Jump to content
hyp3r

Какъв е този цокъл?

Recommended Posts

Здравейте Колеги,искам да си поръчам едни диодни габарити,но незнам какъв номер се води този цокъл на предните габарити .Ако някой знае да казва:D ,че да не се одремя с ненужни неща.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги,искам да си поръчам едни диодни габарити,но незнам какъв номер се води този цокъл на предните габарити .Ако някой знае да казва:D ,че да не се одремя с ненужни неща.Благодаря предварително.

Виж т'ва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези с 20-те Диода ще светят убийствено .Стават и за Day light .Мерси за този линк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не очаквай кой знае колко.Аз си взех едни със 25-26 (не помня точно колко), не съм пробвал от друга кола срещу моята да видя как ще се виждат, но ми се струва, че от по-голямо разстояние (20-30 метра или повече) почти няма да се забелязва, че "нещо" във фара свети. Ако си пред колата, ти се струва че доста силно светят, но от по-далече май не е така. Мисля си, че в периода от годината в който карането със включени светлини е задължително и катаджиите следят за това, няма да забележат, че колата е със включени светлини и... ако те спрат, най вероятно ще има едни разправии - "-Защо си без фарове? -Ама как да не съм, я виж отпред? -Да ама т'ва са габарити, много са слаби, трябва на къси да се кара..." и т.н. и т.н. Според мен не стават много за DayLight, посред бял ден не се вижда много, че си със включени светлини. Виж когато е "по-тъмно" - на свечеряване или след като се стъмни, си личи че светят яко. Веднъж дори ми се случи, вечер на мн. добре осветен участък, да забравя да си включа късите (бях спрял за малко, на габарити и после направо тръгнах без да се усетя). Пътя беше мн добре осветен от уличното осветление и не ми направи впечатление, че не съм на къси, а и никой не ми пресветна, най-вероятно защото си мислят, че фаровете ми са включени. Е... като минах осветения участък и веднага осъзнах, че не съм си включил фаровете, защото нищо не се виждаше пред мен.Съвет: Ако слагаш такива с много диоди (> 20), провери дали "се захващат" здраво от буксата. Дълги са и натежават и ако се държат леко хлабаво като друса през дупки и неравности и ще изпадат. Моите бяха леко хлабави и след 2-3 дни забелязах, че съм без габарити. Когато погледнах отпред видях, че и двата са паднали вътре в корпуса на фара. Вадене от там няма, освен ако не ти се сваля и разглобява фара. След това пак си взех, но този път като ги сложих и "теглих" един изолирбанд, отвън на буксата, за да пристегне малко и да държи по-здраво габарита.

Редактирано от mitaka_t

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Ямбол има едно Ауди 100 под фаровете му са му сложили лед плочка за плафон мисля,че е с 9 диода .Виждал съм го през деня много харно свети .

[*]Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...