Jump to content
bm22

Фарове " лупи" , Хонда Сивик -94

Recommended Posts

Здравейте , ако темата не е на мястото си , моля да бъде преместена.

 

Имам следните фарове - http://www.auto-led.com/img/upload/3771_0.png , та въпроса ми е как става свързването на "ангелските очи"  и габаритете. Късите и дългите са си с букса ,те са ясни , а заводските габарите също са с букса , но тези фарове са просто с "жички" 2 - бяла и черна . А буксата на габарите е с 3 -  (2червени и 1 черна) . Ако може да ми помогнете да ги свържа ще съм много благодарен!

 

"Рингове"  - 2 жички ( Бяла , черна)

"Габарите" - 2 жички (бяла . черна)

 

"Заводски габарит с букса - 3 жички ( 2 червени , 1 черна)

 

предполагам ,че трябва да свържа ринговете и габарите заедно + с + - с - , обаче после след като го направя на заводската букса на габаритите да я отрежа ли и там също + , - и другия кабел предполагам е маса или 0 не знам как се води , той къде ще отиде , това ми е въпроса . Дано да сте ме разбрали :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа ли аз как направих моите :D на оигиналните фарове бях си сложил светодиодче за габарит та значи изкарах фасунгата на габарите и отделно ако се сещаш как са направени светодиодите имат две крачета които са вкарани в една пластмасова тяхна си фасунга и са подбърнати за да правят + и - махаш го самото светодиотче с 2те крачента и в неговата фасунка слагаш единия си кабел - вкарваш го и го подбръщаш същото и с 2та + намотаваш ги на 1 и вкарваш може да се наложи маалко да разшириш отвора. И така вече имаш фасунга с 2 кабела влизащи в нея която директно мушкаш в оригиналната фасунга на колата за габарит и си готов. Вече ако не светнат завърташ + и - . Дано си разбрал от моите обяснения :D . Ако нямаш такива светодиоди 1лв са двата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...