Jump to content
Guest Final_Dude

малък проблем с Акорд :(

Recommended Posts

Guest Final_Dude

Здравейте! Имам малък проблем с хондата и се надявах някой да може да ми помогне....тоест имам два проблема....парвия е че автоматичния десен колан не работи...като отворя вратата се враща обаче като затворя не марда..и трябва да го варна ж изходно положение с ръка за да не замига лампичката... на някой да му се е случвало нещо такова ? гледах в няколко различни книжки обаче не пише нищо за автоматичните колани.....другя проблем с е предните колонки....не работят :rolleyes::weights: преди време спряха парво предните и после задните и реших че е от радиото и си купих СД плейър обаче само задните си работят.... :cool::beer::lol::dry:;) мн ще сам благодарен ако някои може да даде малко идеи щото моите (не че бяха много) сваршиха преди много време.....мерси предварително ;) ...колава е 1990 Акорд ;) ;) П.С. Сори за некарадното писане..нещо не ми се случва често да пиша така ;) ;) 10х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Колега отиди при електро техник или иначе , ако не разбираш е смърт , по скоро ще влошиш нещата , това е електроника все пак :rolleyes: 100% нещо ти е прекъснало и се нуждаеш или от подмяна на кебели или някъде да са прекъснали просто и да трябва да ги свържеш :weights: ако можеш да им проследиш пътя поогледай , и ако само при допирането на единия край към другия стане ти трябва една спойка ( това за тонколонките ) нещата стоят различно ако искаш бистър звук.Друго се сещам , виж в настройките да не би да е спрян потока към предните колонки ( баланс ) , а за вратата не знам как стоят там нещата , ама да не би някой бушон е отишъл :cool: Успех ! :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Final_Dude

ами уж проследявах до където можах и не можах да намеря прекасната жичка....:cool::lol: някой ден като ми остане време ще го направя по внимателно....а за бушоните...обикновенно нещо като се развали от бушоните почвам....обаче всичките са си здрави този път......ако съм намерил тези които са специално за колана де.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...