Jump to content
Петрушев

Замяна шофьорска седалка на HR-V

Recommended Posts

Здравейте, някой правил ли е така интервенция? Седалката ми - шофьорската, е омачкана вече в областта на съединяването на облегалката и седалката и не ме държи стабилно. А и съм забелязал, че няма никакви настройки на комфорта- поради тази причина се замислям за присадка от друга Хонда ( различна от HR-V) или направо от друга марка автомобил. Ще се радвам да споделите опита си - сложно ли е самото присаждане, има ли достатъчно място и коя седалка би могла да влезе?

  • Харесвам 1
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега,

Аз също съм мислил по темата, но седалката ми е добре и реално просто ми липсват настройките.

Тъй като хондата не я карам аз, проблемът го реших по следния начин - възглавница от мемори пяна от Jysk за около 50 лв. Направена е за стол и е като лумбална опора. Когато карам аз, я слагам на облегалката и е супер. Когато кара приятелката, я слага на седалката и така височината й идва отлично. Самата възглавница е скосена и като я въртиш си регулираш наклон и височина. Някъде четох за подпъхване на скосен дунапрен под тапицерията при CR-V, но там проблемът беше малкият наклон на седалката. Щом твоята е смачкана, може да помогне. По спомен е с ципове и ще е сравнително лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми е интересно и се интересувам от зададения въпрос на колегата.Сходни седалки от друга Хонда с тези на Харви има ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...