Jump to content
Guest Final_Dude

Spirane-problem Accord

Recommended Posts

Guest Final_Dude

Imam problem sas spiraneto..vseki pat kato natisna pedala na spriachkata prednicata pochva da se trese mnogo gadno..i e bilo taka izvestno vreme ama veche vze da mi pisva i shte triabva da go opraviam..stiga da razbera kakvo tochno e .....nakladkite gi smeniah sigurno predi 7-8 meseca (malko sled tova pochna da pravi taka) i predi niakolko dena gi gledah ne sa iztarkani..sigurno sa na polovina...edinstvennoto neshto koeto mi idva na um e da ima vazduh v sistemata ...moje li ot tova da se trese prednicata kato spriam....moga i rotorite da obarna obache parvo ne znam kak se svaliat...i posle ne izglejdaha losho vaobshte..nekakvi idei po vaprosa ????? Mersi predvaritelno btw..kolata e accord 90

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

Пич, моя съвет е да видиш на какъв хал са ти спирачните дискове!Ако някой от тях е крив ... това може да ти разбие цялата предница - или иди на майстор - или прегледай сам дисковете.Можеж да пробваш и да обезвъздушиш.... не гарантирам на 100 % кое е.Разглабяй и гледай.Успех :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

towa sam pochti siguren che sa kriwi diskowe na spirachkite.koga go prawi.kato ia pokarash w nachaloto pri parwite natiskania na spirachkata ne traibwa da go prawiako sa malko izkriweni.parwo triabwa da pozagreiat.iawno nakladkite ti sa mnogo twardi.ne e ot wazduh w sistemata shtoto ako ima wazduh niama da imash spirachki i pedala shte potawa,niama da trese.smeniai diskowete s nowi.ne im razmeniai mestata,shtoto e wajno koi e liaw i koi desen.pone taka znam.chao i uspeh.prigotwi si okolo 120 lv za dwa nowi diska i zadaljitelno smeni nakladkite s nowi i po-meki.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Ne e ot vuzduh v sistemata :confused: Krivi diskove sa .Zadulzhitelno smeni i nakladkite kakto kaza "prelude ".Hubavo razdvizhi i vodachite na spirachnite aparati(prichinata za izkrivjavaneto v povecheto sluchai e ot tova) :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

Az moga da ti dam edin po-tanak savet! Kakto kazaha po-nagore diskove sa ! No ima i edna po-blagopriatna vazmojnost! Ako e neizbejna smianata na diskovete taka i taka tova triabva da go napravish koeto shte ti kaja no zapochni s nego! Razdvijvash cheliustite i otvariash cilindarchetata,pochistvash gi mnogo dobre samo s topla voda nishto drugo i sushish! Smeniash gumichkite komplekt na aparata ako se nalaga i nakladkite ako mojesh sam da precenish dali sa izpecheni! Tova triabva da se napravi i da smeniash i da ne smeniash diskovete! Efekta e mnogo dobar! Ot gadno ferodo na nakladkite sashto moje da ti trese! Az si tarseh marka"ferodo" nakladki no ne namerih ,preporachvam ti tiah! Skapani nakladki skapvat diskovete! Sled taia operacia ako pak trese smeniash diskove! No pri polojenie che sa ti iznoseni ,t.e. minat razmera do koito moje da se polzvat(neznam pri teb kvi sa , pri men e 17mm granicata ili na tolkova se smaniat) to treseneto shte go ima i shte ot tiah ! Kato sa iztaniali pri zagriavane se izmetvat leko i tresat ! Ako na studeno parvite niakolko natiskania e dobre a posle se vlushava to sigurno e tova!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamie

Az si tarseh marka"ferodo" nakladki no ne namerih ,preporachvam ti tiah!

Ами КАЖИ ми бре момко !Ей-го каталога ФЕРОДО у дома.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mark Antoniy

eigo eigo , de da znam? Next time!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Final_Dude

Mersi mnogo za pomoshta..shte probvam utre i shte vidia kakvomoga da napravia po vaprosa sas smenianeto...a za obrashtaneto..nemah vpredvid da smeniam levia i desnia disk...chuval sam che ako go zanesh niakade ti obrashtat samia disk.ili go opraviat...abe ne znam tochno kak..ama go opraviat..sigurno tova shte probvam parvo ...mersi oshte vednaj......a i da...v nachaloto pri parvite niakolko natiskania e ok i posle pochva da trese....mersi i shte pisha pak utre vecher s rezultata :confused::blink:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...