Jump to content
civic.4g

Проблем с ксенон

Recommended Posts

Здравеите! Имам проблем с ксенона на 4-та генерация.Фаровете постоянно си светят на дълги и къто превключа от лосчето продалжават да си светят така. Ако някои може да ми помогне ще съм му много благодарен. Има ли възможност на самите крушки да са им изгорели късите светлини? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ти се е прецакало релето за къси и дълги . Аз продавам ако имаш интерес пиши : http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=68000

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери коя баласта ти удря на маса ,процедурата е следната откачи ги от местата където си ги сложил и ги сложи на място където няма да удрят на маса ,после акоа не ти се купуват нови го изолирй някак си за да не се докосват до метал ,от там трябва да ти идва проблема , ако не стане нищо трябва да е от ключа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да задам и аз един въпрос по темата - фаровете на 4Г могат ли да се свалят просто ей така или трябва да се сваля бронята и прочее?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери коя баласта ти удря на маса ,процедурата е следната откачи ги от местата където си ги сложил и ги сложи на място където няма да удрят на маса ,после акоа не ти се купуват нови го изолирй някак си за да не се докосват до метал ,от там трябва да ти идва проблема , ако не стане нищо трябва да е от ключа.

 

Благодаря за информацията,колега.Днес си сложих обикновенни крушки,но осхте утре ще ги изолирам да видим какво ще стане.Не е от ключа тои си работи... че снощи заради тях ме спряха от движение... Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да използвам темата . Имам следния проблем : Единия фар не свети . Какво правя ... откачам и пак влючвам всички букси , но нищо не се случва .  Слагам  крушката от дригата страна и светва . Връщам я пак . Всичко е Ок 1-2-3 дни и пак така ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...