Jump to content
voroshilov

Възможен ли е монтаж на Ролбар на Хонда Шатъл?

Recommended Posts

Почти 100% съм решил да взимам пак Шатъл,но не продават такива с ролбари,имаше една но обявата я няма вече,та мисълта ми е ако взема без ролбар може ли да се монтира лесно и ще е същото ли както тези,които излизат с ролбари от завода?Другия въпрос е дали би могло да се намери такъв ролбар :) Също има ли вариант за вдигане на такъв модел,ясно,че няма да става за офроуд,но поне като се ходи по черни пътища да нямам ядове?Лошото при моята е че е много изгнила отзад и ще трябва да се разделям с нея :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В Казанлък съм виждал такава,като моята е 96 година отпред с ролбар и е оригинален заводски,но тези шатъли са изпълнение само за Австрия доколкото знам!Виж това http://www.honda-civic-shuttle.com/gallery/1994/Аз пък си мисля за един теглич,да имаш идея?

Редактирано от MARTYHONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Мобилето има един за 4000лв на който се предлага само рол бара с халогените отделно за 300лв-оригинален!Успех :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Мобилето има един за 4000лв на който се предлага само рол бара с халогените отделно за 300лв-оригинален!Успех ;)

Благодаря братле,но обявата я няма вече ;) имаше я предната седмица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е ВИП обява на 4000лв GSM 0895110011 пише че продава към колата и рол бар с халогени Hella за 300лв явно има и опция да продаде и само рол бара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...