Jump to content
Ombre

Бисери

Recommended Posts

Всеки от нас е попадал в ситуация,която го е накарала да се посмее малко или много от грешни изказвания и фрази.Аз имам няколко примера:Един клиент имаше желание да му сменим ДРЕНАЖНИЯ ремък:)Друг имаше проблем с МОТОИНЖЕКЦИОНА:) Една дама искаше да й НАЧУКАМЕ феродовия дискСподелете подобни неща. :);):):D

Редактирано от Ombre
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Xaaa a ciganite :Letni djanti16 fintilaProzorec na pokrivaKolata e Remus otvsqkade /demek tuning/. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

citat ot knijkata na akorda:pri smiana na masloto purvo triabva da se otkachat klemite na akumulatora

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

aaa, Ombreee, shte me spukash ot smiah ! jalko che az ne moga da doprenesa s neshto kam tazi tema..pone zamomenta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MARTO

OMBRE, V4ERA NA EDIN MU OTKRIVAH"DIFERENCIALEN" BEZSRO4EN DEPOZIT!!! ;):):) DADOH MU EDNA BRO6URA DA GO PREPI6E ,4E DUMATA "PREFERENCIALEN"GO ZATRUDNI .NO NA6IA 4OVEK SI GO VLE4E!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Aaaaaa ;) maistora kaza 4e mi e preebanaLAMBADA sondata ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Myst

hahahah imagi sekvi ... imat koli,a negi interesuva kakvi 4asti imat hahahahama nqma drygi kato ciganite : :rolleyes::unsure::(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Aaaaaa  :(  maistora kaza 4e mi e preebanaLAMBADA sondata !  :unsure:

Мани ти, моята също е тръгнала да се преебава, мама й стара. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

моята също е тръгнала да се преебава

Stiga be 4ovek ,tova ne go pojelavam i na nai gadniq BMW-ist ! :rolleyes::unsure:
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Aaaaaa   :(  maistora kaza 4e mi e preebanaLAMBADA sondata !   :unsure:

Мани ти, моята също е тръгнала да се преебава, мама й стара. :rolleyes:
Щи туриме един мугенски чип без сонда и си готов. Те попринцип не ползват!

Омбре къртиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

:)

 

Един приятел ми разказа следната случка:

 

Излиза той пред блока, където е паркирал колата си - Ford MONDEO 2.0 16V DOHC и отворил предния капак - да налее течност за чистачките ли - както и да е, това няма особено значение.

 

И така както той си бърничка нещо по колата - минава един негов комшия, естествено, типичен Българин - любопитко и всезнайко, дебне врагъ отвсякъде ;);) И като скришом, с половин око наблюдава колата на съседа си, заблелязва нещо което определено го впечатлило - видял че на двигателя пише "FORD 16V DOHC 136hp" и възкликнал: "Егати ! "ДОДЖ" :rolleyes::);) Брей брей - тоя "Форд" значи е Американски - с двигател "ДОДЖ" :(;):w00t::);)

 

Махни че "ДОДЖ" не се пише така, ами и че компания като ДОДЖ НЯМА НИЩО ОБЩО С ФОРД - та те са конкуренти :(

 

Абе..... :P:P:unsure: То не е за смях ;):(

 

 

За тези които НЕзнаят, "DOHC" означава "Double OverHead Camshaft" или преведено: "ДВА горно разпределителни вала" (както и "SOHC": "Single OverHead Camshaft", преведено: "ЕДИН горно разположен разпределителен вал").

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI
типичен Българин - любопитко и всезнайко, дебне врагъ отвсякъде Публикувано изображение:beer: И като скришом, с половин око наблюдава колата на съседа си, заблелязва нещо което определено го впечатлило

Та подобрен сулчай и един такъв съсед вижда на Golf 16V емблемката отзад и пита:

-Това на 16 волта ли е бе? Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Evala ADH-.... za "Dodge"-to ama to zna4i bilo edno s DOHC-a ,spored onq FAN ! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Това с шестнайсетте волта е по-скоро майтап, който много хора редовно казват и голяма част са толкова свикнали с него, че не се замислят като го кажат изобщо и ако някой е незапознат, почва да гледа странно. Ние с бате ви Бойко редовно така приказваме, въпреки че много добре ни е ясно, че не става дума за волтаж. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

На един мангал му сменяхме червяка и ролката в кормилната кутия и по едно време ни вика- " абе, тая змейка, колко ша ми струва"? Ееее, докато разбереме, че визира червяка,голям зор видяхме :cool::thumbs1::P:beer::P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Presno ! :cool:

Na obiad vidqh 4erven CRX 1-va gen. mnogo priqtno tuning4e oba4e :beer:

/nqkoi moje da go e vijdal ,nomera si e Sofiiski/.

Na prednoto i na zadnoto staklo , otgore /nali znaete tezi lenti/ nadpis - CRX tayp R . :thumbs1:

Редактирано от BUGATTI
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Хахахаха...АДХ, пустиняк такъв ;) тва с Доджа направо ме разпиля от смях...Бугати тоя трява да е бил баси кретена! :P

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

тоя трява да е бил баси кретена! ;)

Da be nali ti kazvam ,mnogo priqtno tuning-4e ,i lepenkata dobra ,oba4e tova TAYP :P
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

:D

Така и така сме на вълна FORD :huh: с DOHC мотори ;) , та скивайте каква снимка открих и най-вече - надписа под нея ;)

 

Публикувано изображение

Радо с двувалката си DOHC

 

 

:P;):P;););):lol:

 

Който НЕвярва - да погледне ТУК ;):D

 

Нищо лично към "колегите" от ФОРД клуба, но.... ТОВА СИ Е ЧИСТА ИЗЛАГАЦИЯ :lol::P;) Как могат да пишат такива....меко казано ДИВОТИЙ :(:P;):D

 

Карай да върви де :lol:;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Радо с двувалката си DOHC

Qkkooo mnoooggoooo qqkkkkoooo ,ai stiga beeee ,a vidqhte li :

Postoqnni Fordovki po gradovete

;););)

Moralen kodeks na Fordfena Maleee :P:lol:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_TYPE

AAAAAAAHAHAHAHAHAHA AAAAAAAAAAA UUUUUUUUUU :lol::huh::P;););):lol::(:lol: 4E I SAS GABROVSKI NOMER AAAAAAHAHAHAHAHAA egati tupana trea vida koi e toia xexexexexexexexexe

Редактирано от M_TYPE
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

V4era spiram na svetofara i pred men edin Trabant_cedes otzad na stakloto s 4erveni golemi bukvi B.M.W ,otdolu s malki sini bukvi Бързоходно.Моторно.Возило maleeee qkoooo , :P;) ;) ;)

Редактирано от BUGATTI
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest frisko

spored moia skromen opit toia s sierata cial jivot ne e karal drugo osve lada ili moskvich i sa sierata e kola nomer ednanai hubavia ford kazvat horata e prodadenia fordi az sum napulno suglasen shtoto karah dva forda predi da si vzema honda i nikoga niama da povtoria

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Не знам дали това може да се класифицира като бисер, но ми попадна днес в нета и реших, че става за тука. :P

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

Не знам дали става за тука.

Aiiiii stava daje SUPER e . ;) Az bih si go slojil kato emblema na Cluba ! ;);):lol::P
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Не знам дали това може да се класифицира като бисер, но ми попадна днес в нета и реших, че става за тука. :P

 

Публикувано изображение

:lol:

 

Това ако го види някой от БМВ КЛУБА ;) ще получи духовен оргазъм :huh:;):lol::lol: Аз в момента се сещам за 3-ма такива откачалки на тема ///Бензин Масло Вода :(;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BUGATTI

///Бензин Масло В

Xa xa xa ;) ili pak ...

 

....B...M..W...Power

Бърка Масло Вода Постоянно ;)

;)

Orgazammmmmm :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Maina 6th gen

Не знам дали това може да се класифицира като бисер, но ми попадна днес в нета и реших, че става за тука. ;)

 

Публикувано изображение

:P

Това е ;) Това е за челна страница ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Todor

Malka dobavka kym ciganskite izcepki: Shar po shar (4X4) Sprincovka (inzhekcion) Kozhen koridor :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

М да...За тая интегра разправах преди доста време.падна смях като я видях за 1-ви път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iltcho

xaxaxaxaxaxaxxxa tfa s Honio naprao me utrepa :)E i az sum vijdal razni rauti ... kat na mercedes 600 SL - socialno slab sum ... ili puk jena zvqr v kolata :))Kolkoto do ciganite ... Shtar po Shtar turbo katerach s shibidah stukla ( t.e. 4x4 turbo Visokoprohodim s El paket :) )Spoko ... polzvah edin laf ... na 1 priqtelche mu kachvame Lada-ta na kanal da i smenqvame masloto ... edin drug koito samo se motkashe okolo nas ... so4i auspuha i vika - Abe tfa li e karburatora :) :) beshe me sram da se kaje che tatko mu e ... ujkim kvartalniq avtotenekidjiq i to nai-dobriq :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ADH-Honda

Публикувано изображение

 

:)

И Аз съм я виждал тази ИНТЕГРА :) Ама - много лошо състояние е :):) Боята много изматирала :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Evala,evala za biserite.Savsem naskoro sam ostavil Hondata 86 i gleam che niakav se nervi za da si parkira barakata v garaja.Az si varvia bavno i onia e rita i se pusna alarmata i onia vika - "....a tva i alarma imalo.." i az mu viakam - ''....i e kola ,a ne kato tvoiata baraka...".Ili pak sestra mi kato beshe malka ia pitali kva kola imame i tia vika"...nie niamame kola,imame HONDA...",KOETO smiatam che e viarno izobshto z Honda kato marki koli! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest R1cerBoy

ciganski lafove:shtar po shtar (4x4)turbo katera4 (turbo)natiska6 kop4e jam pada (el. stykla) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest benji_crx

edin poznat se obrushta kum men.batka elada poglednish na tabloto mi sveti LAMPATA NA ALADIN kaji kvo e tva.kolata beshe orel zestra :):) bulgario molqte preberi si ne vejite .molqte

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

edin poznat se obrushta kum men.batka elada poglednish na tabloto mi sveti LAMPATA NA ALADIN kaji kvo e tva.kolata beshe orel zestra :):) bulgario molqte preberi si ne vejite .molqte

Ха, ха, ха...И коя беше въпросата лампа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest w1zz4rd

Neska v krasna polqna 4akah 83 .. i minava edin Jalt avtobus 60 .. i nad bronqta otpred imashe Tas na Honda .. mnogo gotino mi stana kato go vidqh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...