кажат имат ли опит с круизите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е*ати зора никой не е чувал за слагане на автопилот на джаза. Тея от реамп ми искаха 1400лв за автопилота като това не била окончателната сума. Тея май тотално са изтрещели или просто искаха да ме откажат, пък на мен много хубава работа ще ми върши автопилота само да има кой да ми го монтира и да е на някаква нормална цена. Някой може ли да даде съвет за слагане на тази сложна материя в тази базова колица?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

http://www.ebay.com/itm/WAECO-MagicSpeed-MS-880-BMW-X1-E84-CBI-150-Commande-MS-BE3-/282065132410?hash=item41ac645b7a:g:7OAAAOSwY0lXSIVL

 

Аз съм подочувал малко,550 евра е модула като за джазка....300 лв ти искат за монтажа.

 

Ако се включиш на този търг,може да спасиш положението.При мен монтажа е 180 лв.

Има и други опции ако не държиш на Waeco

Редактирано от Markony

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко повече информация за другите опции?! Цени и град за монтаж...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами града ми го пише в профила,ще се постарая до утре вечер да седна компа и да ти направя оферта ,че сега климатиците са на мода ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да подновя темата, защото аз все още съм до никъде и не разбирам как изобщо ще успея да си сложа круиз контрол на джазката! Никой ли не мераклия за тази джунджурия?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...