Jump to content
rahneff

Копчето на шофьорското ел.стъкло отказа

Recommended Posts

Здравейте. колеги. От вчера сме вече горди собственици на хонда джаз 1.2, 78 кончета. :).Днес обаче след поредното отваряне на шофьорския прозорец,копчето нещо се прецака и само работи на сваляне на долу,а не може да затвори прозореца.Опитах се да го заведа по разни ел.майстори ,но всички вдигат ръце и не се наемат да го поправят,защото не можели да се поправят тези платки/поне по техните думи/.Потърсих и по моргите но и там нямат .Ако някой има някаква идея или се е сблъсквал с подобен проблем моля да ми помогнете да го отстраня че на затворен прозорец не е много комфортно :)/затвори се прозореца сам  и сега не смея да го отворя докато не намеря решение на проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По моргите в нашия регион рядко се намират части за хонда джаз. В Сливен се продава на части хонда джаз http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11448394985096121&slink=dqf2ia        , аз лично си купих някои неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Отстранихме най накрая повредата.Оказа се че джазката има защита на ел.стъклата от затискане/на детска ръчичка или нещо подобно/и да може да се отвори веднага.Майстора беше много очуден че имаме такава екстра ,защото такива ги поставяли на скъпите модели на немските автомобили след 2010 г.,а японеца я има тази екстра още за 2003 г.

Така че можем да се гордеем с още нещо повече във нашите Мъници :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как точно работи тази защита?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно ме съмнява да има такова нещо :D Имайки предвид колко е дървен интериора. Даже на сестра ми на джаз-а задните джамове не са електрически. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстрата струва 2 лв от към хардуер...защо да я няма.Мисля че всички коли трябва да я имат.Най-често женска ръчичка отива там ,но това е друга тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...