Jump to content
РадославКз

Не ми работи бутона НОВИ МНЕНИЯ

Recommended Posts

Извинявам се,ако не е за тук темата.От 2 дни,когато и да натисна бутона НОВИ МНЕНИЯ,ми казва,че няма такива,а виждам,че има нови писаници по темите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в тоя филм , мислех че при мен нещо се е бъгнало , ама явно си има проблемация ! 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питал съм ги от IPB-то , сещам се да си сверите часовниците на Форума ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като цъкнете на "Нови Мнения" в лявото меню избрано ли е Форум (требе да е червеничко)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избрано е ... ,

Часовника ми е сверен , проблема го нямаше след ъпдейта , появи се преди 2 дни ! Сменях темите , чистих кеш .. и прочее глупости , няма ефект ! 

Като си изляза от профиля , и цънкна "нови мнения" ми ги вади , обаче пък неще да ги маркира като прочетени после ....  :lol: и пак ги отваря наново при повторно зареждане като нови ! Те така ...  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи , функцията за нови теми в момента работи с логиката , че всяка тема ще е нова докато не я прочетеш ;)  Преди е било също така , не знам дали не може да се регулира и от самия потребител. За да ви се зареждат теми в , които е писано след последното ви влизане трябва да Отбелязвате Форума като прочетен ;) Ето и варианти :

 

123Untitled.jpg

321Untitled.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Логиката и преди и сега е една и съща ... от 2005 чета по един и същи начин/предполагам не само аз/ .... проблема е във Форумния телевизор ! През Таблет е същата история. Явно проблема е мистерия засега ... 

 

п.п..а може и в определени профили да дава бъг ! 

Редактирано от ROCKONOFF

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Барнах нещо , пишете дали има промяна 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа.....Вече влизам във форума,излизам си от профила,чета новите мнения и ако искам да пиша нещо,пак си влизам в профила,хахахаххахах

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"За съжаление няма нови мнения"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пробвахте ли да цъкнете на всичките подфоруми да ви се маркират като прочетени ? След това има ли нови мнения ? 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе,хора,какво да цъкам,да мъкам,да пробвам,да маркирам......ИСКАМ,КАТО СИ СИПЯ СУТРИНТА КАФЕТО,ДА ПУСНА ФОРУМА И ДА СИ РАЗГЛЕДАМ НОВИТЕ МНЕНИЯ,КАКТО ОТКАКТО СЪМ РЕГИСТРИРАН,ДОСЕГА......Тва не е мой проблем,нищо не съм си пипал по профила,за да търся решение на проблема АЗ!!!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма нещо караш ли ми се ?! До сега двама се оплакват от подобен проблем и само един се вижда , че прави опити да види дали проблема не е в неговия телевизор , а другия си мисли , че сме в районното !!! На мен тази опция ми работи - айде сега , кой е крив ,кой е прав ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де а защо не цъкнете и на "От последното ми посещение" не на "Непрочетени"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си оправих телевизора. И засега работи бутоня ... да видим до кога ... 

Стъпка 1: Излязох си от профила.

Стъпка 2: Цъкнах "нови мнения".

Стъпка 3: Изчаках 1-2 мин. и си влезнах в профила , така както са отворени новите мнения.Ако не се изчака ги крие новите постове.

Стъпка 4: Поразцъках някои и друг пост.

Стъпка 5: Маркирах форума като прочетен , само че с опцията "отбележи всичко като прочетено"

Стъпка 6: След 10-15 мин./време за някой нов пост/ регнат като цъкнах "нови мнения" взе че ми изкара писанки от последните 10-15 минути.

 

Тая сутрин всичко си беше наред с постове , от снощи които са писани след последното ми влизане и четене.

 

Та Радо пробвай ... може и при теб да сработи,явно само ние двамата го имаме тоя проблем шашафф !

 

Поздрави 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Май ти нещо ми се караш!? И как ще не съм опитал да си оправя проблема,ако не бях опитал,щях ли да пускам тема и да ти пиша и лични и да пускам постове и тука.Та да ти кажа,стъпка по стъпка,излязох от Районното и направих всичко,което е направил Конов и ми излиза,като ново мнение само тази моя тема,опитах се да филтрирам,като отбелязах всички теми и пак ми излиза само тая тема.....Само двама се оплакват от проблема ТУКА,доста мои познати се оплакват като цяло от форума,много е муден,още други неща се държат странно....

И,айде,като съм аз крив,а ти прав,ми обясни,защо като съм извън профила,всичко сработва,а като съм в него,НЕ???

Редактирано от РадославКз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще започна с уточнението, че постът ми не е адресиран до, или в отговор на авторите на горните постове. Принципен е!

 

Всички пропускате един доста съществен момент - компютрите си. Ако до преди време, стара машина ставаше "само за интернет", от известно време, нещата никак не стоят по тоя начин. Интернет технологиите се развиват паралелно с компютрите и много от новостите искат освен порядъчно нова машина, и достатъчно рам памет, и.... Не е ли машината на нивото на технологиите в мрежата, резултатите са ей такива - тва не ми работи, онова не го виждам, другото ми се лагва...

Някои пък смятат, че понеже са си купили компютрите тая година, значи са "пушка". Е, да, но много от новите готови компютри, всъщност са "пишка", защото са сглобени на ниво "бюджетна машина за масата балъци" и са пълни или с дърти технологии, или с най-нисък клас нетествани компоненти, доставени на безценица, с цел колкото се може по-голям марж между доставна и продажна цена.

Причините може да са и в операторът ви, и неговата мрежа, но понеже рекламите обхващат само едни кухи числа за мегабити, зад рекламата доста често е пълна трагедия.

И накрая, всички тези технологии, са правени в белите държави, където се плаща всичко, включително операционните системи и съпътстващите софтуери. И понеже потребителите снасят маса пари, насреща получават поддръжка, за която доста често плащат и  допълнително. Но!

Но, ние сме в България, тук се плаща само това, което хич не може да мине на аванта, поддръжките съответно са на същото авантаджийско ниво или просто "на добра воля", а всеки трети живее с презумпцията, че всички останали са му длъжни.

И резултатите не закъсняват, включително ей такива, почти караници.

 

Успокоявайте страстите овреме и преди да ревнете за каквото и да било, проверете дали все пак, проблемът не е във вашия телевизор.

Ако нямате идея как да проверите, допитайте се до истински специалист в областта. Е, той може и да иска пари, но да не забравяме, че безплатният обяд съществува само в главите на абсолютните прошляци, а тук такива няма. Нали?

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да отбележа , че проблема при мен се появи "изневиделица" и няма нищо общо със състояние на компютър,лаптоп или таблет,каквито притежавам/познавам  и дЕфекта си беше налице навсякъде ! Така , че определено бъга е в сайта , а на какво се дължи ... могат да кажат само разработчиците !

Засега след горните стъпки описани от мен ... нещата се оправиха , да видиме докога ! 

Относно "бързината" на работа след ъпдейта , има промяна при мен , осезаемо по бавен е сайта ! Това е проста констатация , а не камъни в нечия градина ! 

Те така ... мили 'орица !  :)

 

 

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз направо се чудя за какво ли го ъпдейтнахме ... " Да би мирно стояло , не би чудо видяло ! " Има една възможност да се извадят всички последни теми най-горе , смесено - може би това ще го пробваме 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Определено има някви недостатъци форума в момента.Карай,ще разглеждам,извън профила си.Също така,не мога да поствам клипове,по стария познат начин,с копи-пейст..Гледам други публикуват,значи това ще е от мен,ще видя как да го правя

Редактирано от РадославКз
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко дни имам същия проблем . Когато съм в профила си не виждам нови мнения , а когато изляза от него и натисна "нови мнения" ми ги показва но като прочетени (смисъл в по светло черно заглавията )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да поствам клипове-само адреса излиза .Няколко човека от форума ми обясняват те как го правят -при мене що не става ?Пробвах най-различни начини .Що се получават такива работи и то само за отделни хора от форума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трийте кеша на форума, бисквитки и т.н. Изтрийте си цялата история назад на браузъра - всичко и тогава вече ако има проблем пишета :) В сегашно време едно обикновено браузване на фейса те пълни с какви ли не боклуци и простотии, още повече пък ако почне да кликате на знайни и незнайни клипчета и какво ли още не... 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Итърках всичко .  Нямам фейсбук . Пробвах от няколко компютъра след като си вляза в профила и не ми показва новите мнения .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега пробвах следното . Отварям си профила и натискам нови мнения . Показва ми ,че няма нови мения но отметката е на "потребители" . Натискам на "форум" и ми показва новите мнения но еднократно . След като отворя тема и пак натисна нови мения всичко започва от начало .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я цъкнете и на Непрочетени :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отметката е там .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз изтрих всичко ама клиповете пак не излизат със снимка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам пичове, кво ли не пробвах... ще се консултирам с някой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали сте правили промени , но от днес всичко е наред .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ама моите песни все още не излизат със снимка на клипа :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...