Jump to content
Нимрод

Проблем с витек клапана

Recommended Posts

Имам нужда от витек клапан за 10 минутна проба.Ще съм много задължен ако някой има и би услужил да направим един тест . за да разберем дали от него е проблема Благодаря много предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой? крепи се на три болтчета и се сваля за 1 мин искам да видя дали има проблем с моят тъй като витека ми създава проблеми ще почерпя помогнете :beer::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце, а ти коя маслена магистрала затисна и коя остана актуалната? :lol:п.п. За да не съм офтопик, яла до тука щи свала моя немаш ядове - но както един колега си беше писал в подписа - нам си колко милиона втек мотори произведени, нито един не е дал конкретен дефект в тая система, било то клапан-кобилици-пружинки дето го разцепват и т.н. :rolleyes:п.п.2. Със кабела директно на +12V не пробва ли - пробвай на угасен мотор да чуеш дали причуква клапана, а на запален мотор да чуеш двигателя дали си променя тембъра и начина на работа. :beer:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чува се мама му тествах го клапана с ток и точната магистрала е затапена тука 2 дни кво ли не се пробва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаме витек :o благодаря на всички отзовали сеподкарахме витека всичко е наред

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цедката на клапана беше задръстена до толко , че не е успявало да вдигне достатъчно налягането на маслото изчистихме я хубаво почистихме и клапана обстойно и веднага се включи :) да темата може да се трие пак благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...