Jump to content
npv

Покупка на Civic 8 Генерация

Recommended Posts

Здравейте,

 

Оглеждам се за такъв Civic и ми изникват няколко въпроса - ако някой има желание и възможност да отговори, ще съм благодарен. :)

По принцип нямам почти никакъв опит с покупка на кола и точно никакъв с покупка на Хонда, така че се извинявам, ако въпросите са много нелепи :D

 

1. Не си спомням къде точно, но прочетох, че се появява проблем със скърцане и тропане на купето (разместени елементи?) и че този проблем бил отстранен при произведените 2007 и нататък. Вярно ли е това?

 

2. На повечето места, които гледах, препоръчват дизеловия мотор. Разходът, който се дава в Интернет за 2.2 дизел мотора, изглежда доста нисък - приближава ли се реалният до тези стойности?

 

3. Ходих на малко огледи и ми направи впечатление, че при запален мотор, ако отвориш леко капачката на маслото, започва да хвърля капки масло, да духа силно и дори да излиза дим - това не може да е нормално? Става дума за коли, които уж са проверени в официалния сервиз и тн. (нормалните приказки на продавачите).

 

4. Задължително ли се сменя верига на мотор след покупка и ако не, може ли да се вярва само на това, че не се чува шум от нея. Примерно търговеца да е направил нещо, за да не се чува.

 

5. Ако се сещате за някакви препоръки при покупка или нещо, на което да обръщам специално внимание при оглед?

 

6. Ако някой от форума в момента продава такъв Civic може да ме насочи към обява или да пише повече подробности на лично... :)

 

Благодаря!

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако си търсиш още такава хонда , аз имам за продаване 

Сивик  2,2 дизел 

2007 г.  цвят черен на 155 000 км със сервизни документи 

0896 909290 Йонко за повече информация 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...