Jump to content
Иван Шопов

Counter-Strike или да се върнем назад във времето

Recommended Posts

Предполагам знаете, че имам магазин за видеорегистратори и камери за екстремни спортове. Покрай многото работа и висене в интернет със сина ми се върнахме назад в годините, в които играехме по нощите Counter-Strike 1.6. Поиграхме тук и там и реших, че това не е достатъчно.

 

От няколко дни пуснах тестови сървър за старата позната игра в режим "Dust2 only". Все още настройваме сървъра и е възможно да бъде рестартиран внезапно за да се появят още екстри.

 

Ето и каква и идеята ми като цяло за сървъра:

 

1. Сървъра е свободен за достъп и игра за всички дърти и недотам възрастни фенове.

 

2. Към днешна дата не е обявяван никъде и все още няма много народ, но мисля, че лесно ще го нъпалня за ден - два. Преди това пиша на всички Ви, защото планирам едни турнири, за които ще прочетете по-нататък.

 

3. Засега има само трима сървър администратори, та всеки коректен, свестен, дори и неизвестен, но запознат с amx командите е добре дошъл. Няма никакви смс-и, такси и прочее за тази дейност! Тя е безплатна и в двете посоки.

 

4. Турнирите... Всеки месец ще организирам турнири (5 vs 5 или 10 vs 10) между автомобилните и мотоциклетни форуми в България. Идеята е да има закачка, заигравка, пък и в крайна сметка да може ръждивите да бият нестабилните, но пък от своя страна да паднат от 4х4 (например). :)

 

5. Обмислям награди за тези месечни турнири, които вероятно ще бъдат ваучери за отстъпка в моя магазин, ваучери за отстъпка при колеги (например реглаж преден мост) и т.н. и т.н. Имам доброто желание да подарявам чат-пат и по някоя камера за екстремен спорт или видеорегистратор, но главата ми не може да си обясни как една такава награда ще се раздели между цял отбор (вероятно четни/нечетни дати и национални празници на смени ще свърши работа). :D

 

6. Създадох форум към играта, който да обслужва сървъра (проблеми, кандидатури, място за закачки и т.н.). Добре дошли сте ако имате някакви критики, предложения или просто се чудите кого да оспамите.

 

7. Адреса на сървъра е 212.233.253.130:27016.

 

Пускам тази тема не за да го рекламирам, а защото се надявам наистина повече хора да си прекарваме весело в извънработно време. Искрено се надявам идеята ми за форумни турнири да се развие за да има още една причина да се заяждате по маси и паланки.:)

 

Това е от мен, приемам всякакви критики и предложения, както и полезни идеи, които ще послужат само за забавление!

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега коя версия на CS-a да слагаме за да играем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че има интерес.

Лека полека ще напълним сървъра и винаги ще има хора. Версията е 1.6.

 

Искам да обърна внимание на две неща:

 

1. Отбори:

- Създадох раздел във форума, в който може да публикувате отбора си - име и членове.

- Не е задължително да е ограничен (например 5 човека), напротив. Включете се всички от този форум, а в турнирите ще изберете сами кои да участват.

- Сега е момента да си създадете "клан" - адекватно на "отбор", като можете да сложите пред никовете си по едно [HON] например. Не е задължително, само предлагам.

 

2. Администратори:

- Искаше ми се от всеки форум да има поне по един администратор. Така всеки отбор ще има представител, който да им гарантира, че всичко е честно.

- Всеки, който отговаря на поставените условия и иска да се кандидатира, може да го направи ТУК. Колкото повече свестни администратори има в сървъра, толкова по-приятно ще е за игра.

 

Попитаха ме дали ще има античийт система. Засега не предвиждам такава по две причини:

- Много често се получават бъгове и някой си отива без основателна причина.

- Предпочитам смислени човешки същества да взимат тези решения, защото програмите не разбират от "компромис" "сериозност" и т.н.

 

Тази вечер съм на гадна кръчма, така че няма да имам удоволствието да играя с Вас преди 11ч, но след това... Главите Ви да са яки.:)/>

 

Приятно забавление още веднъж!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що добавих във форума и модификация за "реклами". Нямам подобни амбиции и полето ще остане безплатно за всичко интересно. Като начало съм склонен да поставя банер на всеки един форумен отбор. От Вас се иска да го създадете, да си направите банер (обикновен jpg, с размери 458х50px) и да решите къде да води - към Вашия форум или нещо подобно.

 

Добавям скайп за контакт - cs-alltimecams.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес - 12.01.2014г. в 19.30 се надявам да видя всички желаещи вътре в сървъра. Нека се съберем максимум хора за да бъде интересно.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще вляза да поцъкам ,но си купувайте каски :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

btw защо си сложил защита против бънихоп ? И айде влизайте не се срамувайте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега защо така лагва тоя сървър...много шибано.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , отдавна мина времето на 1.6 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да намеря сървъра, хамачи ли ми трябва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм с колегата Mkilla,по добрия вариант е CSS-Counter Strike Source но това не пречи да се върна назад към 1.6 и да бия хетове наред Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък 1.6 си ми допада доста и много се радвам за идеята която е хрумнала на колегата. Едно голямо "браво" от мен Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не влизам само :) Колега Шопов , мога да си инстална steam и да влизам от време на време ако си се заел сериозно да поддържаш читав сървар , иначе е безсмислено.http://www.wcg.com/6th/history/wcg2004/wcg2004_players.asp

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да е спрян сървъра, че не мога да вляза? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сървъра е активен и работи без прекъсване.

Относно бънихоп- вероятно античийта, който поставих преди малко те е спрял.

1.6 е класика и не бих карал някой, който не възприема така играта да играе - сървъри - бол.:)

Лаг няма, няма и да има. Сървъра е на 1000fps и работи чудесно. Ако Ви лагва, потърсете причината най-вероятно е в интернет доставчика Ви.

 

След зачестилите запитвания за други карти, създадох анкета на тема "Кои карти искате да има в сървъра?".

 

Анкетата ще е активна 14 дни и може да дадете своя глас ТУК.

 

Горещо препоръчвам създаването на отбор от минимум 5 човека за да вървим напред към турнирите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Турнири отдавна няма на 1.6 , какви турнири ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би ако прочетеш първия пост от тази тема ще намериш и отговора.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявявам първия турнир за открит!

Условията и наградите са описани ТУК.

Турнирът е индивидуален, защото все още няма сформирани отбори от всички форуми.

Побързайте, от Вас зависи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сървъра вече са налични и ще се играят следните карти:

de_dust2

de_aztec

de_inferno

de_nuke

de_train

awp_india

awp_map

 

Вчера вечерта имаше чудесна битка и вече си имаме лидери в турнира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изчистите сървъра от AIM-ове и WALL-oве ще бъде перфект

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес пробвах сървър-а добре няма лаг ама всичко е PRO хахахха барабар с админите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен см бих казал, има хора каде разбират за какво иде реч, има си и леймърчета ама доволно, иначе ника ми е HaZе, свиркайте като сте вътре :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не виждам да има wall & aim тарикати. Античийта работи, а и вече имаме 6-7 администратори и почти винаги някой е на линия.Вечер след 20ч обикновено става весело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявявам и първият междуфорумен турнир открит за записване!

Същият ще се проведе на 26.01.2014г.

 

Условия за участие:

 

1. Участват отбори, съставени от 5 играча.

2. Всички участници от един отбор са членове на един и същ автомобилен или мотоциклетен форум.

3. Отбора има отговорник, който ще комуникира с нас (през скайп).

4. Списъка на всеки един отбор трябва да е публикуван от отговорника в Раздел "Отбори", не по-късно от 20ч. на 24.01.2014г., а отговорника следва да ми изпрати скайп за връзка чрез ЛС.

 

Провеждане на турнира:

 

1. Турнира се провежда на принципа на елиминациите - всеки отбор загубил игра отпада от надпреварата.

2. Броят на кръговете се определя от броя на участващите отбори.

3. Всеки кръг съдържа 3 рунда с времетраене от 15 минути на една и съща карта. Пример: В 1 кръг играят отборите на "Ягодка" и "Черешка" на карта "Не_Я_Знам_Хич". Играят се три рунда на тази карта, всеки от по 15 минути. Загубилият отбор отпада от турнира.

Забележка: Ако участват до 4 отбора, времетраенето на всеки рунд ще се удължи на 20 минути.

4. Списък с часовете на рундовете ще бъде обявен на 25.01.2014г. с оглед на яснотата на участващите отбори.

5. Противниците за 1 кръг се определят чрез жребий (без нотариус, вещи лица, контрол и прочее).

6. Победилият отбор в последния рунд е официален победител, а подгласниците му се определят по реда на отпадането си.

 

Карти:

 

1. 1 кръг ще се проведе на картата "De_nuke".

2. 2 кръг ще се проведе на картата "De_inferno".

3. 3 кръг ще се проведе на картата "De_aztec".

4. 4 кръг ще се проведе на картата "De_train".

5. 5 кръг ще се проведе на картата "De_dust2".

 

Забележка: Последният кръг винаги ще се провежда на класическата "De_dust2". При порвеждане на по-малко от 5 кръга, последният остава "De-dust2", като заменя обявената за този кръг карта (например "De_train").

 

Правила:

 

1. Участие с "хак" не се допуска. Ако бъде установено, че участник ползва подобни средства, целият отбор се дисквалифицира.

2. Влизането в сървъра за конкретен рунд става чрез парола, предоставена от мен на отговорниците на отборите. Ако някой сподели паролата и влязат външни лица, с което турнирът ще се опорочи, отборите участници в този рунд се дисквалифицират.

3. Нецензурни изрази, обиди и заяждания към когото и да било не се толерират. Участник, който наруши това правило получава бан в сървъра и отбора му продължава в намален състав.

4. Замяна на участник с друг става само с писмено предупреждение (на ЛС или скайп) от отговорника на отбора, не по-късно от 1 час преди започването на турнира. Замяна на участник с друг по време на турнира е допустимо само при крайн обстоятелства и с предупреждение от отговорника.

 

Награди:

 

1. Удоволствието от играта и да покажете, че Вашият форум може би е най-добрият автомобилен и мотоциклетен такъв на CS. Качествата на таратайките няма да ги обсъждаме. :)

2. В момента се подготвя награден фонд, който най-вероятно ще бъде под формата на купони за отстъпка от стоки или услуги. Държа да отбележа,че ще подберем наградите така, че да бъдат атрактивни за Вас като потребители на МПС (например масла, добавки, камери и т.н.).

3. Приемаме всякаква помощ откъм награден фонд, стига да е добронамерена и приятна изненада за участниците. Ако искате да добавите награда, моля свържете се с мен на ЛС.

 

Можете да зададете своите въпроси в темата във форума.

За контакти моля ползвайте скайп cs-alltimecams или ЛС до JOHNY във форума на сървъра.

Редактирано от Иван Шопов

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не искам да Ви се мешам в организацията обаче специално за 1,6 трябва да подобрите малко правилата.Пример:Забранете особено на турнира - "crouch" - това нещо е забранено на всеки турнир (когато се прави само само с duck бутона си личи - но когато се прави със скрола на мишката...).Забранете бъгавите флашки, гранати, и тем подобни. - За съжаление 1,6 е препълнен с бъгове - и силно Ви препоръчвам да изтриете aztec от картите на които ще се играе турнира. Друга много популярна карта е "de_cbble" може преспокойно да замените aztec. Също така тази практика ще Ви докара само главоболия с играчите (акот те са сериозни) за 15 минутните рундове - никъде няма такова правило. Съвета ми е да се играят 2 от 3 карти - всяка една карта да се играе по общ сбор 30 рунда (не минути) като 15 рунда терористи, и 15 рунда контратерористи. Практиката, за да не се получават много дълги мачове е - 1:45 мин. всеки рунд. Ако завършат наравно се играят дуспи - първо по 3 или 5 рунда (със смяна на отборите) и ако пак резултата е равен дузпи от по 1 врътка докато единият отбор не поведе с 2 врътки. Силно Ви препоръчвам админ който е играл по турнири за предпочитане онлайн да следи пряко играта, за бъгове най - вече, защото не вярвам някой да се осмели да ползва хак.Ако все пак Ви интересува моето мнение за нещо допълнително може и на ЛС, играл съм дълги години 1,6 и турнири - онлайн / и не - бил съм админ също много години и на 1,6 и на source и на condition zero - ако някой случайно се пита "къв е пък тоя та дава акъл" - просто споделям най - често срещаните практики при онлайн турнирите.Адмирации, че възстановявате една загубена версия на играта, но тя си има безброй много минуси - именно прекалено многото бъгове на 1,6.Поздрави и хубав ден Ви желая.

Редактирано от Петко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mkilla сигурно ти е много забавно с хак ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много ми е висок пинга от тука , иначе с удоволствие бих поцъкал :)като идвам към европа ще пробам пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах защо ме банвате ? Има хора които хич ги няма и са админи и явно имат право да банват , евала и на сървара и на админите.Колега , ето ти сайта на WCG - World Cyber Games , демек Световни Кибер Игри http://www.wcg.com/6th/history/wcg2004/wcg2004_players.aspИзбираш България и гледаш кой е в състава за Световното в Америка 2004г.Има го същото и на ESWC демек Европейско пак по CS в Париж което беше в Лувара.Поне като не си запознат недей да пишеш и смени играта.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И вземете оправете сървара вместо да се бият безразборно банове.Пинга варира до 1500.Не е локална мрежа но ако на машината на който е направен този сървър има още 50 неща които работят и го товарят то не е оферта.Ex_interp е фиксиран на 0.1 а се играе на 0.01 , няма friendly fire , показва когато се остане 1 v 1 кръвта и на 2мата , което пак е е добре , човечетата от твоят отбор са невидими когато минаваш до тях и тн..Има CPL или WCG настройки на сървър.Този който го е направил просто да ги вкара във файла.

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mkilla,Вече отговорих на въпросите ти ТУК.Все още чакам да качиш демото, което като "ветеран - играч" не си намерил.Колкото до админите, чуствай се свободен да ме наречеш админ, собственик, новобранец или както там ти харесва.Ще те помоля само да не опитваш да ми четеш публични лекции, особено когато не е ясно дали и кога ще ги прочета.Ако в съветите ти има добронамереност - има си начин да предложиш помощта си. Да чета едни и същи постове в различни форуми в рамките на няколко минути, за мен лично не граничи с горната идея.Пинга не варира до 1500, защото ще бъдеш изхвърлен доста преди това. Настройките са такива, каквито съм преценил и ще се променят отново според моето желание. Благодаря за препоръките, ако и когато ги приема за коректни ще бъдат въведени.Така или иначе не ми се спори.Очаквам демото ти в създадената от теб тема - ако искаш, разбира се.Ако не желаеш - съжалявам, че сървъра остава с един играч по-малко, но пък се надявам да чета по-малко иронични коментари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го бях и търсил , сега го пратих.Това е чудесно колега , че не четеш какво пишат останалите които имат желание да си припомнят играта и дават съвети кое как да настроите , че да става за игра.Пинга днес ми беше 1300 а на 1500 ме дропна когато влязох да пробвам сървара от работа.Там съм с 2 интернета като и на 2та беше по този начин.Относно настройките все пак са важни и хората които играят май но както и да е , явно и да пиша няма значение.Дал съм отговор в сайта за CS !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да разбера какво всъщност очакваш да постигнеш?

Изобщо не се съобразяваш с правилата на сървъра и форума (убеден съм, че дори не си ги и прочел), не спираш да мрънкаш и да изискваш нещо да се промени на секундата, както ти смяташ, че е правилно и за финал продължаваш да мрънкаш. Сипваш обвинение след обвинение и вероятно четеш диагонално за да твърдиш, че нищо не съм прочел.

 

Изрично те ПОМОЛИХ да прочетеш как точно се подава заявка за премахване на бан, но вместо това продължавам да чета за статистики и кое точно на теб не ти харесва. На всичкото отгоре си създал нова тема, в която едва в четвъртото мнение си добавил демо, но отново самата заявка няма нищо общо. Защо по ангелите трябва да си правя труда да уважавам теб, щом ти самият не уважаваш това, което аз съм направил?

 

Съжалявам, че ще го кажа, но ти в този сървър и форума към него си на гости! Можеш да си поискаш сиренце, но учтиво и любезно, а не тропайки с юмрук по масата и обявявайки стопаните за какви ли не.

Не се чуствай длъжен да го посещаваш, настройваш или коментираш.

 

Малко по-горе има и коментари по твой адрес от съфорумниците ти.

 

Прегледах и демото ти - съжалявам, че трябва да го кажа, но старите лаври явно са остаряли наистина. Това го споделям само за репликата ти как другите не можели да ти вземат и 1 кръв.

Бана ти бе за 24 часа (това е правилото за wall) и той остава валиден! Прегледай си сам демото и можеш да обясниш как в първия и в последвали рундове, съвсем случайно избиваш хората през wall с единични изстрели. В първия си рунд, дори следиш противника през стената без изобщо да си го видял от началото на картата.

 

Повече няма да коментирам ТЕБ И ИГРАТА ТИ, тази тема не е за това! Ако нямаш уважение към мен, сървъра и форума ми, то поне имай такова съм колегите ти тук и не обръщай темата на "Искрено и лично".

Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже пак пряко засягаш мен а и темата затова и пиша последен пост към теб и въобще тук в твоята тема :)

Съжалявам , че тепърва трябва да разучаваш игра която е на 13 години за което не съм виновен.Съжалявам и ако си се засегнал за каквото и да е било и ти се извинявам за което но това , че си админ/собственик не значи , че не трябва да се търпят критики и да се пишат неща които поне според мен може да са от полза на всички вътре.Нали все пак си го направил за хора които да се забавляват или те нямат думата а трябва да са като ботове вътре ? Все пак няма 2 сървара - за хора които са играли дадена игра и за такива които са я пускали чат пат.Това , че ме обвиняваш за нещо което не е така си е твоя работа.Все пак както сам казваш - това е твоят сървар с твоите си правила.Въпреки всичко исках да ти покажа как картите са картонени за да не изяде някой друг бан а и това е игра в която слушалките и мишката я правят на 99%.Картите на CS 1.3 , 1.5 и 1.6 се дупчат на 90%.Стига да имаш слушалки на главата , добра мишка и малко рефлекси всичко останало е практика.Виждам , че не си заинтересован , твоя воля.Бая време бях отделил за тази безумна и крастава игра заедно с още 4 души с които сме били гъз до гъз няколко години ( играе се 5v5 ).

 

Пуснах без да искам 2-ра тема в твоят форум като се опитах да отговоря на коментара ти , не знам защо изкара 2 теми.Можеш да ги изтриеш , няма да вляза повече във форума ти.

Днес като инсталирах играта в работата на лаптоп с мишка без скрол , шефа стоя до мен 20 мин. и умря от смях.Казах , че ще му взема 1 камера с 20% намаление , че има повод скоро.Явно няма да успея да хвана промоцията която си пуснал в темата ти.Имам уважение към всеки един човек/юзър на живо и във форум , не ме разбирай погрешно.Още първите ми постове бяха насочени към сървъра без дори да съм влизал в него , разбираш защо.Не е толкова лесно да се конфигурира игрален сървър а нещата които съм ти ги написал са 1:1 такива каквито трябва да бъдат , провери ако ти се занимава.А това , че се банва на общо основание , защото не ти харесва gameplay-a на някой е съвсем друга тема която няма смисъл въобще да разискваме.

Дано направите добър отбор и да побеждавате останалите форуми ако има такива турнири в бъдеще :)

Нека админите ми разчистят коментарите , така и така не са нужни вече.

 

Успех

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, че отново коментира мен като пълен лаик, новобранец и неразбиращ.Вече съм сигурен, че ти си "Пътя, Истината и Живота", но прости ми - избирам друга религия.Този безсмислен спор е приключен и не желая повече дискусии с "професионалист", който не желае да обясни защо сочи и следва хората през стените.Днес бяха решени бъгове с някои плъгини и вече работят коректно:- не се флашва съотборник- при падане на оръжия от убит съперник те са с всички налични патрони към момента- при падане на гранати и флашове от убит съперник, същите не се активират

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавена е и опция за логване във форума с Facebook акаунт.

Остава само да въведете рождена дата и изберете име и парола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както съм се регистрирал в този форум се чудя Мкила дали човекът, който седи зад този ник е същия онзи човек с когото съм се засичал по турнири преди години. Сега след онзи линк на WCG вече съм сигурен, че си ти. Сега по темата: Немога да Ви разбера хора, защо обвинявате човека, че използва забранени програми при положение, че той и отбора му бяха избрани да представят България на игрите през 2004. Дали според Вас ако неможеше да играе щеше да бъде избран. И защо не го използвате за да направите един бърз и стабилен сървър с правилните настройки за да могат всички да се насладят на играта, а го обвинявате че нищо не разбира? Тук идва и другия въпрос: Струва ли си да се влиза в сървър в който хора, който разбират играта малко повече от другите са обвинени и гонени от такива който явно не са наясно?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти видя ли демото? Ако не си, можеш да го намериш ТУК. Може би ти ще дадеш обяснение как в първия рунд на awp_map следва през стените противников играч на другия край на картата. Огледай му и играта като цяло и ще забележиш, че е далеч от световно ниво, поне в момента. Но неговото ниво на игра няма нищо общо с това, че е повече от очевадно, че използва непозволени средства.

 

Никъде не съм го обвинил, че нищо не разбира, обвиних го само в това, че не уважава правилата на моя сървър и продължава да наглее, пишейки наляво и надясно. Между другото, в правилата пише, че "12. Оспорването или дискутирането на лично наказание води автоматично до удвояването му или се превръща в неизтичащо такова.". Малко ли компромиси направих досега и изобщо не увеличих наказанието му? Още ли трябва да направя за да спре да скимти из всички форуми, които види? Малко ми е странно как за толкова много писания не можа да прочете въпроса ми и да отговори адекватно.

 

Ще го направя за следпоследен път - Mkilla, на базата на какво следваш през стените противников играч на другия край на картата, когото не си видял? Не ми говори за звук, защото този довод не е актуален при една камара авп-та наоколо, които гърмят непрекъснато.

 

Doggy,

Не знам дали си струва да се влиза в сървър, в който първият проскимтял ИЗМАМНИК се превръща в светец на базата на стари лаври. Започвам да се чудя обаче дали изобщо има смисъл да се опитвам да развия идеята си, щом единственият резултат е поддържане на измамниците, защото едно време били еди какви си. Не ме интересува никой какъв е бил и какъв е в момента! Сървъра е мой и вътре измамниците не се толерират, това е! Приятелските Ви отношения са си Ваша работа и много моля не ме занимавайте с тях!

 

Mkilla пусна две теми там, отговорих след 5 минути, но побърза да оспами и тук. Защо не опитате да нарушите правилата в този форум? Защо не ревнете, че администратора, че и собственика не разбира колкото Вас? Тук не може, но при мен може, така ли? Объркали сте се!

 

Ако искате влизайте, ако искате - недейте. Ваша си работа, но няма да търпя никой да ми се подиграва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре как да не пише човек ? :lol:

 

Колега Шопов , честно казано не знам от къде да започна.Като начало начинанието ти е готино , стара версия на играта но идеяата е добра особено ако ще се стреля(те) с други форуми.Това , че даваш и награди още повече амбицира да влезеш в свободното време вечер да постреляш малко.Нека ти обясня нещо :

 

1.Хората които играехме на времето вече не се занимават.Част от тях са на по близо 40 години :)

2.Играехме професионално , не знам как би си го превел това.Ти го слагаш в кавички по-нагоре но при нас беше като работа.Имахме спонсори - Megalan ( Club35 ) , в дадена част от времето Ma3x , които дълго време стояха зад нас и ни даваха всичко необходимо за да можем да се развиваме.Редом с тях имахме gear от SteelSeries , Plantronics , Icemat , Logitech и тн..Предполагам си влизал поне 1 път в клубовете им в Студентски град.Не съм ходил много отдавна там да играят макар да имам в картата си над 6000 изиграни часа само в този клуб , но последно като минах за 1 кафе от там бяха направили преустройство.Преди да го направят в дъното на залата от тавана висеше 1 чек с размери метър на метър.Това беше само една от малкото награди които сме взимали благодарение на шефовете и на нас самите.

Ти си нямаш представа какво е да си спал в залата и те разбирам но не мога да разбера защо си мислиш , че разбираш всичко ?

3.В играта трябва да имаш звук и можеш да застреляш някой през 2 стени спокойно.Мога да ти го демонстрирам но теб така или иначе не те интересува.Гейм слушалките които вече нямам обикновенно са със собствена звукова карта.Повярвай , можеш да чуеш на другият край на картата как тропа някой :)/>

4.Виж , и да ти разяснявам това няма да промени отношението ти.В първият ми пост от темата ти , без дори да влизам в сървара ти знаех , че няма да е наред.Рядко има dedicated server който да е настроен добре особено масака която трябва да е предвидена за 32 души.Отделно като чета какви настройки за игра има то и да искам да пострелям няма да вляза.

 

Накрая ще ти кажа , че преди да обвиняваш някой за нещо то бъди сигурен че е така , защото в този случай си в голяма грешка.Съжелявам ако съм нарушил правилата ти колега но това е просто една игра , не бъди груб с хората заради нея а когато не знаеш нещо , питай , няма нищо срамно в това.

Редактирано от Mkilla
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mkilla,

Прости ми, че не те наричам "колега", но нямам авика да го правя с хора, които водят диалога като монолог.

Прости ви, че не те и възприемам като колега, само защото с теб нямаме допирни точки.

Прости ми и това, че имам представата какво е да не спиш заради хобито, желанието или амбицията си.

Прости ми и, че не възприемам за аргумент слушалките, "които вече нямаш", защото сам признаваш, че ги нямаш.

Прости ми, че не съм знаел, че трябва да направя всичко така, че да бъде угодно точно на теб.

Прости ми, че не съм прочел и мислите ти, които очевадно изпреварват моите действия.

 

И извън всичките прошки - отново НЕ ПРОЧЕТОХ ОТГОВОРА ТИ!

 

Вместо да ми четеш лекции и да симулираш доброжелателност би ли отговорил ЗАЩО И КАК СОЧИШ И СЛЕДВАШ ПРОТИВНИКА СИ ПРЕЗ СТЕНИТЕ НА ДРУГИЯ КРАЙ НА КАРТАТА? КАК ГО ПРАВИШ БЕЗ СЛУШАЛКИТЕ, "КОИТО НЯМАШ"?

 

Чудя се и на коя дума да ти вярвам точно? Знаел си, че сървъра е кофти преди да влезеш, но влизаш.

Каза, че повече няма да стъпиш, но днес пак си писал в моя форум.

Уж си доброжелателен и честен, но не искаш да изчистиш ника си.

 

Накрая ще ти кажа, че не обвинявам никого преди да съм сигурен. Факт е, че сума ти дни наред се опитваш да морализаторстваш и да се правиш на света вода ненапита, но избягваш и то умишлено един един, единствен отговор, който би те ОНЕВИНИЛ!

 

И нещо друго... Ако аз тръгна да изброявам какво и кога съм постигнал, вероятно ще изпиша поне колкото теб. Не смятам обаче, че старат слава и лаври си заслужават губенето на време на мен и останалите и не го и правя. Не го прави и ти, и ако искаш да отговориш конкретно на въпроса ми - направи го.

 

Ако не - за мен и още трима администратори, които са гледали ДЕМОТО ТИ оставаш ИЗМАМНИК!

 

Много моля спри да говориш по мой адрес, защото съветите ти са абсолютно безсмислени. Не,защото са глупави, а защото ти самият ги нарушаваш. Нито питаш като не знаеш (демото,форума,темите), нито се съобразяваш с труда ми за да го правя аз с твоя. Вместо като всички останали нормални играчи да изчакаш да ти се разгледа демото и да се вземе решение, ти орева цели два форума. Търсиш си 5-те минутки слава или просто си с нещо повече от всички останали?

Както сам казваш - сървъра ми е кофти, аз съм кофти и за теб няма смисъл. Ок,приемам мнението ти и имаш пълното право да стоиш далече.

 

Не желая да влизам в повече дискусии с теб - нещо, което вече няколко пъти доказа, че не е важно за теб. Оставям те да засипваш темата със съвети и тайничко се надявам някой ден да имаш доблестта да отговориш само на един въпрос, който зададох поне 5 пъти. Още по-просто е да кажеш "Извинявам се! Сбърках!". Повярвай ми - и това не е срамно!

 

Остани си със здраве и ако обичаш не пиши повече в темата ми!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, колеги и аз съм играл много сериозно петици.. и по турнири съм ходил, и т.н. Несериозно е да се каже на човек, който е играл на няколко нива над масака, че използва помощни програми - най-малкото, защото сте му много слаби и няма никакъв смисъл да прибягва до такива прийоми. Какво да кажа за човек, който е бил на WCG, където по турнирите са му слаби?Шопов, репликата "да лежи на стари лаври" би била удачна, ако е казана от човек, който се конкурира по някакъв начин. Примерът в твоя случай е : Бил си страхотен автомобилен състезател, спрял си, намерил си други перспективи. След няколко години отиваш на пистата и ти казват "лежиш на стари лаври"... ама това не ти го казва действащ сериозен състезател, а Гошо, който е много далеч от професионалист. Представи ли си колко несериозно се изказа ?

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...