Jump to content
doctor

Най-бързата кола, която сте карали

Recommended Posts

Най-бързата кола която съм карал беше една Ланча Делта ИнтегралеВдигнах цели 195км. и умрях от страх ->можеше да качи още ама...Със сегашната най-много 150 ама по хубав път, абе да си призная Габрово-Атина 1000км. точно 15 часа :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то за това има толкова много жертви по пътищатата, понеже хората са направили места за такива тестове да не стават бели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве секви кочини съм карал ... ама се ги целя такива .. че повече от 200 не дигат и не моо разбера на колко повече ше почне да ме фаща шубето ... шото с 200 си се чувствам добре ! На магистралата де ! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е с Хондю

Публикувано изображение

 

Карах едно ауди а3 2.0 тди с дсг скоростна кутия и на 210 стрелката закова и там остана. -> http://www.myvideo.de/watch/1598633/max_speed_A3_2_0_TDI_DSG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично съм карал най-много с 210 по GPS. Имаше възможност за още, но имаше коли. На магистрала на право и с 250 да караш не бих казал, че е нещо невероятно :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

около 210 с люда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....с моята малко над 190 беше си доста стабилна ако има подходящ път предполагам,че няма да ме е шубе да вдигна до 200/210км/ч....исках и с един пасат да пробвам как е с по голяма скорост ама собственика ме помоли да намаля като стигнах 160,че не било много полезно за колата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ghostkiller

Публикувано изображение

DRIVE SAFELY!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братовчед ми ме вози до Пловдив преди години с 200 с Голф,и при тая скорост цялата се разтрепери.Като стигнахме решихме да проверим що така тресе.Оказа се че болтовете на една от предните гуми се отвиват и завиват на ръка :( .Гумаджията забравил да ги притегне с пистолета.Аз обичам високите скорост така че и дума не може да става за страх (въпреки че имам едно наум след тая случка).С Хондата дигнах преди 2 седмици 150 и трябваше да намалявам че господата полицай седят на едно възлово място с радар тип "пистолет" и ако ме бяха спрели щяха и кръщелното свидетелство да ми вземат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не питайте Джонибой за това, което сме правили преди години.Не се гордрея с постиженията (защото са в разрез на закона и НЕтолерирането ми на високите скорости), но времената бяха други и се занимавахме с марка различна от ХОНДА.Имахме удоволствието да пробваме и нагласим НАЙ-ГОЛЕМИТЕ чудовища в БГ. в продължение на години май.Радар 277км/ч (без глоба)Спидомер 295 (ограничена беше до там)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С моята Хонделка- 200 км по километраж (значи 190 реални), но при пробито средно гърне.След поправката на гърнето- без проблем със 180- 190 по километраж, и това само по магистралата при подходящи пътни условия (без много коли, хубав, нов асфалт, и др.).Няма нищо страшно според мен във високите скорости- разлика спрямо ниските не се усеща- колата си е стабилна.Поздрави :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение:punk:

Toyota Aygo 1.0 V3 71hp 12v плътно зад друга кола :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11
Отговорено (Редактирано)

ВИДИН -ВРАЦА 1чАС ВИЕ СИ ГИ СМЕТАИТЕ КАКТО ИСКАТЕДА СЪМ ТО4ЕН 56 МИНУТИ тръгване - Видин ОМВ до колежа в Враца медецинскияколата беше опел омега 2.0 инжекция със лекииии доработкииии от мен по окачване и мотор :punk:със стария седан 5-та 210 по километраж ябланица-правецсъс автоматика пове4е от 180 неще се пак 1,4 е а преди 10-ина години се пробвах на едно 850 бмв и собственика след това искаше да му ставам ли4ен шофиор :lol: вси4ки стрелки в дясно :punk:

Редактирано от go6i11

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С купето-190, още можеше, но трябваше да намалям :punk: . С англичанката-180, достраша ме за повече :punk: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

195 по километраж с тази:

Публикувано изображение

 

Само че аз се возех :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

290КМ/Ч Мерцедес ЦЛС с чип ТУНИНГ И БМВ М3 265 км/ч.Не се гордея с това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С Хондата 210км/ч и още можеше но гумите са доста гадниМустанг ГТ 4.7 V8 (уникален въртящ момент) около 150км/ч извънградски път в Германия, много са тесни пък и жената мноооогоооо викаФиат Ритмо 1.5 75HP 180км/ч => е от това ме е срам много, защото нито колатабеше кола, нито гумите хубави,нито джантите прави....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest niksan_vn
Отговорено (Редактирано)

с хонда сивик 1.4 90коня на 5-та предавка 175, и не повече от 5000 оборота , а на 4-та предавка с 190 на 7000 оборота. На 5-та просто неможеше повече, четох из нета че била ограничена на 172км/ч. Да добавя че предното ми ляво колело е на 3 болта (един скъсан), но поех риска за да мога и аз да споделя възможностите на колата си.

Редактирано от niksan_vn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с хонда сивик 1.4 90коня на 5-та предавка 175, и не повече от 5000 оборота , а на 4-та предавка с 190 на 7000 оборота. На 5-та просто неможеше повече, четох из нета че била ограничена на 172км/ч. Да добавя че предното ми ляво колело е на 3 болта (един скъсан), но поех риска за да мога и аз да споделя възможностите на колата си.

Dodge Viper 2005 60 км/ч :dry: Моята не съм я юркал повече от 200.Аааа,Около 300 км/ч със Сузуки К3 170 коня!За първи и последен път!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov

Nissan Primera GT-230km/hHonda CRX(B18C4)-230km/h

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

220 по километраж с англичанката, а иначе редовно си я карах преди с 180-190 по магистралата. Но последно време карам с 90 до 110 бавно и кротко, че над 140 почва да гори като 5 литров автомобил :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

Ей, много съм зле, то заглавието е ясно, но :D ... Най-бързата, която съм карал е БМВ М3 Е46.., с 50 км/ч :D , но тръгването с изкл. с-ми е тръпката :dry: , не максималната скорост :D !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW 335i 250км/ч ... не ме беше страхмоята 190км/ч ... не ме беше страх ... просто ми беше интересно колко може (еднократен експеримент)с едната служебна ... над 80км/ч много ме е страх :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шкода 120L 140км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С мойта 185км/ч. Повече май не иска :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедес "очиларка" Е290 турбодизел -> 200 км/ч. по магистралата, ама то животното е със 17-ки и спортно окачване, така че нищо не разбрах от тея 200 :dry: . Иначе с трабанта 115 :D , после преди да замине към моргата повече от 95 не искаше :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шкода 120L 140км/ч

Аааа бихте :dry: 968м модефикация Флинстоун със 146км.ч. ме отстреляха куките :D Толкова бяха впечатлени че не ме глобиха :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

ако говорим за това - спряха ме със 135км/ч на радара, на булевард във варна , на 300м от светофар , от който тръгнах на червено :) и ми го написаха ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ами опел аскона '83 - 160км/чЛанча делта '94 - 170 км/чНисан Съни ГТИ `87 - 180км/чХонда Прелюд `92 - 180км/ч с гадните гуми ме е страх повече да я настъпя:)

Редактирано от SuN`HiGh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рено 19 16 В - 225 км/ч Гонех един правителствен мерцедес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

civic 2.2 i-ctdi - 209km/h и трябваше да намаля, но се държа стабилно, на тази скорост!! баси....ся кат се замисля.....много съм бил глупав да я развия тази скорост на магистралата:)!! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gin

мойто, за пробата само, 210 и отсечката свърши.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Прелюд 2.3 - 220.Можеше още, но беше далечната 1996г и ме достраша от настилката и гумите.Сивик вти - 230.М 5 270.Бентли континетал ГТ -310.Тази скорост е зверска.Всичко по километраж на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

Рено 19 16 В - 225 км/ч Гонех един правителствен мерцедес.

....и аз гоних един обаче ми направиха 3 дупки на колата с пистолет още ми тече радиатора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stefan Milev
:) Колега, не се шегувам! Мина ми на 1 пръст от огледалото и от яд просто исках да го мина. За нещастие видях патрулка в далечината и веднага намалих. Това е, ако искате вярвайте. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Само аз ли съм примерен и не карам с повече от 130 бе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М3 Е46 - 20км/ч :) на обществен паркинг D14A2 175 можеше и още, но за повече не смея със серйното окачване, спирачки и гуми 175. Нещо не ме радва особено карането по прави остсечки с много висока скорост, друго си е да има завойчета, а и 160 да вдига колата ми стига, ако ги набира за 8 сек. ;) ;) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е яко да пуснат някое Ферари с ограничител на 160 км/ч :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

за каране: почти 200км/ч по спидометър със Сивик Седан с ЕW2 мотор, някъде в по-стари теми бях пуснал и снимки дори...иначе за возене: 280км/ч поддържани в продължение на над 10 минути по Пловдивската магистрала, 4 души в БМВ Е34 М5 (3.4 - 315к.с.). СОбственика казва че без проблем когато е сам прави и 300 (не мисля че лъже). Усещането как ускорява тая кола над 200 е неописуемо (или примерно как се движиш плътно с 230км/ч зад чисто нов ML55 AMG струващ няколко торби с пари, подаваш газ и го отвяваш все едно е спрял, а собственика на МБ-то само поглежда в страничното стъкло и прави така :D и се чуди кво става) :D

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...