Jump to content
christo

D15b Dual carb SWAP ?

Recommended Posts

здравейте колеги имам големи главоболия с въпросния карбуратор и искам да разбера дали е възможно и ако някой го е правил да обясни , който се слага на тоя двигател става въпрос за единичния карбуратор благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е ма кои точно карбуратор :blink: на 1.5 . А ти кои мотор караш :unsure: .Какви са ти ядовете толко с дуала .Наскоро писах кристалната топка е на вторични . Даи малко инфо кое какво е и как го мислиш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15B има с един карбуратор, има и с дуал, а колегата вероятно иска да мине от първия вариант на втория...Но точно какво иска - само той знае. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но точно какво иска - само той знае. :D

Бе знам че има :( ма нема топката вече та за тва питам .Са боб ша фръгам да вида ко ша покаже.http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=74111 те единия вариант.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xax извиняваите за неяснотията . интересужам се от 1.5 чист карбуратор дуала ми пражи разни мизерии заради всичките клпанчета помпички соленоиди и останалата карантия , утре ще ходи на маистор и ше се чуе кфа му е съдбата джигателя ми е д15б4 ж много добро състояние е наскоро го обслужиь осножно ангренаж помпа ремъци както си му е реда , идеята ми беше ако някои в бг е правил въпросната трансплатация да сподели малко снимки и акъл как се вързват вакумите и другата карантия . Наздраве !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея карбове са толко леки за работа та чак се чуда кво не те кефи в тях .Даи една снимка . и обикновен освен от д13 надали ще намериш друг .ма там па има други ядове. мен ако ме питаш оправи си твоите имат некои друг маркуч у повече ма тва не е яд. Намираш схема на д14а1 карбове и правиш по нея всичко на твоите .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...