Jump to content
Guest TopCat

проблем

Recommended Posts

Guest TopCat

Здравеите хондаджии много готин форум ама нкаде не видях тема за Accord aerodeck .И така проблема е следния :предния мост е направо разбит от всякаде маи е спукан и от това дясната гума е на криво и волана дава отклонение кам 20-25градуса на ляво и като вдигна над 100км не мога да я вкарам в патя та се питам как и кои може да го оправи.А някои да знае от де мога да си намеря фарове за aerodeck-а. Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Обърни се към Омбре, той може да ти помогне най-вероятно!.......А за фарове...провери ли при арабите(на Симеон) втора употреба, че нови май ще са скъпички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Колега, може ли малко уточнение. Дай година на производство на твоята кола, защото ако е като тази :

 

Публикувано изображение

 

Която поразително прилича отпред на прелюд 2-ра генерация, фарове има при арабите и са намнго ниски цени (но са само стъкло и рефлектор и са за прелюдка 2-ра генерация) Накъде в e-bay даже намирах комплект стъкла + рефлектор за 25 USD, но нямаше кой да ми ги поръча тогава, а и бяха за прелюд 3-та :D Та ако е като тази да се поразровим, иначе ако си за цели механизми - лоша работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Првет ! Проблемът ти току виж се решил сравнително евтино и лесно !-в жк. Дружба 2, 5-та част, недалече от нас в една автоморга има един Акорд аеродек от онези по-старите с две врати. Доколкото съм виждал е в що годе приличен вид и може и да ти свърши работа ! Провери го ! Бих могъл и аз да погледна но не съммного наясно за какво точно трябва да гледам..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Здравеите, тъй като гледам маи колата е като моита. На мен също ми трябва фар - ляв. Може ли някои Стасс да урочниш къде е тази мора?10x предварително! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TopCat

Но има и друг проблем аз съм от Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

TopCat аз смятам да отида и да видя тази хонда дето Стасс казва, само да ми обясни каде точно се намира. Понеже имам съшата ако става въпрос за модел 85-89година, мога да ти кажа кое е читаво и да се разберем дали да ти го взимам и да ти го пращам по някакъв начин. Така че остави ГСМ ако я видя да ти кажа за какво става дума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass
Honda Accord Aerodeck LocationПРивет ! сори за закъснението ама се наложи да преинсталивам тъпия Windows.та значи моргата се намира по пътя на автобус 204 , малко преди кръстовището където се сливат маршрутите на 88 и 204. Това е в самия край на жк.Дружба, близо до ТЕЦ-а.Та движейки се по пътя на 204 по посока от центъра кум дружба, се пада в ляво-една доста мъничка автоморгичка :-)Утре ще има и карта с точното място а тази вечер аз ще мина да видя дали е още там акорда и какво е останало от него.Телефона на "гробаря"е 0887 77 04 43 -ТедиУспех ! Редактирано от Stass

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Благодаря ти Стасс! С този пост може да "ощастливиш" двама :lol: Може и да не е утре но още в петък или рано в събота ще съм там! ТопКат - остави си ГСМ-а да ти се обадя като съм там че да кажеш какво точно искаш.А иначе невярвам да се е разграбила, то модела е много рядък :unsure: С твоита маи ще станат 10тина за които съм чувал досега :rolleyes: в движение де... :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

Здравейте ! тази сутрин минах да видя какво е останало от хондата и да ви кажа не е много...особено предницата е дсота опоскана -доколкото видях от далече липсват радиатор, ляв калник,фар, броня и маска. Инак десния фар си е на мястото. Така че наистина май е добре да побързате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Благодаря ти за инфото Стасс. Аз се обадих на телефона, който ми даде, обаче той е на човек които вече не работи там. За късмет тои ми даде домашният телефон на собственика ;). Утре /събота/ отивам да видя какво е останало. ТопКат още не си ми дал телефон, да считам ли че си се отказал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kizisoft

Здравейте! Вчера гледах Акорда...;) Доста е разграбен. Фарове няма, от десният е останал само механизма за отваряне и капака. По предното окачване май повечето неща си стоят. Всички греди си бяха на мястото, но незнам в какво състояния бяха. Явно е закаран в моргата, защото е удрян от ляво! Така ченезнам дали си струва да се надяваш на нещо от този Акорд..:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...