Jump to content
Guest V-teco

Radiator I Vodna Pompa Za 1,5

Recommended Posts

Guest V-teco

Nyakoi moje li da mi kaje orientirovachna zena za vodna pompa i radiator na Civic 5ta generazia 1,5?Az sam ot Varna i ne znam kade da gi tarsya-ima mnogo magazini za yaposnki avtochasti i ne sam ubeden v koi ste namerya neobhodimoto, a i dali ste e na razumna zena.A dali na staro ne varshi rabota???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

V-teco - pich, edin suvet ot men.Ako imash vuzmojnost kupi si go novichko.2-ra ruka moje da e pulno s rujda, da ima razbit lager na vodnata pompa i chak kato slojish i minesh 10 kilometra da provie ... neznam.Az na moqta ne bih i slojil nishto 2-ra ruka... A specialno vuv varna - ima dosta magazini.Neznam.Moqt suvet e - novichko...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino
:) Aaa novo e zadaljitelno ei! Ako si zemesh nastaro i prosto ne mi se misli kakvo shte si napravish Hondata , nedei taka .Che shte izlezne po-izgodno taka e,ama sled vremeto shte ti izlezne ne dva a siurno 10 pati po skapo.Sashto taka ako ne se laja vav Varna ima specializiran magazin na Honda,pitai tiah nai-dobre :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-teco

Ok Pichove pompata ste e nova.No radiatora???Dali ne moje toi da e nastaro??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

V-teco pich, purvo trqbva da bude idealno izmit i da bude testvan dali ne teche ot nqkude.Shtoto ako ti gubi technost stawa losho.Nqma smisul zaradi 1 dreben propusk posle da otvarqsh dvigatelq za da smenqsh garnituri i t.n.Purvo se udebri che ne e zatlachen celiq s rujdi i t.n. i ne e spukan nqkude.Radiatora poneje e skupichuk ... awe moje da slojish 2-ra ruka ... no ogledai podrobno.Da ne davash pari izlishno.Inache vodnata pompa - SAMO NOVA.Shte "oprasish" motor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest V-teco

A kade da ya tarsya taya pompa-govoryat mi za ceni ot 70 do 110lv.Razlikata vse pak ne e malka :)Preporachaha mi radiator- datski ush kato originalen na honda chisto nov 270lv???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest svetlio

Толкова е да...Nissens е марката. Аз за моя дадох 300 левчета...Но пък съм доволен от всякъде. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

V-teco sumnqvam se da nqma nqkude po Varna radiator 2-ra ruka.Kolkoto do vodnata pompa ... neznam vij i kupi neshto kvalitetno(ne che e garancia tova - skupo - zaduljitelno hubavo)Neznam.Az vodna pompa 2-ra ruka ne bih slojil na preluda si.Vij po avtomorgite po sofia nasam natam.Nqmam ideq za varna ot kude mojesh da kupish radiator.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...