Jump to content

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

  1. Последният час
  2. Преценете точно кокво ще правите,може ремонт на глава само,при което се сменят леглата на клапаните и така те могат да се регулират. Основния е по-сложен и по-скъп,и там трябва не случаен майстор,защото после се влиза в голям филм. Ако разхода на масло на двигателя е поносим направете ремонт глава,там тя се сваля и праща на фирма коато се занимава само с това и няма голям риск от оцапване на положението.
  3. Днес
  4. Колеги, за периода на текущата поръчка, ще можете да се възползвате от 10% намаление от цената в онлайн каталога с текущи наличности, за следните продукти: AMSOIL SIGNATURE SERIES 5W-30 AMSOIL XL 5W-30 CASTROL EDGE PROFESSIONAL H C2 0W-30 HONDA MOTUL 8100 ECO-CLEAN 0W-30 SHELL HELIX ULTRA 5W-40 За да се възползвате от промоцията, трябва да регистрирате поръчка през онлайн каталога (https://obshtiporachki.online) и да напишете номера на поръчката си като коментар в текущата тема. При покупка на комплект филтри, заедно с някое от изброените масла, ще получите допълнително 5% отстъпка от цената на маслото.
  5. Ее, това е дизел - остава и да харчи колкото бензинка. Има 2 направления в икономичното шофиране - от любопитство и смиреност, или за пари. А щом е за пари, се гледат не просто литрите гориво, а и цената на литър нафта / бензин / газ. Всеки си има мотивите: Дали ще си прави кефа с каране, или ще милимунди, а повечето шофираме между 2-те крайности и без издевателства.
  6. Здравейте, Нова поръчка от ATO24.de - до 22:00 часа на 24-ти април! ВАЖНО! Сумата на продуктите от поръчката се прясмята по курс 2.15. За всяка поръчка ще бъде издавана фактура - на физическо или юридическо лице. За да се включите в поръчката, моля да напишете отговор в темата, като копирате посочение по-надолу "Шаблон за поръчка" и попълните информацията за всеки от редовете. Вариантите за плащания са следните - Чрез наложен платеж (валидно само при получаване на поръчката чрез доставка с куриер) Чрез банков превод (можете да направите безплатен банков превод от REVOLUT към посочената сметка в ОББ) Банкови плащания ще се приемат само на следната сметка - МАВЕРИК МОТОРСПОРТ ООД BG76UBBS80021039264650 BIC: UBBSBGSF ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД Моля пишете само псевдонима си от форума, като основание за плащането. Моля не превеждайте пари в чужда валута или от чуждестранни банкови сметки. Доставката от Германия отнема от 1 до 2 седмици, изключаейки периодите, когато има празници и неработни дни. След като пристигнат маслата, вариантите за получаване на поръчките са следните - Лично предаване в София, кв. Манастирски ливади - тъй като през деня съм на работа, ще може да получите нещата си в кв. Манастирски ливади след 19:30 часа в работните дни, след предварителна уговорка Доставка чрез куриерска фирма за доставката са необходими следните данни, които моля да изпратите на лично съобщение или по Viber: две имена, телефонен номер и офис на куриер или адрес Шаблон с примерна поръчка: Линк: https://www.ato24.de/en/ravenol-sso-sae-0w-30.html Вид и количество: RAVENOL SSO SAE 0W-30 1x5L + 2х1L Линк: https://ato24.de/en/honda-manual-transmission-fluid-0-946-l.html Вид и количество: HONDA MANUAL TRANSMISSION FLUID 0.946 L 2x0.946L Стойност на поръчката: (63.95 + 2*15.49 + 2*13.95)*2.15 = ... лв Начин на плащане: - Чрез наложен платеж (само при получаване с куриер) - Парите ще бъдат преведени по сметка в ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА АД Начин на получаване: - Лично в кв. Манастирски ливади (трябва да се плати по банков път) - Доставка чрез куриерска фирма Клубни поставки: Да/Не, 1/2 комплекта С поръчката си можете да закупите и новите клубни поставки за номера. Подложките са изработени от полистирол и разполагат с държачи на регистрационния номер от двете страни. Печатът е комбинация между ситопечат в двата края, и дигитален печат в средата, за да може да се визуализира преливащия ефект между бялото и черното. Дизайнът им е максимално изчистен откъм цветове и оформление, за да се вписват върху какъвто и да било цвят кола. Цена за комплект от 2 (две) подложки: 12лв. Телефон/Viber за връзка: O8946393O2 - Атанас Заедно с общите поръчки, вече има и онлайн каталог за поръчка на масла, които са в текуща наличност. Всички масла от текущата наличност идват само и единствено от ato24.de. Разгледайте наличностите в линка по-надолу, където директно може да направите поръчка. Маслата, които поръчате от каталога, ще може да вземете лично веднага (след предварителна уговорка) в кв. Манастирски ливади или да изпратя по куриер, в рамките на 1-2 работни дни. По този начин получавате значително ускорена доставка спрямо общите поръчки, като за сметка на това цената в каталога също може да бъде малко по-висока. Линк към онлайн каталог: https://obshtiporachki.online/ С радост съобщавам, че продуктите на PETRO-CANADA са отново в наличност и ще могат да се поръчват от obshtiporachki.online . Отделени са от текущите ATO24 наличности, можете да ги разгледате чрез този линк - https://obshtiporachki.online/?pa_proizvoditel=petro-canada или чрез бутона горе в ляво на страницата.
  7. Да ви кажа честно, без да омаловажавам усилията за икономия или да ви поучавам!!!, но не ви разбирам целите и мотивите да прекарвате, поне за мен, излишно време по пътищата. Търново - Истанбул - Търново, с максимално разрешена скорост на всички места, а на някои и над, със 70-80 км. в самия Цариград, и едни десетина километра там първа втора, един час на границата без да се гаси, климатик без да бъде спиран, колата на пълно-пълно показа 5,6 на 100. Какво повече да искам?
  8. Здравейте, пак ми се възвърна проблема с гасненето на колата сутрин, след като прехвърли на газ и като реша да тръгвам и оборотите падат и гасне и така, докато не повърви повечко да си загрее на място, на бензин е по-добре положението сутрин. Май е време пак да пробвам реглаж, макар че ми казаха и двамата майстори, че следващия път ще е за ремонт и може би е дошъл момента за основен ремонт на двигателя, но да пробвам пак с реглаж на клапаните. Иначе като оставям колата под наклон, предната част да сочи нагоре и скоростите не държат и трябва задължително с ръчна, а с предните коли на същите наклони изобщо не съм имала проблем, но с тази тръгвам назад, не съм пробвала, ако предната част е надолу по наклона, та, мисълта ми, това свързано ли е пак с двигателя и тези сегменти за които по-горе в темата някой ми беше писал, че като правя ремонт основен, да сменя и сегментите? Отивам днес да си запазя час за смяна на масло, филтри и реглаж на клапаните.
  9. Вчера
  10. Поръчката е направена! Ще пиша отново, когато пристигне.
  11. Не съм запознат дали стават за твоята конфигурация. Бих ти препоръчал да отправиш запитване към продавачите в Алиекспрес дали имат модел радио 12,3 инча който да пасва на Honda Accord 8, година х, европейска версия, БЕЗ премиум аудио и задължително снимка на таблото където ясно се вижда, че колата няма премиум аудио. Също така, бих ти препоръчал да попиташ в руския форум, там има добре запознати хора https://4pda.to/forum/index.php?showtopic=1036051
  12. Моята е най-постната без навигация и без премиум аудио.
  13. Акорда има 3 нива на аудио оборудване, кое е твоето? - Без премиум саунт - С премиум саунт без навигация - Премиум саунт с навигация? Аз съм с премиум саунт без навигация и закупих радиото от до някъде известен продавач, а именно prelingcar. Има по-евтини варианти, има и по-скъпи, всеки си избира. ВАРИАНТ 1: https://es.aliexpress.com/item/1005003396537467.html - Ето това е конкретния модел, 6GB RAM 126GB вътрешна памет с процесор E-7862 Крайната цена би трябвало да е около 400€ без добавени купони. Ако добавиш купони сигурно ще падне поне с 50€. В пакета имаше задна камера, но аз закупих друга , която ми допадаше повече и по спомен има по-висока резолюция. ВАРИАНТ 2: https://es.aliexpress.com/item/1005004866356262.html - Един приятел монтира ето тази, модел с 8GB RAM и 128gb вътрешна памет, не съм сигурен дали процесора е същият. Разлика имаше в пластмасата, която се поставя на таблото и също така се закача самия екран, доста смотана сглобка като цяло, трябваше да използваме свински опашки, но един път като се монтира няма да има главоболия. Цената е около 100€ по-малко.
  14. Моят икономик продължава да "кърти мивки". Разхода на два "трипа" и смесеният от тях. По-малкият е Перник- Стражица и обратно.
  15. Супер колега, много благодаря за изчерпателната информация. Ако може дадеш и линк в алито точно коя мултимедия си закупил. Камерата в комплект с мултимедията ли беше или си закупил друга камера?
  16. Нямам проблеми, нито с полиция, нито с околните. Габарита свети малко по-силно. Няма грижи. Ръчно си ги пускам. За да не съм офф, мисля че съвременните фарове не харчат много. По-скоро климатик, електроника, камери, музика и т.н. дърпат яко. И мудният автомат дига разхода с 2/100! Това е ! До 80% от преразхода е от автомата и 1700kg.
  17. Аз сменявах кондензатора скоро, не съм свалял бронята. Не мисля, че е трудно да се работи без да се свали бронята.
  18. Може да имаш проблеми! До колкото съм разбрал, вечер дневните не трябва да светят заедно с фаровете. А как оставяш, колата на габарити вечерта ако ти се наложи? Как ги пускаш габаритите/дневните/, пак ръчно ли?
  19. "Спиралата" се слага в дъното на дистанционната втулка, разбира се ти трябва втулка продават ги по 10 12 лв, а може и стругар да ти я направи. Та спиралата се слага в дъното на втулката, и около 5 см от телта се промушва през малката дупчица на втулката, за да може да излезе в катализатора. Става въпрос за втора сонда, която е по средата на катализатора, поне при мен е там. Медните телчета са най-обикновени оголени медни телове от стар кабел, които съм увил хубаво на ръка, за да не се разплитат. Навива се като охлювче и 5 см се оставят да стърчат в катализатора . А дали ще изгорят, вероятно в някой момент и това може да се получи, но медна тел, колкото искаш :)))).
  20. darius

    Виц на деня

    Двама IT си говорят: - Компютърът измести весникът! - Да, бе, да, с вестник можеш ли да убиеш муха?
  21. На моята на габаритите съм сложил по-силен лед, също върши работа и е като фабрични дневни светлини.
  22. Последните три комплекта се намират при Наско @Ronin7. Можете да ги вземете с поръчка на масло.
  23. Тази спирала къде я слагаш? Ако е в дистанционна втулка, на коя сонда (преди или след катализатора)? Какво представляват тези медни телчета и няма ли да изгорят от високата температура?
  24. Хората, които казват истината и показват истинските си чувства, не са слаби, глупави, или наивни. Те са достатъчно силни, за да нямат нужда от маска. Хаттори Масари
  25. Здравейте Другари Спора е какво се налива в заден диференциал на Honda Legend- при мен е сложено DPS-F. При поръчка (не от мен) на масло за задния диференциал от Бултрако е продадено точно такова масло- DPS-F, което в последствие го взех аз. Дали е правилното масло аз не твърдя- DPS-F е диференциално масло... Поздрави
  26. Всяко нещо има милимунда значение, но "капка по капка - вир става".
  27. Maлка подсказка давам - на магистрали ламби не паля, от снимката се вижда. Туй дето го думат разни философи как нямало значение, да изгледат цецовото видео отгоре. За толкова години опити, не съм изял още глоба от КАТ за несветнати фарове в 30 градуса жега, на обяд, в ярък пролетен ден на магистралата. Има и много други малки дребни елементи (на пръв поглед незначителни, повече от 20 са на брой), които като ги натрупаш и като ги навържеш един след друг, почваш да разбираш, че изобщо не е чак толкова трудно да стигнеш до заветния минимален разход.
  28. Ийеее - кво нещо е конкуренцията - на китайския електро пазар! https://autoreview.ru/news/honda-predstavila-semeystvo-elektromobiley-ye Ууууу, че са пак са само за там .
  1. Зареди още активност


  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...