Jump to content
Gatsu

Прекодиране на дистанционни?

Recommended Posts

Здравейте,

 

Тъй като не намерих такава тема в полезните и из форума, реших да създам такава. Та идеята ми е има ли въобще такава услуга на пазара, за всички аларми ли се практикува и най-вече, къде може човек да се ползва надеждно от нея?

 

Мерси

Редактирано от Gatsu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чувал съм че в София обучавали някъде до била на Сливница и Опълченска, но не мога да ти кажа точно къде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

Тъй като не намерих такава тема в полезните и из форума, реших да създам такава. Та идеята ми е има ли въобще такава услуга на пазара, за всички аларми ли се практикува и най-вече, къде може човек да се ползва надеждно от нея?

 

Мерси

Колега, знам, че темата е от преди години, но все пак да питам: Намери ли и ако да, къде, прекодиране на дистанционно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Здравейте,

 

Тъй като не намерих такава тема в полезните и из форума, реших да създам такава. Та идеята ми е има ли въобще такава услуга на пазара, за всички аларми ли се практикува и най-вече, къде може човек да се ползва надеждно от нея?

 

Мерси

Колега, знам, че темата е от преди години, но все пак да питам: Намери ли и ако да, къде, прекодиране на дистанционно?

 

Колега кажи си конкретно въпросът който те интересува. Какво имаш предвид под "Прекодиране" ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не отварям нова тема. Може ли да се сменят с нови дистанционните на алармата, че на едното ми се счупи ухото за захващане към ключа. А като форма и бутони едва ли ще намеря такова за да прехвърля само платката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се е случвало, но намерих някакъв "универсален кейс" и само прехвърлих платката. Стига бутоните да съвпадат, вършат работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...