Jump to content
Petar Dolapchiev

Много спешно се нуждая от лява полуоска за Hr-v

Recommended Posts

Здравейте,

 

От една седмица съм собственик на Honda Hr-v, очакваме дете и е време за семеен автомобил...

 

Прекрасно изглежда колицата, но е с потрошена лава полуоска и е заварена идиотски... Грешката бе че не видях този сериозен проблем преди да я платя и да подпиша цялата документация(не ме питайте защо така съм направил, късно е).

 

Ако някои съумее да помогне по този въпрос, ще бъде крайно благодарен, много ми харесва колата и искам да я стегна до последния детайл и да си я караме дълго време.

 

От гр. Варна съм, търсил съм цял ден - не успех, прерових нета - същото.

 

Благодаря ви предварително !!! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си търсил по магазините е нормално да не си намерил. Никой не държи такива неща на склад. Търси втора употреба от морга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсих навсякъде, остана ми само една морга да проверя утре и съм капут с опциите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ако няма около Варна, въпреки че съм почти сигурен че в моргата във Виница има, може да разгледаш Карса и мобиле.бг. ХРВ-та на части има на много места.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай в ARISA PARTS  София- Станимир  0879 466444 . Специализиран е във внос на хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъзикате ли се, има Харви на части по моргите? Че аз не можах да открия нито едно ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преместих темата в правилният раздел.  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавам търсенето, прецакаха ме с една полуоска(не можели да я извадят)... И да, има много Hr-v та по моргите и все нямат това, което ти трябва...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай в ARISA PARTS  София- Станимир  0879 466444 . Специализиран е във внос на хонди

 

Днес се обадих и ми потвърдиха че имат и ми я пращат, остава да видим дали са коректни.

 

Благодаря за контакта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полуоската е вече при мен, благодаря на всички за помощта.

 

Най-вече благодаря на  vassilp за контакта !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се за теб колега. Безаварийно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята история в момента е абсолютно същата, само че без щастлив край.
За момента, в България, не мога да намеря.
Обадих се на Станимир, човека беше много отзивчив, но за жалост има само дясна, къса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се случи преди няколко години. Моята имаше нещо като баланс ( или незнам как да го нарека ) малка дупчица около 4-5мм и в нея имаше нещо като метална заварка... и точно от там се скъса. Намерих 2-ра ръка от една морга в Сливен, в доста прилично състояние (дори бих казал почти нова). Братя Енчеви, мисля че беше. Имат и представителство и в Бургас. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Динамичен демпфер се казва.Ако видите ,че е закъсана гумата до скобата ,режете и махайте.След това се поръчва нов демпфер и при обслужване заради някой маншон се боядисва полуоската и се нанизва новия демпфер.В ръководството е указано всичко как се прави.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги помагайте!!!Много Хонди на части а предна лява полуоска никъде!!!Ще съм благодарен на всякъква помощ!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...