Jump to content
civicawe

Въпрос за този Civic

Recommended Posts

Здравейте.Нов съм във форума исках да ви попитам един въпрос.Тази хонда 1.5 90 к.с. някой ще ми каже ли дали е моноинжекция или е пълна инжекция двигателя? http://www.cars.bg/u794656 Благодаря предварително за отговора :)

Редактирано от civicawe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега според мен тази кола не е нито моно нито пълна инжекция, даже не е 1,5 мотора. Тази кола е 1,3-75 коня и е карбураторна иначе изглежда добре на вид, нека се изкажат и по компетентни от мен,ПОЗДРАВИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав е колегата това е 1,3-75кс.чист карбуратор.Имах такава вървеше добре и беше доста икономична.Но зависи кой какво търси в колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е 1.3/75к.с./карбуратор. Липсва тръбата м/у въздушния филтър и калника. Колата е с ел. стъкла, но ръчни огледала. Тия джанти/гуми са огромни според мен, поне 16-ки, а за тоя слабичък мотор... Стандартно излизат с 13-ки. Счупена е дръжката на жабката и липсва пепелника. Радиаторът е сменен с нов, което е пък е добре. Лошото е, че в обявата има подвеждаща информация, което е най плашещо.

Редактирано от kitu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седалките са от малък витек ;) Джантите са 17ки като ги гледам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам трябва да се пробва.А отгоре на двигателя пише 16v значи има двигател карбуратор а 16 вентила такъв ли е ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.3 мотор с карбуратор и 16 в.информацията,която е дадена в обявата е притеснителна,защото е грешна.иначе количката горе долу бива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да 16 вентила е но е 1.3 не 1.5 ;)нещо намирисва тази обява,пък може и да греша с мириса:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и радио!...Колега двигател 1,5 90 коня моноинжекция ще намериш за 200лв навсякъде.Тая може да е събирана в някоя автоморга.Парите ми се виждат множко,ама...то сигурно и пазарлък има...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да е и 1.5 карбураторпри мен имах една с д15в3 мотор чист карбуратор,само че беше седан незнам дали се монтира този мотор в хеч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 1.5 карбуратор в 5ген.Първите Хонди вкаравани в БГ от БУЛТРАКО са именно такива ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да е и 1.5 карбураторпри мен имах една с д15в3 мотор чист карбуратор,само че беше седан незнам дали се монтира този мотор в хеч

Ако е D15B3, трябва да е "dual carb". :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да е и 1.5 карбураторпри мен имах една с д15в3 мотор чист карбуратор,само че беше седан незнам дали се монтира този мотор в хеч

Ако е D15B3, трябва да е "dual carb". :rolleyes:
ха така и аз мисля че трее да е с двоен карб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи може да е и 1.5 карбуратор всъщност с 2 карбуратора 1.5 така ли ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешно мислите, единичен карб си е с тава като на Д13...за справки колегата kazadores има D15B3 в автентично оригинално състояние, закупена от Бултрако, виждал съм колата не един път :) Колата е хечбег ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...