Jump to content
spooh

Напречни греди за CR-V 3

Recommended Posts

Здравейте!

 

Търся си следните напречни греди за Хондата. Някой да има идеи каква е марката и евентуално от къде могат да се поръчат?

 

22882187_10155971569184642_659856631_o.j22833590_10155971569234642_2023833013_o.22850137_10155971568854642_1524251138_o.22851171_10155971569194642_315988631_o.j22855584_10155971568849642_1778851934_n.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези са Хонда и се купуват от Бултрако. Цена около 500 лв. Виж и Туле имат такива, които не недстърчат след лапите.

Предполагам Туле няма да са по-евтини. Кусура на оригиналните е, че не се заключват. Не знам честно казано ключалките на Туле, колко са защита и все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си купих миналата година от olx за 250лв - без драскотина с торбичка с ключ, болтовете, капачки - заводски комплект , оргинални на Хонда (като тези от снимката ти).

Виж проверявай там през определено време.

Сега ги ползвам за ски и скоро за велосипеди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От този отговор ме беше най-страх :(

 

Ще видя какво може да се намери афтърмаркет.

 

На туле ниският профил не става за съжаление. Отелно самото име Туле дразни очите :D

 

Благодаря много за бързата реакция!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оргинални излизат често в ибей.ко.ук. Аз се опитах няколко да спечеля, но не успях. Повечето на buy it now обаче искат лично да си ги вземеш. Накрая успях да си купя Туле което никак не е лошо излезе ми около 170 лв с доставката. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно там намерих за 180 лв. Пътуват ще видми какво ще пристигне.

 

Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ги намери?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

https://www.ebay.co.uk/itm/Roof-Rack-Rail-Cross-Bar-Cargo-Carrier-Luggage-Rack-For-2007-2011-Honda-CRV/282515233936?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Този има хора от UК и може да се заобиколи шипинг-а и митниците.

 

Чакаме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойте вчера пристигнаха,от Алито.С доставка през DHL пристигнаха от Хонг Конг за 3 дни,митница в БГ минаваха 8дни.Като ги монтирам в събота ще кача снимки.

Редактирано от kaloian311

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз изрових моите дето си ги взех миналата година. Оригинални са, като тези от началото на темата. Липсва една гума - на лапата за захващане но бях изрязал гума с подобна дебелина и я бях приспособил. Смятам да продавам рейките, така че ако има някой интерес ще му ги снимам. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и моят багажник от китайците.Алуминиевите греди бяха по дълги с 5мм.та се наложи да ги резна с шлаифа.

20171216_152704.jpg

Редактирано от kaloian311

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще споделиш ли цена и линк, защото наистина се е получило много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дебелината на алуминия как е ? аз си поръчах едни надлъжни, с идеята да си ползвам напречните от старата кола, но като дойдоха се оказа доооста тънкостенни. Не знам какво ще издържат. Ако някой иска мога да му ги дам. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като дебелина на алуминия са добре,даже имат и гумена лента от горният край.В събота го изпробвах,натоварих го с алуминиева стълба 3х3м.и не подаде.Относно продавача ще ви пратя по-едно Л.С.за да не правим реклама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само моите ли напречни греди свирят? Свистенето започва след 60км/ч и вече към 120-130 си е стабилно свирене...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма греди дето не свирят. Дори и най висок клас да са. Обикновено свиренето е от каналите отгоре или отдолу ако има. Облепи ги с някаква лента (тиксо или изолирбанд. Може и гумени ленти с правилния размер да пъхнеш в канала (дето са си за гредите). Шума драстично намалява но пак го има да знаеш. Питах и в магазин за багажници има ли греди дето не свирят, казаха няма такива .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите не съм ги чувал да вият, с каквато и скорост да се движа. Може и да си пускам по силно музиката, незанам. :cool: Но разбира се не съм ги махал, че да проверя има ли разлика, но определено не е дразнещо. Единствено проблем имах с това че се бяха разхлабили и като се разминавах с нещо по гошямо, като автобус се чуваше странно похлопване. Стегнах ги и никакви грижи нямам вече с тях. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз моите ги купих от някакъв колега от Плевен от OLX, и разбира се му повярвах, че са си оригинални греди с всичко нужно за тях и много по-късно вдянах, че им липсват гумените уплътнения...но сега въобще нямам идея как и откъде мога да намеря нещо подобно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит сняг колеги, реших да актуализирам темата с въпрос-молба.

Бихте ли препоръчали и посъветвали за марка/модел/продавач на ски-багажник с монтаж на оригинални, напречни греди за CR-V 3?

 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте колеги! Нов съм във форума и го намирам за много полезен, за това реших и аз да се включа. Трябваха ми напречни греди и поразгледах тук, там и по евтини не намерих. От американския Ebay са, 135лв. до Gabco UK, или 170лв до Козлодуй. Търсех точно такива, да не стърчат в двата края.

https://www.ebay.co.uk/itm/302343278187

Редактирано от EMFIE

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи ли ги или само като идея нахвърляш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ги поръчах. От Алито бяха 133$ с доставката!!! От UK почти не се намираха и пак бяха бая пари, в OLX 300лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драсни като ги получиш как стоят. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, но предполагам са същите като на kaloian311 по горе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
На 24.04.2019 г. at 10:08, johnie написа:

Драсни като ги получиш как стоят. 

Паснаха иделно ( регулира се ширината ). Изглеждат солидни. Като прекарам тента и велосипед до морето ще кажа дали са здрави :) 

gredi.JPEG

Редактирано от EMFIE
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, дайте линг за алито, че и аз искам да закупя за моето CR-V III.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Аз си взех тези от ибей с доставка до габиели в англия и оттам до България. Бяха малко дълги скъсих ги с шлайфа но след монтажа всичко готово като пробвах да закопчея декоративните капачки се оказа че петите са се осукали явно от пренатягане и капачките не щракат понеже са под напрежение.. мисля или да ги залепя или да пробвам да подлагам шайби под тях за да се вдигнат на горе и да си щракне нормално капачката .. някой имал ли е този проблем при монтажа https://www.ebay.co.uk/itm/384117505435?mkcid=16&mkevt=1&mkrid=711-127632-2357-0&ssspo=eo3flM5cSvO&sssrc=2349624&ssuid=_9nQ6Sd0TrK&var=&widget_ver=artemis&media=SMS

Редактирано от vaseto95

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...